Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az élet útvesztőjében - Kiutat keresni! fórum

Az élet útvesztőjében - Kiutat keresni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az élet útvesztőjében - Kiutat keresni!

1 2
12. e974230abd (válaszként erre: 10. - 6b006fc769)
2010. dec. 22. 19:18
Ne várj!!Idézd elő:D
11. e974230abd (válaszként erre: 9. - Cydonia)
2010. dec. 22. 19:18

Mindez milyen magassághoz párosul???

de igazad van egyébként mielőtt negatívnak ítélnéd meg a kérdésem csak érdeklődés...és tényleg király vagy:DDDDDDDJa és a testsúly esetleges,ki hogy érzi jól magát!!Hiába mondják,hogy 70-el tök jól nézel ki ,ha hatvannal érzed magad szexinek..._:D

2010. dec. 22. 18:58
Hajrá! Én még várok a "kattanás"-ra:)
2010. dec. 22. 18:41

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást!


Egyben reagálok,ha megengeditek.


Tudom, hogy sok férfinak inkább a formás vonalak tetszenek, mint a csont sovány, de én még nem találkoztam olyannal, akivel kölcsönös lett volna a szimpátia. Balszerencse.


Másrészt igen, állati kegyetlenek a fiatalok és ezt sokan elszenvedik. Gondoltam, talán így mutathatok egy ezek szerint nem ritka esetet. Személy szerint azt hiszem, hogy a társadalom szegénységi bizonyítványa a kiközösítés ilyen dolgokért.


A súlyról, bocsi, hogy zavaros volt. A 64 kg az a valaha volt legkisebb súlyom volt, közvetlen a nagy hízás előtt. Innen híztam 105-re és most különféle diéták hatására 72/71. 2 hónap: 8 kiló:D Büszke vagyok magamra és köszönöm a segítséget. Vagy csak azt, ha mindezt elolvassátok!


:)


UI: Tényleg sosem lehet azt mondani, hogy soha:D már csak 4 kg nagyjából a régi súlyom.

8. e974230abd (válaszként erre: 1. - Cydonia)
2010. dec. 22. 17:15
Tudod,e vagy az első itt ahoxán aki ennyire fiatalon,ennyire érzi et kéne tennie..és és nagyon szurkolok ,hogy menjen ,és megcsináld..mert mindent átlátsz amit tenned kéne...és minden terv készen..de félek ,hogy me tudod-e valósítani?!!!Ha sikerül végre sínen leszel!!!hA TUDOK SEGÍTEK...Szerintem ha már tudod hogy kell ,és ennnyire átlátod menni fog!!!!!!!!Hajrá..Bár mindeni ennyire tudatos lenne!!!
2010. dec. 22. 16:01

Az iskolatársak kegyetlenek. Gimiben 62-64 kilóval én voltam a csúfolnivaló, kiközösített kövér.


Amúgy megvan az a veszélye a nyerskoszt diétának hogy gyorsan fogy vele az ember, de 1-2-3 hónapnál tovább lehetetlen bírni (télen meg pénztárcával) és utána villámgyorsan visszajönnek a kilók.

2010. dec. 22. 15:02

Én többször is mozogtam a 160 cm-es magasságomhoz 63-67 kg körül, és minden beképzeltség nélkül állítom, hogy "döglöttek utánam a pasik"! Tehát én sem értem, hogy a "standard" súlyod miért is lett volna sok... Oké, nem vékony, de azért nem szörnyűűű...

Különben sok kitartást kívánok, és fel a fejjel, hidd el, hogy nagyon sok jó ember él a világon (akikkel előbb, vagy utóbb találkozni is fogsz)!!!

5. Arianne113 (válaszként erre: 4. - Csavaroseszű)
2010. dec. 22. 12:40
Na ez tetszett..:D Jó példa vagy arra, hogy nemmindíg a soványság a szép a férfiaknak és szerintem ez kellett ide:D
2010. dec. 22. 12:32
Minden férfi a gömbölyded nőt kedveli, habár, ha a divat beleszól ebbe , több férfi inkább a divatnak fekszik le, de az igazi férfit nem érdekli a divat, nekem pl a duci nő inkább tetszik, mint a deszka.
2010. dec. 22. 12:08

Én őszíntén szólva néhol elveszítettem a fonalat...miként lett a 105 kg-ból a 64 kg a két hét alatt -8 kg-os diétával...stb...

Mindegy is, a lényeget értem, csak egy dolog volt amin nagyon felkaptam a fejem.

Amikor iskoláskori túlsúlyodról írtál ,ami miatt csúfolak,kiközösítettek , akkor egy kövér kislányt képzeltem magam elé, olyan igazi kis hájasat.

Aztán leírod ,hogy a "standard" súlyod 165 cm-hez 67-68 kg volt.Az nem éppen karcsú de messze nem kövér. Gondolom a folytonos stressz miatt a rossz közösségtől te már ezzel is kövérnek láttad magadat és a sérült lélek még jobban akadályozta a közösségbe való beilleszkedést, mint az a kicsi súlyfelesleg :(

2010. dec. 22. 11:13
Ó te jó ég...Látom fehérvári vagy. Oda is jártál iskolába? Melyikbe ha szabad kérdeznem? Én csákváron éltem nagyon sokáig. Gondolom tudod hol van. Én is túlsúlyos vagyok, és mindíg is csúfoltak ez miatt. De szerencsémre elkerültem jó messze a társaságtól. Kőszegre. Itt aztán újabb 2 év következett ahol annyira elfajultak az ellenem dúló haragosok, ( bár a mai napig nemtudom miért) hogy meg is akartak többször verni. Szerencsémre itt is az osztályfőnököm segített. Felnőttünk, megkomolyodtunk és lettek barátaim. Van egy vőlegényem akinek így tetszek ahogy vagyok, pedig most van rajtam sok sok felesleg. 3 hónapja beteg vagyok a lábammal a gyomrommal és egyebekkel. Kicsinek asztmás is voltam, most megint az lettem. A lábam miatt nemtudok sportolni Pedig fociztam és röplabdáztam. Nem vagy egyedül. Sokan vagyunk így. Egy hoxás sráccal beszélgettem egyszer, aki elítélt mert kövér vagyok. Micsoda buta emberek! Te is ember vagy ahogy én vagy akárki más! :))) Kitartás:!
2010. dec. 22. 10:08
"Nem megy semmi", "Majd holnap elkezdem", "Ez úgysem hízlal", "Csak még egy szeletet", "Le fogom adni", "Sosem tudok lefogyni", "Nem érdekel, hogy nézek ki", "Úgy vagyok jó, ahogy vagyok" - Ismerősek? Ezeket én is végigéltem. Íme az én történetem.

Ugrás a teljes írásra: Az élet útvesztőjében - Kiutat keresni!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook