Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Autónk hátsó ablakát lefóliáznánk, kell valami papír róla? fórum

Autónk hátsó ablakát lefóliáznánk, kell valami papír róla? (tudásbázis kérdés)

9. caffi (válaszként erre: 2. - Smumika)
2010. márc. 26. 15:35

Ha fóliásnál fóliáztatod,kapsz műbizonylatot....de csak a hátsókra,az első kettőt is lehet,de az előírt sötétségűre,de az annyira áttetsző h felesleges:(!

Én azért jól körbefóliáztattam.....de a szerviz viszi műszakira,úgy átmegy:))))

8. judo64 (válaszként erre: 7. - Smumika)
2010. márc. 26. 14:37
A kislányom autóján is le voltak fóliázva az ablakok,csak az első szélvédő nem.Papírja is volt róla.Műszaki vizsgán volt tavaly és ott lekapartatták velük a két első ajtó ablakról.A többin maradhatott.
2009. júl. 17. 19:22
nagyon szépen köszönöm mindenkinek akkor inkább nem csináljuk meg hanem megcsináltassuk valakivel
2009. júl. 17. 08:26

Bocs, mégsem tudtam teljesen jól.


Ez az autófóliázásra vontakozó szabályzat:


Hátsó szélvédő és két hátsó oldalsó üveg: tetszőleges sötétségű, ám AF - engedéllyel rendelkező autófólia telepíthető.


Első oldalsó ablakok:

min. 70% látható fényáteresztéssel és AF engedéllyel rendelkező autófólia telepíthető. A műszaki vizsga alkalmával az üveggel együtt kell megfelelnie a 70%-os kritériumnak.


Első szélvédő:

min. 75% látható fényáteresztéssel és AF engedéllyel rendelkező autófólia telepíthető. A műszaki vizsga alkalmával az üveggel együtt kell megfelelnie a 75%-os kritériumnak. A szélvédőre a napellenző vonaláig fényvédő csík tetszőleges sötétségben telepíthető.

2009. júl. 17. 07:55
Szia!nekünk a jobb olali 2 és a bal oldali 2 le van fóliázva.csak első és hátsót nem szabad-de annak is egy részét lehet(elsőn) viszont arra kell papír de a neten elolvashatod pontosan hány cm-og lóghat bele,de asszem talán20cm.a fóliába ált.akkor kötnek bele
4. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 2. - Smumika)
2009. júl. 17. 07:43

Az előző autómnak én is lefóliáztattam az ablakait, nem kellett róla semmi papír, csak az első szélvédőt nem lehet sötétíteni. Ennyi! Nem kötnek bele!:)

Ügyesek vagytok, ha otthon meg tudjátok csinálni...én sajnos béna voltam hozzá.:(

3. Tacus (válaszként erre: 2. - Smumika)
2009. júl. 17. 07:42

Megvan határozva, hogy milyen sötétre lehet lefoliázni. Első ablakot is le lehet, de ugy, hogy kivülröl keresztül lehessen látni. Hátsot 1 árnyalattal sötétebbre lehet.


Ha szakember csinálja, akkor neki tudnia kell. Nekünk igy volt lefoliázva.

2009. júl. 17. 07:35
Lefóliáznánk a hátsó két oldali ablakot kelll valami hivatalos papir róla vagy mi is megcsinálhatjuk és nem fognak belekötni a rendőrők?
2009. júl. 17. 07:34
Autonk hátsóablakát lefóliáznánk kell valami papir róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook