Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az én Valentin napom fórum

Az én Valentin napom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én Valentin napom

2014. máj. 6. 15:50
Simogatom és puszilgatom magam a tükörbe :D
2010. febr. 18. 12:34
Szép történetet találtál ki magadnak..gratula:)
2010. febr. 16. 21:38

Én értem mire gondolsz..

A nagy Ő nem mindig az az ember, akivel együtt is tudsz élni. Néha tényleg igaz, hogy az ellentétek vonzzák egymást, és ez nem feltétlenül jó az együttélésnél.

Volt egy novella amit olvastam: egy nő nyugodt, boldog életet élt a férjével, akit tisztelt, becsült, és elvált tőle, mikor megismerte a mindent elsöprő szerelmet, a heves szenvedélyt. Összeházasodtak, de együttélni már nem tudtak..

Néha a nagy szenvedély átmehet intenzív civakodásba, sőt dacos veszekedésbe is. Néha jobb csak csendben szzeretni, mint nagy hévvel.

Ha Ady és Léda szerelmét nézzük is, nem jó két "héjjamadár az avaron".

20. Barbie_87 (válaszként erre: 15. - 7aecdea4c6)
2010. febr. 16. 20:53
Nagyon remélem, hogy rendbe jönnek a dolgaitok, de ne feledd el, hogy ez mindig két félen múlik. Szerintem probáld meg visszahódítani, csald elő a régi érzelmeket :). Sok szerencsét!
2010. febr. 16. 20:51
Köszönöm a véleményeket, kedves volt Tőletek :). Ami a történetet illeti tényleg valós, de talán én se tudom, én se értem, hogy miért történtek a dolgok úgy ahogyan. Igazából nem nagyon volt választásunk. Mindenesetre tudom, hogy igaz szerelem volt. Mindenkinek kivánom, hogy átélje ezt és köszönöm a jó kivánságokat.
2010. febr. 16. 20:26

A cikk meg nagyon jó. Tetszik nagyon. Nem tudom, hogy igaz történet vagy csak kitalálció az egész, de romantikus.

A mai világba mindenki rohan és alig marad idő a romantikázásra.

Tudom sok dolga van az embernek.

2010. febr. 16. 20:24

Ez gáz..A kirohanások pláne..Kimutatod úgy általában, hogy szereted? A tetteid tükrözik az érzéseidet? Igyekszel kedves, figyelmes, türelmes lenni? Értékeled őt? Foglalkozol a gyerekekkel?

Mert ha ezek nincsenek meg, akkor hiába hajtogatod, hogy szereted..

16. Tündi anya (válaszként erre: 15. - 7aecdea4c6)
2010. febr. 16. 20:24

Sajnálom nagyon.

De valami oka lehet nem a feleségednek, hogy már három éve gondolkodik a váláson?

Szerinted?

15. 7aecdea4c6 (válaszként erre: 14. - C95c921ae7)
2010. febr. 16. 18:31
Nem tudom, csak karácsony előtt monda meg, hogy már három éve gondolkozik a váláson. Én ezt, ha lehet nem szeretném, és ahogy tudok harcolok is Érte, de sajna néha vannak kirohanásaim, amik némely szerintem is húzós. Lényeg, hogy szeretem, és imádom mindenek ellenére.
14. c95c921ae7 (válaszként erre: 13. - 7aecdea4c6)
2010. febr. 16. 18:25
Lehet, hogy valami romantikusabbra számított? Vagy nem szereti a valentin napot..:(
2010. febr. 16. 18:14
Az én valentin napom "szuper" volt. Vettem a nejemnek egy horoszkópos kulcstartót, és egy nagyon szép tollat, amire a neve rá van írva. Erre én még egy szeretlek szót sem kaptam.
2010. febr. 16. 17:54
Mint történet aranyos. De, hogy kitalált az biztos. Az írójának az egyik fórumában az van, hogy a jelenlegi barátjával 4 hónapja van együtt. A 10 hónapja tartónak vége lett? Arról itt nincs szó. Egyébként is abszurd, hogy valaki repcsivel hazajön,, de nem megy el a lányhoz, hanem egész nap egy étteremben ücsörög, mert egy év után is tudja, hogy a lány nem otthon várja, hanem ő is odajön:))))
2010. febr. 16. 13:49

Húúú...ez nagyon szép történet! Eléggé megható! Azért mert velem nem történt meg ilyen jó dolog,attól mással megtörténhet,és hiszem is,hogy van ilyen! Csodálatos dolog lehet,hogy valakiért ennyire oda van a másik fél! Értem ilyet sem és mást sem tettek meg..lehet hiányzik is egy kicsit az életemből,hogy ennyire oda meg vissza legyenek értem :(! Igaz nem happy end lett a vége,de nagyon csodás történet! Megható nagyon! :)


Sok boldogságot a mostani bartátoddal! :)

10. Chicho
2010. febr. 16. 12:54
És hol a happy end? Nemááárrr:D Vagy lehet várnunk kell a következő Valentin napig:P:P
2010. febr. 16. 12:49

Érdekes...


De egyébként a cikkeknek nincs kikötve, hogy valósnak kell lennie...

2010. febr. 16. 08:44
Mintha olvastam volna valamelyik regényben egy tök ilyen fejezetet. :))))))))))))
2010. febr. 16. 08:42

Nagyon szép volt, nagyon jó volt olvasni, én teljesen meghatódtam, köszönöm:)

Felesleges belekötni, magyarázni, elemezni. Szép, romantikus, és kész. Nem érdekes, hogy ki mt gondol az új kapcsolatról, meg a régiről, nem az ő életük. Gyönyörű a történet, ha igaz, ha nem, és szépen megfogalmazott, jól megírt kis novella.

Bár lehetett volna kicsit hosszabb, kicsit (egy nagyon kicsit) teátrálisabb, de így is szupi!

2010. febr. 16. 08:37
Szép történet de bennem is kettősség van ezzel kapcsolatban! Nem értem hogy miért nem teljesítitek be a szerelmeteket??? Ha mind a kettőtöknek a másik a nagy Ő!
2010. febr. 15. 22:08
Érdekes a történet, már-már azt gondoltam az olvasása közben, hogy csak kitaláció...szép, de szomorú is egyben.
2010. febr. 15. 21:52

bocs, én negatív leszek, szerintem ilyen nincs...ha valakinek a másik olyan fontos, hogy egy másik országból egy szám hallatán repülőre pattan, de másnap mégis otthagyja, majd eltelik még egy év stb és még csak meg sem beszélitek?

ha mindkettőtöknek a másik a nagy szerelme, akkor csak nem hagynám elmenni...miért nem mész ki te is No-ba?

még az ilyen típusú filmek is arról szólnak, hogy happy end a vége... viszont, ha ismét elmész (újra és újra) a jelenlegi kapcsolatod egy hazugság, megjátszás, a jelenlegi pároddal ez nem kiszúrás?

2010. febr. 15. 21:42

Nekem tetszett a történeted!


Sok boldogságot az új kapcsolatban!

2010. febr. 15. 21:39

Kicsit fura,vagy csak nekem idegen amit irsz,de egy pillanatra megdobogtatta a szivemet.Lehet hogy nem értelek,de átérzem amit irsz!

Sok boldogságot kivánok!

2010. febr. 15. 21:03
Ez a cikk életem legcsodálatosabb élményét tartalmazza. Benne van a szerelem ereje, ami mindent képes legyőzni... A Bálint nap mindenkinek mást jelent, nekem a mindenem volt egykor ez a nap. Még most is újra látom magam előtt, ami akkor történt. Talán ezt sohasem felejtheti el az ember, nem is talán, biztosan.

Ugrás a teljes írásra: Az én Valentin napom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook