Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ausztriában hogy kell igényelni a családipótlékot?Tud valaki segíteni? fórum

Ausztriában hogy kell igényelni a családipótlékot?Tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


6. ZSU1980 (válaszként erre: 4. - 7d6d76a2fa)
2008. nov. 1. 09:13

Szia!

Bocsi,tegnap már nemtudtam feljönni,de most írtam!

reméllem jó címre?!Szerintem elírtad.:)

benudori@gmail.com-ra küldtem

Köszi

5. ZSU1980 (válaszként erre: 3. - JuditS)
2008. nov. 1. 09:03
Nincs bejelentett lakcím sajnos.:(
2008. okt. 31. 16:13

Szia!


Mi januárban mentünk ezen keresztül, de csak visszamenőleg adják, és csak a magyar és az osztrák különbözetét egy összegben a következő évben.

A www.igr.at-n van magyar nyelvű tanácsadás.

HA írsz egy mailt a benudori kukac gamail.com -ra, este bővebben írom a dolgokat...

2008. okt. 31. 15:51
Ha van bejelentett állandó lakcímetek Ausztriában (gyereknek is!) akkor már most lehet igényelni. Az igényt az önkormányzatnál, vagy direkt az adóhivatalban lehet benyújtani.
2008. okt. 31. 15:40

Párom dolgozik kinnt,és szeretnénk majd kintről igénybevenni.Viszont ugy tudom egy év munkaviszony után lehet csak kapni,de azt visszamenőleg is.Lehet akkor majd a kintire váltani?Az itthonit meg lemondani?Vagy ez hopgy megy?Egyáltalán kit lehetne ilyen kérdésekkel megkeresni?Csak mert itt fennt a neten annyi félét olvastam,hogy teljesen belezavarotam:(


Ha valaki tud segíteni,kérem írjon,akár priviben is!

Köszi!

2008. okt. 31. 15:36
Ausztriában hogy kell igényelni a családipótlékot?Tud valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook