Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Avon vagy Oriflame? fórum

Avon vagy Oriflame? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
271. aniani63 (válaszként erre: 269. - Prischilla)
2008. aug. 23. 09:44

csatlakozom,pedig nem is olyan rég Avon koordinátor voltam

nagyot csalódtam sajnos az egész cégben! :(

2008. aug. 23. 09:09
Szerintem van az Avonba meg az Oriflame-be is vannak jó cuccok!
2008. aug. 15. 09:42
egyik sem:S
2008. aug. 15. 07:37
én avonozom, de szoktam rendelni oriflame-s termékeket is
2008. aug. 15. 07:35
Én az avont szeretem
266. komano
2008. aug. 15. 07:26

Ki - ki igénye szerint...

Úgy látom sokan vagytok, akik Trabanttal jártok, pedig lenne lehetőségetek ugyanennyi pénzért jobb márkát használni.

2008. aug. 5. 21:12
Egyik sem
264. adri25
2008. júl. 31. 08:29
avon
2008. júl. 31. 08:23
Avon
2008. júl. 29. 18:10
Avon
261. ejmi
2008. júl. 27. 23:34
Avon
260. Cucus7 (válaszként erre: 259. - Siristye)
2008. júl. 27. 23:14

Aki értékesiti, annak kell, hogy mintája legyen, jó nem mindenből, de az alapvető dolgokból. De ha neki nincs, van csoportvezetője, akinek biztos van. Az enyém minden hónapban egy napot arra szán, hogy mi az eladók oda vigyük a vevőinket és ott aztán dúlhat a próba, kencészhetnek, megfogdoshatják a táskákat, felpróbálják az ékszereket, szagolhatnak mindent, és tanácsokat is kapnak, akár smink akár valamelyik testápoló, stb. használatáról. Ja és rendelhetnek is, sok mindent akciósan, és persze ha én viszem oda a vevőt az én azonosító számomra.

Nem csinálom nagyban, csak épp a kolleganőknek, de sokszor inkább megveszem a csop.vezetőmtől ha gyorsan kell valami, nem érdekel, hogy elesek 15 %-tól pl. a vevő a fontos. Nem is a pénzértcsinálom, hanem azért mert én is használom, és akkor már miért ne szerezzem be másnak is.

A hajdúsitó sampon és lakk nélkül már nem tudnék élni, sajnos a szülés és a menszesz elmaradása óta nagyon sok hajam kihullott, valahogy ki kell nézni.

259. siristye (válaszként erre: 246. - Komano)
2008. júl. 27. 15:13

Amióta az eszemet tudom :AVON. Szerintem a 'márka'dolog mindenhol bekúszik az életünkbe! Én megengedhetem(?) már magamnak,h megvegyek bármit,mindegy mennyibe kerül..mégis maradtam az AVONnál. Kitűnőek a termékek, az arcápolókbam,illatokban és a dekorban is piacvezetőek! /pl:Minden 3.eladott arckrém AVON a világon!

Sokszor az a baj,h annak ellenére,h közvetlen értékesítési rsz-ben árusítják,mégsincs a vevőnek lehetősége kipróbálni a termékeket,s így már olyan,mint bármelyik a sok közül..

Az alacsonyabb ár, pedig sokszor nem tükrözi a nagyszerű minőséget. Szóval egyértelműen:AVON! Más cég termékeit is sokszor kipróbálom,s szinte mindig megállapítom: megint jól választottam,h végül AVONt választottam :)

2008. júl. 26. 23:56
egyik sem
257. zsancus
2008. júl. 26. 23:23
avon
256. Mimmo89
2008. júl. 26. 23:16
Avon, mert onnan szoktunk rendelni, ismerősök azzal foglalkoznak, de biztos jó az Oriflame is.
255. Cucus7 (válaszként erre: 254. - Beacska28)
2008. júl. 26. 23:00

Szerintem mindkét termék márkás, világszerte ismerik és szeretik. Persze ez nem azt jelenti, hogy bárkinek szeretnie kell, hiszen sok más professzionális termék van ezeken kívűl. Mindenki a neki tetszőt, és főleg azt használja ami bevált számára.


Mindenkinek jó éjt, szép álmokat és kellemes vasárnapot holnapra.

2008. júl. 25. 20:19
Én szeretem az Avon termékeit de a márkásabb dolgokba jobban bízok.
253. Cucus7 (válaszként erre: 252. - 5f3b9a27bc)
2008. júl. 25. 19:47
Vitatkoznék, mindkét termék nívós, nem biztos, hogy az üzletben drágán megvett kozmetikum jobb. De nem rosszak azok sem, nem azt mondom, de nem kell lebecsülni ezeket sem.
2008. júl. 24. 22:50
Egyik sem! Szeretem a márkát, ezek nem azok....
251. Cucus7
2008. júl. 14. 20:55

Ma leadtam az AVON rendelést, ugy látszik a 10-es katalógus nagyon sok jó ajánlattal teli, mivel várakozáson felüli rendelést adtak le ismerőseim.

Nálunk (Békéscsabán) vihar van, istenien lehűlt a levegő, annak örülök, hogy nem volt nagy szél, csak villámlott és esett főleg. Vagy is most is esik. Ma jót alszunk itt a Viharsarokban.

Nektek is jó éjszakát kívánok.

250. komano
2008. júl. 14. 17:55
Igen, ezért is regisztráltam.
249. 92ba3c78f9 (válaszként erre: 246. - Komano)
2008. júl. 12. 21:19

Tyű, az anyját!!! Most jól megmondtad...


Ezért regisztráltál?

2008. júl. 12. 13:55
Egyik sem,de ha választani kell,akkor Avon.
247. Cucus7 (válaszként erre: 246. - Komano)
2008. júl. 12. 11:23

Tyhű, ezt jól megmondtad! De igazad van. Én üzletkötő vagyok, mellette hobbyból AVON-t is csinálom, de csak szűk körnek. Nem ebből élek, de amit rendelek, az ingyen van - általában.

A vevőim azt veszik amit már vagy én vagy ők kipróbáltak. Az én vezetőm minden hónapban rendez vevő találkozót, és itt kipróbálhatják a termékeket, és milyen egy nő - meg is fogdoshatják, pl. táskákat stb. Kapnak mintákat, és vásárolhatnak is jutányosan. Persze az én megrendelésemre. De ez nagyon jó.

Főleg nekik, mivel én nem csináálom nagyban, ezért nem rendelkezek sok mintával, amit kapok azt tovább adom. Egyedűl parfüm és rúzs mintát szoktam rendelni.

Sikerekben gazdag, szép Napot Kívánok Neked!

246. komano
2008. júl. 12. 09:30

A tudás hatalom!


Olvasva a fórumos hozzászólásokat le vagyok döbbenve. Szinte alig van olyan hozzászólás, mely megalapozott lenne, inkább érzelmi oldalról közelítenek a márkákhoz. A félművelt(?) embertől meg Isten ments!


Néhány gondolatot azért engedjetek meg:


Ár: a minőséget mindenütt meg kell fizetni! Van aki Trabanttal jár, van aki Toyotával, attól függ mit


engedhet meg magának.


Vannak alacsonyabb árfekvésű, mindenki által megfizethető termékek, vannak közép árfekvésű és vannak


luxus termékek. Ki-ki pénztárcája szerint válogathat és ezen felül akciók - ma itt, holnap ott -


verseny van!. Miért akciós árú egy termék? Számtalan oka lehet!


Minőség: van olyan cég, amelyik európai, első osztályú minőségben minden kozmetikumot saját maga


fejleszt, gyárt és forgalmaz - termékgaranciával! Van, aki európán kívüli, termékeket, ottani minőségi


elvárások szerint. A vásárló eldönti mire van igénye...


A vásárló: tanácsadásra várna nem csak katalógusra! Ha nem tudunk tanácsot adni, tök mindegy melyik


cégtől vásárol, mehet akár a DM-be is, majd otthon a termék használata közben esetleg rájön rosszul


választott.


Az "ügynök": nem egy sötétben bujkáló ellenség, hanem a saját erejéből, tudásából megélni akaró


vállalkozó, aki ha rosszul dolgozik, éhenhal. Nem arra vár, hogy "Állambácsi" állampolgári jogon (vagy


valaki más) majd eltartja.


A szépség(tanácsadó): van, aki katalógust osztogat, van aki tanácsot - melyik hatékonyabb?

Ajánló üzletben dolgozunk - azt ajánlom, ami nekem bevált - próbáld ki Te is!

Nagyon sokan úgy akarnak számottevő forgalmat, hogy katalógust osztogatnak (melyiket kéred?), a termék


úgyis eladja magát!? Aztán jön a vásárlói panasz, hogy a cég termékét (esetleg két-három különböző cég


termékeinek együttes használatát) nem bírta a bőröm, a Te általad hozott pocsék!


- Van, aki szerint mi mérgeket árulunk - szabadna tudni mi alapján állítja ezt? Szakember, vagy csak egy


másik cég ezt mondatja vele? Szabadna tudni, Ő milyen termékeket javasol?


- Bocsi milyen típusú bőröd van és melyikre való lett volna az a tonik? (Ja? Vannak különböző


bőrtípusok, nem mindegy mit mire?)


- Az orrunk egy veszélyt jelző szerv! Ha egy óra múlva nem érezted az illatot, akkor az az illat a Te illatod volt! Hidd el mindenki más érezte Rajtad!


Jó tanács Szépség(tanácsadóknak): tanulni, tanulni, tanulni - észt, tanácsot kell adni a vásárlóknak,


nem csak katalógust!


Loyalitást a céged irányában! Ha Te sem tudod eldönteni melyik márkát használd, akkor mit vársz a


vásárlótól? - Mindegy mi vesznek, csak valamit vegyenek?!


Allergia: minden harmadik ember allergiás, csak lehet még nem tud róla! A természetes anyagok is


okozhatnak allergiát, a szintetikusok (elsősorban a kőolajszármazékok és a tartósítók) meg pláne!

A termékgarancia megvéd a pénzkidobástól, visszakapod az esetleg Téged allergizáló termék árát!


Pénzkereset: van, aki azért csinálja, mert így a saját termékszükségletéhez beszerzési áron juthat


hozzá. Van aki azért, mert másképpen nem engedhetné meg magának a márka használatát, így viszont akár


ingyen is lehet a családi szükséglet. Vannak akik pénzt akarnak keresni és vannak, akik keresnek is!

Te is kereshetsz, de ehhez, tanulni, tanulni, tanulni kell! A felvételi kérelem aláírása csak


beiratkozás, a szakmát meg kell tanulni - ÉS - a "munkahelyre" be kell járni, dolgozni kell!!!

Én nem szeretem az "ingyenes beiratkozókat". Nem került semmibe, nem kockáztat semmit, nem is csinál


semmit, az üzletről meg azt terjeszti, hogy nem megy (a másik sokkal jobban megy!...)


Egy kétezer Ft-os vállakozásindítás nem lehet akadály! Ha mégis az, akkor ne kezdje el, nem lesz pénze terméket vásárolni, nem lesz terméktapasztalata, nem lesz hiteles a termékkínálatban. - én nem tudom mit tud az a termék, én mást használok, biztosan jó ez is, mert mások azt mondták... A megrendelt árú fizetésére a feltételek fennállása esetén két hét fizetési haladék van - ki ad ma csak úgy hitelt e két cégen kívül?


Aki mellékállásban jelentős jövedelmet szeretne, valószínűleg mindegy melyik cégnél dolgozik, van rá lehetősége. Hogy melyiknél mennyit, milyen munkával lehet keresni? Nem egyformák a feltételek, a követelmények, a lehetőségek, a keresetek sem, de bármilyen cégre, vállalkozásra ez ugyanígy igaz!


Aki hozzám jelentkezik, azokkal szemben nekem elvárásaim vannak! Velem dolgozni kell, de pénzt


is fogsz keresni! Nem annyit, mint egy 8 órás munkahelyen - jóval többet!


Ha választani kell a két márka közül, akkor részemről - ORIFLAME

2008. júl. 11. 23:28
AVON
2008. júl. 11. 22:49
Avon :)
243. Cucus7
2008. júl. 11. 09:06
Jó Reggelt és Szép Napot Mindenkinek!
2008. júl. 11. 06:43
inkább avon
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook