Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Átvert a szeretőm! - Kipakoljak a feleségének? fórum

Átvert a szeretőm! - Kipakoljak a feleségének? (beszélgetős fórum)


233. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1. - 92a4efbee7)
2010. jan. 29. 07:57

Mind a ketten megérdemelnétek, hogy két szék között a padlóra essetek:) (teszem azt, a férjed és az ő felesége jöjjön ezután össze:)

Te jó ég, hiszen már eddig is, ismeretlenül is bántottad a feleségét, a gyerekeit...mit akarsz még???? Végleg a padlóba döngölni őket?

232. 635da491de (válaszként erre: 231. - 274c9996b8)
2010. jan. 28. 23:05

Jóképű és sikeres, vagy sem, én akkor is azt mondom, mindent előre kell tisztázni és a lovagiasság szabályai szerint utána tartani magunkat az egyezségünkhöz. De sajnos a pasik is lódítanak gyakran hogy megszerezzék a kívánt nőt, meg a nők is úgy gondolják, hogy majd ők megváltoztatják a pasit. Ezért aztán jönnek a bonyodalmak, mint itt ebben a topic-ban.

Egyébként meg mindenkinek tisztában kell lennie a realitásokkal. Én is szívesen elvinnék egy numerára egy csinos, jó alakú, nagymellű fiatal lányt, mégsem ringatom magam abban az illúzióban, hogy bárki aki ilyen bele is egyezik ebbe.

231. 274c9996b8 (válaszként erre: 229. - 635da491de)
2010. jan. 27. 12:38

Közel sem olyan egyszeru mint ahogy itt leirod :)

Ezek a pasik sokszor sikeres ,befutott emberek s , mi több nagyon jol neznek ki ! Mivel semmit nem tagadnak meg maguktol rendkivul szeretetremeltok,tudnak a nökkel banni de soha nem 1-nöt szeretnek , az összes nöt szeretik :)

Persze idövel ezek is csaladot alapitanak es mint olyan a gyermekeik anyjat NAGY becsben tartjak ! De , nem husegessek es erröl altalaban a felesegnek tudomasa van ! De a feleseg azt is tudja hogy , ötet nem lehet kiutni , tehat elnezi mert ugy is tudja hogy , a pasi mindeg hazakullog öhozza es a gyerekeihez :)

230. spinneli (válaszként erre: 201. - 673567bc24)
2010. jan. 26. 19:41

nem tudom miért lenne hitelesebb a véleményem, ha tudod hány centi vagyok, és milyen színű a hajam.


Ez az "érvelés" mindig megmosolyogtat, annyira semmi értelme, csak üres vagdalkozás.

Több mint két éve vagyok ide regisztrálva, sok mindent lehet rám mondani, ahogy sokan meg is teszik, de azzal még senki nem jött, hogy álvéleményem, vagy álnickjeim lennének.


Mindezek után viszont nyugodtan megtekinthetsz, mert van fent kép rólam, csak nem az adatlapomon, hanem a naplómban.

229. 635da491de (válaszként erre: 216. - 274c9996b8)
2010. jan. 26. 18:01

"Az ilyen fajta pasi elete vegeig ilyen ! Te csak egy voltal a sok leanyzo közul aki ideig-oraig szorakoztatta."


Ezért aztán az ilyen típusú pasikkal annak kellene kapcsolatot létesíteni, aki csak ideig-óráig szórakoztatni akarja magát egy pasival. Nem értem, miért nem képesek sokan arra, hogy előre eldöntsék mit akarnak, annak megfelelően megbeszéljék hogy milyen kapcsolatot létesítenek és annak megfelelően is cselekedjenek. Aztán a pasik nyomják a nagy szerelmes dumát, a nők meg a nekem érzelmek nélkül nem megy sablont, utána meg sírnak hogy milyen szemét volt a másik. Szerintem előre kellene tisztázni hogy nagy szerelem és házasság, vagy csak alkalmi randik egy kis szex kedvéért, aztán végig korrekt módon viselkedni a másikkal az egyezségnek megfelelően.

228. 2cb29de033 (válaszként erre: 213. - Zizisicc)
2010. jan. 26. 16:41
én meg nem ítélkeztem, csak véleményt alkottam.
227. Zizisicc (válaszként erre: 226. - Fbb53e1d99)
2010. jan. 26. 15:35
???? :o)))
226. fbb53e1d99 (válaszként erre: 225. - Zizisicc)
2010. jan. 26. 15:30
Ez jó, nagyon jó..:)Köszönöm Zizzi, hogy itt lehettem és mélyreható beszélgetésbe foghattam veled-:)Ebből úgyem jövök ki jól-:)
225. Zizisicc (válaszként erre: 224. - Agis)
2010. jan. 26. 15:15
Igen, az is egy döntés, hogy nem dönt. :o))
224. agis (válaszként erre: 211. - Fbb53e1d99)
2010. jan. 26. 15:11
Az is egy stratégia, egy döntés, hogy éveken keresztül nem hozzák meg azt (magát a döntést). Inkább sodródnak az árral, mert a döntéshozatallal együtt jár a tetteik következményével való szembenézés is. Gyávaságból nem döntött.
223. Zizisicc (válaszként erre: 222. - Fbb53e1d99)
2010. jan. 26. 15:11
Látod, ezért nem szoktam egyik oldalt sem védeni vagy támadni elszántan, pláne nem érzelmektől elvakultan. És ezért van az, hogy viszont ha vkit támadnak - megalapozatlanul, mert még nem tudni, mi is van - szóvá teszem .... :o))
222. fbb53e1d99 (válaszként erre: 218. - Zizisicc)
2010. jan. 26. 15:05

Én is emberekkel dolgozom, akkor rokonlelkek vagyunk..:) Persze, hogy nem nézheted csak az egyik oldalát, no de itt a másik oldlba nem látsz bele, mivel többnyire csak az egyik fél ír.Így a másik fél háttérbe szorul.Tehát, nem is biztos, hogy a jó oldalt védelmezed. Ez akkor lenne korrekt, ha mindkét fél jelen lenne, akkor lenne igazán nagy kihívás egy ilyen beszélgetés.

Persze ez csak az én véleményem.

221. Zizisicc (válaszként erre: 219. - 274c9996b8)
2010. jan. 26. 15:03
Ja, és ha én nem értek egyet, akkor azt én is leírom, de igyekszem nem támadó, és nem bántó lenni. Mint, ahogy itt is leírtam az elején. :o))
220. Zizisicc (válaszként erre: 217. - Fbb53e1d99)
2010. jan. 26. 15:01
Olvasd el még egyszer, amit írtam. Nem ezt írtam. :o))
219. 274c9996b8 (válaszként erre: 217. - Fbb53e1d99)
2010. jan. 26. 15:00

Ez hulyeseg !

A forum azert van hogy ,megirjuk az öszinte velemenyunket,tanacsunkat mert a forumnyito azert nyitott forumot , nem ? A velemeny nem mindeg pozitiv , minden attol fugg milyen bealitottsagu , vermersekletu , gondolkozasu az aki valaszol !

Az mas szerintem amikor valaki direkt csak tamad,ragalmaz stb....

218. Zizisicc (válaszként erre: 211. - Fbb53e1d99)
2010. jan. 26. 14:56
Tudod, én emberekkel dolgozom, mindenféle lelki problémával jönnek ..... megtanultam, hogy nem lehetek elfogult, nem nézhetem csak az egyik oldalát a dolgoknak ..... és mindenkinek van baja, senki nem tökéletes, senkinek nincs joga követ dobálni a másikra, csak azért mert máshogy él, máshogy gondolkodik, máshogy cselekedne pl. az adott helyzetben ....
217. fbb53e1d99 (válaszként erre: 215. - Zizisicc)
2010. jan. 26. 14:54

Dehát akkor ez annyira egyszerű-:) Ne írjunk semmit, mivel itt senki senkinek az életébe nem lát bele, tehát, véleményt se nyilvánítsunk-:)

Vagy csak pozitívat, akkor is, ha másként gondoljuk...(o)

"mindig amellé állok, akit támadnak" De mért is?:) Még akkor is, ha teszem azt nem értesz egyet vele?

216. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - 92a4efbee7)
2010. jan. 26. 14:49
Nem sokat ersz vele ha kitalalsz a felesegnek , mert a feleseg minden valoszinuleg tisztaban van azzal hogy , milyen a ferje ! Az ilyen fajta pasi elete vegeig ilyen ! Te csak egy voltal a sok leanyzo közul aki ideig-oraig szorakoztatta.
215. Zizisicc (válaszként erre: 211. - Fbb53e1d99)
2010. jan. 26. 14:41

Ha valaki kiírja a fórumba a problémáját, hogy vállalnia kell a hideget és a meleget is. Nem is az a baj, hogy vannak nem egyetértő vélemények - én sem értek egyet sok mindennel, hanem azzal van a baj, hogy sokszor nem közömbös véleménynyilvánításról van szó, hanem negatív érzelmi töltetű megjegyzésekről, amik aztán könnyen átcsúsznak ítélkezésbe stb. Tehát igazából nekem csak azzal van bajom, hogy sokszor csak feketének és fehérnek látjuk a dolgokat, előítéletek alapján, vagy saját rossz tapasztalat alapján alkotunk véleményt pedig ez nem ilyen egyszerű. És ha megfigyelted, általában mindig amellé állok, akit támadnak. Nem feltétlen azért, mert egyetértek, hanem mert az objektivitás mindenkinek kijár(na).


Abba a 9 évbe pedig senki nem lát bele, hogy milyen volt, miért így történt, arról sem tudunk, hogy a házasság milyen volt, miért nem lépett ki vmelyikből ..... ezért korrekt véleményt sem lehet alkotni róla .... :o))

2010. jan. 26. 14:31
bocsánat az íráshbákért, nem a aját gépemről írok...nagyon nem szeretek helytelenül írni:) ezen a gépen meg szar a billentyűzet..még új.
213. Zizisicc (válaszként erre: 209. - 2cb29de033)
2010. jan. 26. 14:29
Nem sírt, leírta a tényeket.
212. 2cb29de033 (válaszként erre: 211. - Fbb53e1d99)
2010. jan. 26. 14:25
jogos amit írsz. :)
211. fbb53e1d99 (válaszként erre: 208. - Zizisicc)
2010. jan. 26. 14:24

Zizisicc:)


Én ezt nem értem...azt írod, h nem a mi dolgunk. Hát persze, h nem..de azért mégis csak írt a fórumra, és elmondta, mi történt vele. Nem lehet azt elvárni, h mindenki egyetértsen vele. Tisztelem a véleményed, csak azt nem értem, hogy mért védelmezed az iyen témában kiírt fórumhozzászólókat. Ha az ő dolguk, kkor mért kérnek véleményt? No..szóval, ezzel nem értek egyet.


Viszont az én zerény véleményem az, hogy talán nem kellett vlna 9 évig egy olyan kapcsolatban élni, ami kárhozatra volt ítélve, egy harmadik zemély felbukkanásával. Lehet, hogy én elmaradott vagyok, de nem tudnék így evickélni éveken át. Vagy a férjem, vagy pedig más, de akkor a férjemtől odébbállok. Szerintem először le kell zárni egy kapcsolatot, s aztán belemenni a másikba. Párhuzamosan 9 évig kér férfival? Hát..lehet, h már idősödök, de ezt nem értem-:)

Puszi:)

210. 92a4efbee7 (válaszként erre: 207. - Zizisicc)
2010. jan. 26. 14:16
Mire igazán kiismertem jöttem rá, hogy ez is a hülyítés része volt. Egy kisgyerekes anyukát, akinek a gyereke jelenti a fő boldogságot és nyilvánvalóan nem az a csalfa típus, egyértelmű, hogy a törődő férfi képével lehet levenni a lábáról.
209. 2cb29de033 (válaszként erre: 208. - Zizisicc)
2010. jan. 26. 14:11
Persze, hogy nem a mi dolgunk, de akkor se 'sírjon', aki belemegy egy szeretői viszonyba!! Én csak a véleményemet tudom elmondani erről a dologról, és nem ítélkezem.
208. Zizisicc (válaszként erre: 204. - 2cb29de033)
2010. jan. 26. 14:06
Nem, nem jutott. Bár ez is egyfajta megoldás volt, ha nem is olyan, mint amit pl. Te gondolnál. Nem hinném, hogy ez a 9 év csupa felhőtlen móka és kacagás volt ..... nem kell felmagasztalni érte, de nem is kell elítélni .... pláne, hogy nem a mi dolgunk.
207. Zizisicc (válaszként erre: 206. - 92a4efbee7)
2010. jan. 26. 14:02
Miért gondolod, hogy nem volt őszinte a gyerekeddel kapcsolatban? Ne sározd be az elmúlt időszakot. Emeld fel a fejed, zárd le, és lépj tovább.
2010. jan. 26. 13:59

Igen, köszi, hogy írtál, az tudja igazán milyen ez, aki már átélt hasonlót. Örülök neki, hogy mint pasitól megszabadultam, a régi, őszinte barát hiányzott inkább belőle, akit az elején megismertem! Nekem amíg tartott vele a kapcsolat, addig is a gyerekem volt a legfontosabb, ezt ő is tudta, de alattomos módon még a gyerekemen keresztül is próbált rám hatni, kérdezgette hogy van, minden alkalommal mondta vigyázzak rá, hozott neki csokit, dícsérte milyen szép stb...

Azon vagyok, hogy megtaláljam a felbomlott egyensúlyt, de ehhez idő kell!

2010. jan. 26. 13:24

hm.. kikapolni, bosszút állni? Örülj, hogy megszabadultál Tőle! Ha egy házasság, kapcsolat nem üzemel rendesen, akkor az embernek magáért és a gyerekeiért, gyerekéért kell váltani! Addig amíg nem sérül meg annyira, hogy aztán úgy kaparják össze lelkileg és testileg! Mert rossz a rosszal, de a rossz is tud hiányozni!

Amiben élsz azt próbáld rendbe tenni, hát ha megleled a nyugalmadat és talán a boldogságodat is!

Én már túl vagyok mindenen, sokáig tartott míg újra magamra találtam, de megérte!

204. 2cb29de033 (válaszként erre: 203. - Zizisicc)
2010. jan. 26. 13:20
9 éven keresztül nem jutott megoldásra...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook