Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az emberek többsége úgy nyilatkozik, hogy nagyon sajnálja,... fórum

Az emberek többsége úgy nyilatkozik, hogy nagyon sajnálja,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
11. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 31. 18:05
Nem lehet túl nagy különbséget tenni szülő és gyermeke között, mert egy családban vannak, egymást formálják. Ha normális értékrenddel rendelkeznek, akkor semmilyen külső tényező nem tudja őket eltorzítani.
2023. aug. 31. 16:39
Mert ebben a képmutató világban csak a lájkhajhászat a cél. Amit nem tud tenni a kirakatba az nem is létezik. Hogy a bolt-belső, meg a raktár egy romhalmaz az nem érdekli őket..
9. Főnix3 (válaszként erre: 4. - Főnix3)
2023. aug. 31. 15:39
Na ezt jól kiírtam megint! Bocsi az elírásért!
8. 6b4c154f13 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 31. 15:06
Túlkompenzálás... Sokkal könnyebb kifelé mutatni a csilivili életet, mint szembenézni a valósággal. Mert a valóság keserves. Nem mondom azt, hogy mindenkinek terápiába kéne járnia. Nem is értek egyet ezzel a felfogással, mert sokaknál olyan sebeket téphet fel a pszichoanalízis, amitől könnyen elfertőződhet a seb. Csupán magunkban kellene nézni végre...
7. 6b4c154f13 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 31. 15:04
Mert hazudnak.. Hazudnak saját maguknak és másnak. Kirakatéletet élnek, ami nem igaz. Azért, hogy ezzel pózoljnak. Mert kérkedni akarnak, felvágnak, hogy irigykedjenek rájuk. Közben meg egy hatalmasra felfújt lufi az egész. Egy nagy kamu az egész életük..
6. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 31. 15:02

Szerintem,,amelyikre kicsit is figyelve lett,,az pont tudja hogy nem minden az aminek látszik.

A mesékről is tudták hogy Mese,,nem több nem kevesebb.

5. Főnix3 (válaszként erre: 3. - Globus)
2023. aug. 31. 14:54
:D
4. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 31. 14:53

Te mit raksz ki magadról? Reggeli állapotodat posztolód, meg a mosatlanokat,szennyeseidet? Mellé írod, hogy két kávé után is car állapotban vagyok?

Látom én is, hogy filterezik a képeiket, mert felismerhetetlenek a képeken,de pont nem érdekel, nem az én dolgom. Mindenki azt tesz ki, amit csak szeretne. :)

A gyerekeink olyanok, amilyennek neveltük őket. Az enyémek nem illenek bele abba a skatulyába, amit leírtál! Tehát nem kell annyira általánosítani. Vannak ilyenek és olyanok is. :)

2023. aug. 31. 14:40
Menny el a géptű.
2023. aug. 31. 14:38

Aki ezt látja, az maga is ezt használja, látja, hiszen honnét tudná akkor, ki miket posztolgat.

Ne foglalkozz mással !

Az ember már csak ilyen volt, ilyen és ilyen lesz...ezek a mai fiatalok!!!..aztán tök normális szülők, emberek lettek, vannak és lesznek, biztos vagyok benne, a kivételek meg erősítik a szabályt.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook