Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik Ausztráliából vannak ide!:) G'day Mates! fórum

Akik Ausztráliából vannak ide!:) G'day Mates! (beszélgetős fórum)


2016. jún. 30. 03:47
au-ban valoban nem az osszetartas jellemzo a magyarokra,de latin amerikaban viszont ugy elnek egyutt,mint egy "nagy csalad".es meg az sem szamit egyik orvos mondjuk es a masik Magyar megcsak egy sima gyari dolgozo.olyan osszetartast a magyarok kozott,mint ott sehol mashol nem tapasztaltam pedig eltem tobb kontinensen is.
2016. jún. 25. 17:12
Igen az a baj ezekkel a fórumokkal,hogy egy idő után ellaposodik és elmaradnak a forumozók minden témában igy van ez sajnos.
2016. jún. 25. 17:10
Elolvastam néhány hozzászólást és bizony a bőrömön tapasztaltam,hogy milyenek a magyarok egymással külföldön olyanok mint kishazánkban irigyek utálatosak,ott tartanak be ahol tudnak persze vannak kivételek. Amikor kint voltam még a régi németországban bizony nagyon szemtelenül bántak ott az emberrel majdnem verekedés lett belőle,szóval nagyon ritka az a magyar közösség ahol összetartanak.Tudok olyanokat is akik egy országban élnek és biz nem becsülik meg egymást undokok,irigyek. Hiába a jónevelést és az intelegenciát,a kulturális viselkedést nem igen tanitják amit otthonról hoz-vissz az ember olyan meg amit lát ez a magyar vérben van benne.
11. Kittus4 (válaszként erre: 10. - 549be03e80)
2016. jún. 5. 10:29

"Csak forumon,- nem nagyon tartok kapcsolatot magyarokkal itt,es nem indokolom meg,hogy miert nem!:)No comment!:)"

Akkor meg is csak tartasz kapcsolatot magyarokkal...

10. 549be03e80 (válaszként erre: 8. - 3f2a864951)
2014. jan. 25. 02:27
Igen,mar 23 eve elek itt.Ki milyen korokben forog,nekem segitokesz magyar barataim vannak es osszetartunk,biztos az illeto jellemetol is fugg,mert ha mindenki mas hibas,kiveve az illetot,nyilvanvaloan az illeto jellemevel van a baj,es nem a mindenki massal!:)A fiam Londonban elt fel evig,a munkatol a lakasig mindenben segitettek az ottelo magyarok,pedig egy ismerose sem volt ott,es 3 honapig az Allamokban az ottelo magyarok segitettek,pedig egyet sem ismert szemelyesen elotte.Egy neni nalunk most beteg,osszefogtak az ittelo magyar holgyek,foztek neki,es vittek a kajat,en munkat kaptam az itteloktol,pedig nem ismertem szemelyesen oket,es meg sorolhatnam a jo peldakat.Persze vannak rossz peldak is,de mindig kell nezni mindket oldalat az eremnek!:)
9. d41005143d (válaszként erre: 8. - 3f2a864951)
2013. ápr. 26. 11:41
szia!nagyon igazad van!tudod hol tartanak ossze a magyarok nagyon?csileben,ott ugy elnek,mint egy nagy csalad,nagyon jo erzes volt koztuk lennem.
2013. febr. 22. 07:47

Nem tudom a topikindito kijutott-e vegul Ausztraliaba, en sok helyen voltam ugy Europaban, mint a vilagon is, eljutottam 2006-ban Uj-Zelandra is.


Sajnos nekem az volt a tapasztalatom, hogy nagyon keves kiveteltol eltekintve a kint elo magyarok egyaltalan nem segitokeszek egymassal, nincs az a nagy osszetartas, mint mondjuk a kinaiaknal, vagy egyes arab nemzeteknel.


S ezzel meg keveset is mondtam. Egy 30 eves noismerosom kiment Londonba a baratjaval dolgozni es eleg lehangolo emailt irt nekem az ottani allapotokrol, konkretan azt irva, hogy az ottani magyarok "nagyon szemetek meg egymassal is".


Ugy latszik az az elv ervenyesul, hogy mindenki csak magara szamithat kulfoldon (is).

2010. ápr. 1. 18:19

Miért nem a kint élő magyarokkal próbálod felvenni a kapcsolatot?Miből gondolod,hogy tolongani fognak ezen a fórumon az ausztrál magyarok?

Semmi értelmét nem látom a fórum-indításának,ha nem szólhatnak kompetens személyek hozzá.

Ez a véleményem,a továbbiakban természetesen nem kívánok részt venni a tülekedő hozzászólók közt.

Amúgy kint éltem én is rövid ideig,de gondolom voltak többen , akik kint voltak pár hónapot,évet.

Nekik is szól Ausztrália,Nekik is mond valamit.

2010. jan. 25. 09:05
Ok akkor itt is vagy,koszi a megertest...Es kivanom sikeruljon a tervetek oszinten!:)
2010. jan. 25. 09:04
Ha lehet mint inditottam is a forumot az itt elo Ausztraliaban elo tagokat probalnam ide gyujteni,szoval ha lehet ne az itt elo rokonokra hivatkozok irjanak, hanem, a KONKRETAN itt elo Ausztraliaban elo magyarok,akik itt a Hoxan is vannak ,mint mar akit ismerek/ismertem is:)Ezzel persze senkit nem akarok megbantani,csak nem akarom, hogy a forumtema "szetessen" az egyeb mas temak (kintelo rokonok ,ismerosok,baratok szponzorok,munkalehetosegek,stb) miatt...:))))))))Nagyon szepen keretik a megertes ..... :)))))))
2010. jan. 25. 09:01

Jó, csak kíváncsi voltam, nem kell megindokolni:D

Egyébként mi is tervezzük, hogy 1-2 éven belül kimegyünk! Remélem nem csak terv marad, hanem meg is tudjuk valósítani:D

2010. jan. 25. 08:57
Csak forumon,- nem nagyon tartok kapcsolatot magyarokkal itt,es nem indokolom meg,hogy miert nem!:)No comment!:)
2010. jan. 25. 08:33

Szia!

Bár én nem Ausztráliából vagyok, de a bátyám ott van Brisbanebe. Ismersz ott még magyarokat?

Szét estét!

2010. jan. 25. 07:49
Csak kivancsisagbol inditom ezt a temat,akik Ausztraliabol itt vannak a forumon isszegyujteni erre a forumra!:)Egyrol mar tudok, egy volt de elmaradt?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook