Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az Erzsébet-program keretein belüli foglalás módosítása esetén lehet problémám? fórum

Az Erzsébet-program keretein belüli foglalás módosítása esetén lehet problémám? (tudásbázis kérdés)


2015. júl. 3. 17:02
Időközben már módosítottam.Az önrész befizetésénél mindig csak a pályázaton nyerők részét lehet befizetni,és a foglalásnál kell csatlakoztatni,és a csatlakoztatott szémély részét az üdülés megkezdésekor a szállodában kell befizetni.Ezt tudtam,csak abban nem voltam biztos,hogy ha bemegyek a módosításra nézelődni,elveszítem-e a foglalást,vagy csak ah véglegesítek.Ez utóbbi az igaz,tehát amíg nem véglegesítem az újat,nem veszítek el semmit.Itt csak azért kérdeztem,hátha van valakinek tapasztalata.Ugyanis írtam,telefonáltam,de a válasz csak annyi volt,menjek be a pályázati ellneőrbe és módosítsak ott.
4. mmacus (válaszként erre: 1. - Paki1968)
2015. jún. 25. 18:45
Szerintem magát a foglalást nem elég módosítani, már eleve az önrészt úgy kellett volna befizetni, annyi főre, ahányan menni szeretnétek.
2015. jún. 25. 18:22
Úgy értem azon csodálkoznék, ha itt hoxán tudna bárki segíteni.
2015. jún. 25. 18:21

[link]


Itt fel vannak sorolva az ügyfélszolgálat elérhetőségei. Csodálkoznék, ha itt bárki tudna segíteni, de esetleg érdemes idetelefonálni, e-mailt írni nekik, vagy személyesen bemenni félfogadási időben. A fenti linken minden elérhetőségük fel van sorolva.

2015. jún. 25. 17:47
Azt szeretném kérdezni,hogy foglaltam az erszébet program keretén belül és módosítani szeretném úgy,hogy csatlakoztatnék + egy felnőttet,akkor elveszítem az eredeti foglalásomat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook