Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Avon vagy Oriflame? fórum

Avon vagy Oriflame? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
91. algea (válaszként erre: 84. - Rika1)
2007. máj. 28. 14:22
Na ez az, amit úgy nem szeretek: hogy egy jó és közkedvelt termék egyszercsak megszűnik. A katalógusos cégek variálnak legyakrabban, de az üzletek polcairól is mindig a legjobb dolgok tűnnek el. Az átcsomagolás-újítás is legtöbbször csalódás nekem.
90. algea
2007. máj. 28. 14:19
A kettő közül az Oriflame-et ismerem jobban, Avon-t csak ajándékba szoktam kapni. Amit össze tudok hasonlítani, az inkább az Oriflame felé húz:)De kizárólag akkor rendelek, ha akciós az, amire szükségem van. Csak arcápolási termékeket és sminket választok innen, mert ha akciósak, sokkal jobban járok velük, mint ha pl. Niveát vennék, vagy pl. Dm-ben kapható Miss Sporty fölötti sminkeket. Néhány parfüm is nagyon tetszik, pl. az Embrace vagy az Eclat, akcióbn ez is jó áron van. Parfümöket mondjuk az Avontól is rendelnék valószínűleg, csak nem ismerek tanácsadónőt.
2007. máj. 20. 11:07
bocs *Avon
2007. máj. 20. 11:07

Mindkettőt próbáltam, de az avon az árához képest nagyon gyér minőséget produkál szerintem. Ugyan sokat ebből nem vásároltam, mert amit próbáltam, mind silány volt az Oriflame-hoz képest, úgyhogy nem próbálkoztam aztán tovább.

Igaz úgymond Oriflame tanácsadó vagyok (vagymi), bár nem terjesztem, csak saját célra vásároljuk.

Mondjuk még mindig olcsóbb, mintha bemegy az ember akármelyik illatszer üzletbe és ott vesz valami hasonló terméket. Úgyhogy marad az Oriflame.

2007. máj. 20. 10:26
mind2ben vannak jó termékek,és ha nekem bejön valami,nagyon nehezen váltok át másikra...
86. f72d419d5f (válaszként erre: 79. - M_Marcsa)
2007. máj. 9. 07:50

Az ékszerek tényleg nem olyan szépek ráadásul ahhoz képest nagyon drága.

Amikor én Avonoztam elég jól kerestem vele pedig nem vagyok egy rábeszélő tipus,de viszont akkor még jóval kevesebben csinálták.Most már egy utcában vagy munkahelyen legalább öten próbálkoznak vele.

85. 4e7c752558 (válaszként erre: 76. - Virág3)
2007. máj. 8. 22:48
Amikor én csináltam csak ráfizetés volt mind a kettő.
84. Rika1
2007. máj. 8. 22:46
Én régebben Oriflameztem,de túl drágának tartottam,habár akkor mindig volt itthol minden,aztán meg megszüntek azok a termékek amiket kedveltem.A parfümjei pedig nagyon egyforma illatúak voltak,és nem volt tartós.:)
2007. máj. 8. 22:36
Ami azt illeti, mielőtt bármelyiket használnánk, érdemes megnézni az összes összetevőt, ugyanis a sok féle adalékanyag igen káros hatással van a bőrre. Nem sokat ér ha van 1-2 természetes összetevője egy kozmetikumnak, de mellettük van még 8, amely súlyos egészségi problémát okoz hosszútávon. Nekem a Shahnaz kozmetikumok és arckezelések jobban bejönnek, mint bármely más kutyulék
2007. máj. 7. 16:32
Attól függ mert mind a a ketőnek vannak jó termékei!
2007. ápr. 10. 19:39
Hali. Osztom a véleményed. Nekem is az Oriflame jobban bejött, bár drágább. Igaz én is kipróbálok más gyártók termékeit is.
2007. ápr. 10. 19:23
én is avontanácsadónő lettem,de rengeteget rendelek magamnak és így neméri meg (((mondjuka múgyse))).Szerintem az Avon sokkal olcsóbb mint az oriflame.
79. M_Marcsa (válaszként erre: 76. - Virág3)
2007. ápr. 10. 18:35
Attól függ, mennyire vagy meggyőző. Pl. én keveset, mert lebeszélem a sampomokról, a Naturals termékekről az embereket. Az ékszerek sem olyan szépek, mint a katalógusban.
2007. ápr. 10. 18:33
Avontól vásároltam, de most a lányom Oriflame-os lett.Ezt is kipróbálom.
2007. ápr. 10. 18:17
Mindkettő, de legtöbbet az Avontól rendelek!!
2007. ápr. 10. 18:15

Én csak az avonból szoktam rendelni!most lettem tanácsadónő 1 hete!:)

Remélem be fog jönni!

A tanácsadónők mennyit keresnek átlagban?

2007. ápr. 10. 15:40
Avont sokkal tobbet használtam,mivel elég sokáig tanácsadonô voltam.Akkor hagytam abba,amikor a kislányom megszuletett,mert már nem maradt idom,es energiam rá.Szeretem a termékeket,még most is hasznalom oket.Parfumom nekem is csak Avon van.Az Oriflamet nem nagyon ismerem,nem tudok velemenyt mondani rola.
2007. ápr. 9. 19:11
Avon ahonnan többet vásárolok,oriflame-t csak akkor rendelek ,ha valamilyen parfüm nagyon megtetszik.
2007. ápr. 9. 18:53
Mindkettö de leginkább az Avon termékek azok amiket megvásárolok,syerintem szuper dolgok kaphatok.
72. tiop
2007. ápr. 2. 11:37

Szia Tilva!

Avonból nekem is van ami viaszketést okoz pl:Naturals termékek!A parfűmökkel semmi bajom!Nekem is van FAR AWAY parfűmöm,de ez csak egy a sok kötül!Szinte csak Avonos parfümjeim vannak!Én már nagyon rég óta kb 10 éve ismerem a termékeket!Nekem nagyon tetszik,bár tényleg van ami viszketést okoz!Azt kihagyom!!

2007. ápr. 1. 09:47
egyik sem,igaz pár évig Avon tanácsadónő voltam ,de egy idő után már mindentől viszkettem:arckrém,sampon,testápoló stb.De azt azért hozzáteszem hogy a kedvenc illatom,a FAR AWAY és LITTLE BLACK DRESS az AVONTÓL
70. tiop
2007. ápr. 1. 08:18
Avon
2007. márc. 31. 19:15
Mindkettő.
68. opál
2007. márc. 31. 18:24
Oriflame!:-)
2007. márc. 31. 17:29
sziaszto én is avonozok és szeritem nagyon jo termékek vanak benne és azért olcsok is
2007. márc. 22. 09:51
Avon! Olcsóbb,mint az Oriflame és az illatai is "finomabbak"! Az sem mellékes,hogy csak ezek a parfümök maradnak meg rajtam
65. Ramcsi
2007. márc. 21. 12:17
Avon! FarAway!!!!!!
64. gabiavon (válaszként erre: 63. - H MAYA)
2007. márc. 13. 14:57

Maya értem


Nem indultam én még el semerre a katalógussal.nekem csak mindig az adott havi van.eddig ismerőseim rendeltek tőlem meg arról az oldalról ahol csevegek.ahogy hallottam sokan üzletekbe ilyen helyekre mennek be akatalógust mutogatni.

63. H MAYA (válaszként erre: 62. - Gabiavon)
2007. márc. 13. 11:50

Szia gabiavon

Nemtudom hogy az avonban mik játékszabályok,de az eladás biztosan úgy müködik mint nálunk az Oriflameban.

Az egész lényege hogy te magad hozz egy döntést,

-AVON vagy ORIFLAME-.Adj magadnak időt, mondjuk egy évet,tedd probára az elkötelezettségedet.

A célkitűzés,a névlista,és a kitartás ami sikeressé tesz.A szponzorod (akihez bekapcsolódtál) mindenben a segitségedre fog lenni.

Az MLM a másolódás üzlete tedd azt amit a spnzorod tesz,(ha ő sikeres ,ha nem ,keresd meg a csoportban azt akitud segiteni.)


Sokan ott hibáznak ,nem is próbálják ki a termékeket,nincs tapasztalatuk ,nem tudják nyugodtt lélekkel ajánlani .

Különben hogy csinálod ,viszed mindkét katalógust,

-Vegyél ebből,-ha itt nemtalálsz megfelelőt-Vegyél a másikból-

ne csodálkozz ha nem tudsz sikeres lenni

62. gabiavon (válaszként erre: 60. - H MAYA)
2007. márc. 13. 10:56

H Maya szia


Olvastam hogy te is tanácsadő vagy.Én is most lettem az és szeretnélek téged kérdezni hogy merre hogyan induljak el hogy nekem is legyeken vásárlóim mert nincs olyan nagy ismerettségem.Illetve van de ők nem nagyon szoktak rendelni.Tudsz nekem segíteni hogy mit csináljak?

Előre is köszönöm

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook