Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Avastin, hogy élhessen fórum

Avastin, hogy élhessen (beszélgetős fórum)


9. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 8. - Csúr)
2015. aug. 23. 17:47
Nagyon sokat fog szenvedni, ha éveket kívánsz neki!
2015. aug. 23. 17:27

Nagyon köszönöm, hogy válaszoltatok. Az engedély megvan, holnap megyünk az orvos színe elé a CT-vel, vérképpel, stb.

Sajnos Tesó eléggé áttétes, eddigi kezelések nem nagyon használtak(3 év!!!!). Tudom, hogy meg nem gyógyulhat, de minden kicsi időért hálát adok.Bár évek lennének!!!!

7. marlenka70 (válaszként erre: 6. - Pipi57)
2015. aug. 23. 15:39
Mi nem fizettünk érte semmit. Életkorhoz volt kötve a használata úgy emlékszem 55éves korig lehetett megkérvényezni a TB-től. Megkapta az engedélyt és így a TB finanszírozta. Kemoterápiás infúzió formájában. Közben félóránként kellett mérni a vérnyomást is, de nem lett magas viszont iszonyú rosszul volt tőle.
6. Pipi57 (válaszként erre: 5. - Marlenka70)
2015. aug. 23. 15:12
Bizony ,nagyon sok pénzt áldoztunk,mert bíztunk hogy hátha segít,nem a más érdekeit néztük.
5. marlenka70 (válaszként erre: 3. - Csabi4)
2015. aug. 23. 15:08
Amikor valakinek a szerette beteg akkor elsősorban nem az jár a fejében, hogy a gyógyszer amit kap kinek milyen üzleti lehetőség. Ennyi erővel lázcsillapítót se vegyek a patikába mert az valakinek milyen jó üzlet?
4. Pipi57 (válaszként erre: 1. - Csúr)
2015. aug. 23. 15:01

Az én férjem is az Avastin +Folfiri kezelést kapta gyakorlatilag 2 évig és mégis meghalt.

Sajnos azt kell hogy mondjam ,hogy csak nyújtsák az életét ,de segíteni a teljes gyógyulást nem.

2015. aug. 23. 14:40
Jó kis üzlet ...
2. marlenka70 (válaszként erre: 1. - Csúr)
2015. aug. 23. 14:35
A párom is ezt kapta utoljára, sajnos rajta nem segített. Kívánom, hogy a testvérednek javuljanak az eredményei!
2015. aug. 23. 14:26

Kedves Fórumozók!

A testvéremen már csak az Avastin segíthet. Segíthet? Olyan rákos betegek, hozzátartozók, szakemberek segítségét kérem, akiknek van tapasztalata a témában. Minden tanácsnak örülnék, mert nagyon féltem a testvéremet:Csúr

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook