Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az én 1.250.000 Ft-os nyereményem fórum

Az én 1.250.000 Ft-os nyereményem (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én 1.250.000 Ft-os nyereményem

1 2
2008. márc. 2. 16:06

Ezt még nem hallottam. VAn olyan csalás, hogy felhívnak, egy gyerek betegre hivatkozva. Aztán amikor azt mondom, hogy küldjenek csekket, vagy számlaszámot akkor arra hivatkoznak, hogy nincs csekk, mert sokba kerül, és inkább a postásnak fizessek közvetlenül. Akkor megkérem, hogy jó, akkor küldjék az alapítvány papírjait. Persze nem küldik...

Az utcán kétes elemek, pénzt gyűjtenek, vagy képeslapot árulnak. Na ezek sem beteg gyereknek gyűjtenek.


Vagy a közvetlen adakozás a jó, vagy a MÁLTAI vagy ökumenikusoknak utalni. Ők legalább valóban oda adják, ahova kérik.


Ez még felháborítóbb, mint a te eseted, de ez se semmi.....

Az emberi találékonyság kimeríthetetlen.:(

2008. márc. 2. 15:45
Köszönjük, hogy megírtad :) igazán hasznos!
14. Rozália (válaszként erre: 13. - Korcsolya)
2008. márc. 2. 14:28
Tulajdonképpen azért is igyekeztem megosztani Veletek, mert sosem lehet tudni...
2008. márc. 2. 14:09
Tényleg szőrnyű mit ki nem találnak emberek!
12. Rozália (válaszként erre: 11. - LoLiNa)
2008. márc. 2. 14:01
:))) Értem...:))) Jóóó...:)))
11. LoLiNa (válaszként erre: 10. - Rozália)
2008. márc. 2. 13:10
szerintem az egyértelmű.. :) csak a mikéntje nem :D én bizony tenném a hülyét, aztán kapnának egy kam számot :))
10. Rozália (válaszként erre: 3. - LoLiNa)
2008. márc. 2. 11:48
Miért, Te hogyan döntenél?
2008. márc. 2. 11:46
Ezt itt Érden is lepróbálták már a tetvek,de nem jött össze nekik.remélem megcsípik őket,és bekerülnek a tegezőbe.Megérdemelnék.
2008. márc. 2. 11:35

Gratulalok a nyeremenyehez, kedves holgyem :)

Azert az is elkepeszto, hogy ilyen hulyenek nezik az embert.

Eleg ostoban probaltak csalni, ilyet mondani, hogy nem leellenorizheto...

2008. márc. 2. 11:24
Én sem dőltem volna be nekik,de más hasonló helyzetben is körültekintő vagyok.Így úsztam meg egy ház eladását ahol a vevő át akart verni,még idejében informálódtam,s hiába volt a jó ajánlat másnak adtam el.
2008. márc. 2. 11:19
Elképesztő mit ki nem találnak emberek! A hiszékenységről meg ne is beszéljünk! De Te nagyon ügyesen megoldottad. Jó, hogy megosztottad ezt másokkal is!:)
2008. márc. 2. 11:19

El vagyok képedve, hogy ilyen létezik.... Ekkora aljasság! Borzasztó! Lehet, hogy egy nagyon szegény család utolsó pénzét költené el a nyeremény felvétele érdekében.....


De te nagyon okosan döntöttél!!!

2008. márc. 2. 11:17

Nagyon okosan döntöttél.

Annyi csalás van manapság,a helyedben én is így cselekedtem volna.

2008. márc. 2. 11:10
hogy engem miért nem hívnak ilyennel fel?! :D
2008. márc. 2. 11:07

Teljes KO. Ilyen is van?

Levagyok döbbenve. Nem tudom, hogy én hasonló helyzetben mit csináltam volna.

2008. márc. 2. 11:03
Éppen lepihentem az unokáimmal ebéd után, amikor csörgött a telefonom. Felvettem. A vonal elég rossz minőségű volt, de azt azért ki tudtam venni, hogy a mobilszolgáltatómtól telefonál egy férfi. Arról értesített, hogy a nyereménysorsolásnál a számítógép az én telefonszámomat dobta ki.

Ugrás a teljes írásra: Az én 1.250.000 Ft-os nyereményem
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook