Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Automata váltók típusai fórum

Automata váltók típusai (beszélgetős fórum)


2023. ápr. 5. 13:14

Én nagyon elégedett vagyok az automatával.

Már több autóm volt ilyen váltóval.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Horex)
2023. ápr. 4. 21:43
Nissan micra, skoda fabia, audi a3... Ezekre gondoltam.
2023. márc. 18. 14:56
700 ezer forintból normális autót is nagyon rizikós venni. Nemhogy automata váltósat. Nézegettem 1-1,5 millió körüli kisautókat, legtöbbje hulladék, nem szabad megvenni. 20-ból 1 autó, ami jó.
7. horex (válaszként erre: 4. - Simple)
2023. márc. 14. 18:20
Azt a szervizt ott kell hagyni aki teljes cserét javasol. Tény hogy drága a javitása, mert egy varázslás, belül , a működése
6. horex (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 14. 18:18

Jobb ha magad olvasod el

[link]


[link]


A szekvenciális az lehet teljesen automata, de a váltókart lökdösheted fel-le mint egy ősi automatánál


Félautomata mint a TrabantHycomat volt. Váltani kell kuplungolni nem


Én olyat vennék, bár annyi pénzböl amit rá szánsz nem kapsz, aminek az automatáját ki lehet kapcsolni és váltogatni vagy be és akkor teljes automata


Én vezetni szerettem nem csak feküdni az autóban, mégis teljes automatám van

Arra számits hogy egy teljes automata többet fogyaszt mint egy félautomata, vagy egy szevenciális keresgélni hol vannak a sebességek

Lényeges hogy hány fokozatú a váltó, mert hamarabb, alacsonyabb fordulaton vált fel, kevesebbet fogyaszt

Külön technika az automatát nem hagyni felpörögni és inni az üzemanyagot

Ne felejts el szakembert hívni magaddal, lehet bérelni, aki bizonyitványt is ad az autórol

Szomszéd Pista bácsi tudása nem elég


Mégis milyen autót gondolsz annyi pénzért?

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Simple)
2023. márc. 14. 15:48
Ez nem túl biztató. Köszönöm az infót.
4. simple (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 12. 21:33
500 ezer minimum egy komplett váltócsere.
2023. márc. 12. 18:02
Kb. 700 ezerig gondolkodom. Mennyi az a nagyon zsebbenyúlós összeg? 😬 Remélem azért nem százezres tételek...?
2023. márc. 12. 15:44
Mennyi a kereted az autóra? Tudni kell az automataváltós autókról, hogy amennyiben probléma adódik vele, nagyon zsebbenyúlós téma.
2023. márc. 12. 15:35
Első kisautómat keresem, mindenképp automatában gondolkodom, amiben nem kell se a kuplunggal se váltogatással foglalkozni. Próbáltam utánanézni, hogy milyen különbségek vannak a váltó típusai között, de nem teljesen egyértelmű számomra, ezért megköszönöm, ha valaki leegyszerűsítve elmondja, hogy mi a különbség a tiptronic, sensodrive, szekvenciális vagy félautomata típusok között, illetve melyiket ajánlanátok inkább.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook