Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az Ikea Ektorp kanapé huzata mindig gyűrött, vagy csak a boltban...? fórum

Az Ikea Ektorp kanapé huzata mindig gyűrött, vagy csak a boltban...? (beszélgetős fórum)


2012. febr. 29. 14:51

Köszönöm a sok hasznos hozzászólást. Akkor lehet, hogy bevállalom.

A Tidafors is számításba jött, de sajnos a középbarna színűhöz Magyarországon (más országban igen..)nem árulnak fotelt, csak a többi színben. Még kényelmesebbnek is találtam, mint az ektorpot, mivel a fejedet is támasztja.

7. Anatita81 (válaszként erre: 5. - MelisUK)
2012. febr. 29. 14:21

Ha megnézed, az összes áruházi kiállított darabnak, de a neten fent lévőknek is egytől egyig ilyen hullámos a teteje, kb. ugyanilyet kapnánk helyette, sajnos. :(

Ahogy raktuk össze a bútorokat, hetente cserélgettek szó nélkül mindent, azzal nem volt gond. Ez meg ilyen, marad is.

2012. febr. 29. 14:17
Nekunk volt Ektorp kanape es fotel is. Egy feher es egy piros huzat volt hozza. Gyakran mostam, sosem volt gyurott. Picit ugyan megvasaltam es ugy huztem fel.
5. MelisUK (válaszként erre: 3. - Anatita81)
2012. febr. 29. 13:53

A memory foam-nak max 12 órára van szüksége, hogy kirúgja magát. Ha ezt nem teszi meg, akkor ennyi idő múlva reklamálni kell és újat adnak.

Nekünk matraccal volt így. Bár nem a memory foam nem volt jó, hanem az alatta levő szivacs ragadt össze. A vége az lett, hogy fényképen demonstráltuk és kaptunk egy újat.

4. Ani2
2012. febr. 29. 13:46

szia!


Nekünk az van 3 éve, fehér huzattal és én havonat-másfél havonta mosom, mosás után persze gyűrött az egész, de mikor felhúzom utána teljesen eltűnik a gyűrődés szóval én csak ajánlani tudom! Én nagyon meg vagyok elégedve vele. Ja és rá van irva , hogy nem centrifugázható, na én mindig centrizem, ja és lehet magas hőfokon vasalni.

2012. febr. 29. 13:45

Személyes tapasztalatom a Tidafors kanapékkal van, több hónapja össze vannak szerelve, a támla teteje mégis gyűrött. Nem a huzat, maga a szivacs, nem rúgta ki magát a memory foam. :(

De nézd, van itt ilyen: [link]

2012. febr. 29. 13:43

szia!

igaz nem nekünk de a családban van ektorp kanapé.

nem gyűrött a huzata.

2012. febr. 29. 13:36
Szeretnék egy ilyen kanapét, viszont félek, hogy a levehető huzat mindig gyűrött lesz, mivel a boltban is olyannak tűnik, és az eladó sem volt meggyőző. Van valakinek személyes tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook