Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ausztráliába szeretnék menni jövőre dolgozni, mit kell tennem? fórum

Ausztráliába szeretnék menni jövőre dolgozni, mit kell tennem? (tudásbázis kérdés)

2013. máj. 25. 07:37
a legkonnyebb kijutni ausztraliaba ha olyan a szakmad ami hianyszakma itt mint pl,orvos,vizvezetekszerelo......stb.
15. R_Ati
2013. ápr. 23. 17:57

Sziasztok!


Én is most tervezem Ausztráliát. Rengeteget olvastam fórumokon, weboldalakon, és több ügynökségnél is jártam már. Nehezebb a dolog mint gondoltam. Voltam pár hete egy előadáson, amit egy bevándorlási jogász tartott, aki 11 éve költözött ki ausztráliába, és már állampolgár, a férje meg közjegyző kint. Csak ajánlani tudom őket. Én nemrég elküldtem az önéletrajzomat, és megnézik milyen letelepedési esélyeim vannak. :) remélem egyből összejön. Én azt tapasztaltam, hogy ha tényleg profi segítséget akartok, akkor őket keressétek meg, sok időt meg tudtok spórolni :)

Itt találjátok meg őket:

www.cseaustralia.com.au

2011. máj. 27. 12:46
sziasztok! engem is érdekelne ez a téma!koszonom előre is
2009. máj. 28. 18:38

sziasztok! Mi történt ? Megállt a forum? Én is ki szeretnék menni dolgozni, egyik barátnőm 2 hete ment ki, mennék utána, de még vérok. Illetve kell.... Nem tudom a részleteket h jutott ki pontosan, de azt tudom h könnyen megkpata a turista vízumot és még munkat is szerzett mielőtt ki ment volna, így támogatják, tehát hivatalosan is vállalhat munkát. Ha vki szeretne menni, várom az üziket, fogjunk össze és menjünk, de komolyan. Mindenki csak "akar" menni, hát tegyünk is érte. Nekem sem cool az angol tudásom, de ha van aki támogat és jön velem, vagy akár a bnőm segít kicsit megyek és előtte ráfexem az angolra, utána már sima ügy lehet.

pusz

2009. ápr. 7. 15:22
Nálunk a gyerek van kint,ő tanfolyamra ment ki,igy 13 honapra megkapta a vizumot.Ha beirod a keresöbe ezt a nevet ott több mindent megtudsz:Bertok zoltán.Vagy van olyan oldal:Ausztrália Ott is vannak informáciok,forumok,hátha tudnak segiteni neked.
2009. ápr. 2. 14:52

Iszonyú nehéz. A volt osztálytársaméknak úgy sikerült kijutni, hogy a férje válogatott kézilabdás volt, és egy ottani sporttársa elvállalta, hogy bejelentkezzenek ideiglenesre a farmjukra. Máshogy nem tudtak vízumot kapni. Fél évis ott fognak lakni, utána tudnak munkát keresni.

Egy másik ismerősömék még turista vízumot se kaptak (ők is dolgozni mennének, de a munkavállalóival meg se próbálkoztak): mérnök apu, GYES-es anyu, két kicsi.

10. emagdi (válaszként erre: 9. - C01c453528)
2009. ápr. 2. 14:46

valószínűleg azrét, mert az itt járó emberek közül még senki sem ment oda dolgozni?


próbáld meg más, nagyobb fórumportálokon, hátha ott több szerencsével jársz

2009. ápr. 2. 13:54
Hát még mindig nem lettem okosabb... :(
8. emagdi (válaszként erre: 7. - ZsoZsok)
2009. márc. 31. 20:35
de nem ausztriába, hanem ausztráliába szeretne menni a topiknyitó:))) biztos azért, mert ott több a kenguru:)
2009. márc. 31. 19:30
Hát elég nehéz kijutni.Attól függ melyik részre szeretnél menni!Ha szezonra akkor elintézik a munkavállalási engedélyedet,és ha messzebb akkor biztosítják a szállást és az étkezést is.Határhoz közel viszont ezeket nem igazán biztosítják,sőt kell hogy legyen munkavállalásid,és a nyelvtudás sem utolsó szempont.Nehéz kifogni még egy takarítói állást is.Pullendorfba van az AMS munkaközvetítő ha nem felejtem el megnézem neked a honlapját.
6. c01c453528 (válaszként erre: 4. - 1366d1807f)
2009. márc. 31. 15:54
Köszi a linket, előtte már én is megtaláltam és elolvastam, de igazából nem lettem okosabb.
2009. márc. 31. 15:36

Eddig meg nem:)megneztem hat ott sem tudtam meg sokat.

Nyelvtudas nelkul nemtudom hogy juthatnak i:(

2009. márc. 31. 15:23
3. c01c453528 (válaszként erre: 2. - 6ebf587766)
2009. márc. 31. 15:22

Akkor már ketten vagyunk. :)

Amúgy tuti, hogy a hoxa elrakja innen a fórumomat, mert van már egy Ausztráliai fórum.

De majd látogassatok el oda is.

Köszi. :)

2009. márc. 31. 15:20
Ez engem is erdekelne..
2009. márc. 31. 15:20

Szeretném azoknak az embereknek a segítségét kérni, akiknek van tapasztalatuk Ausztráliával, és azzal kapcsolatban, hogy hogyan is működik a kimenetel, a papírok, a lakáskeresés, a munkakeresés, nyelv, iskola, szakma, stb.

Minden érdekel.

Előre is köszönöm.

Ági

24 éves, Budapesti lány.

Érettségim van, gépíró és szövegszerkesztő, csecsemő és kisgyermek gondozó, baby-sitter oklevél.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook