Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "Átváltoztatjuk!" szalonok tapasztalatai fórum

"Átváltoztatjuk!" szalonok tapasztalatai (beszélgetős fórum)


1 2 3
22. bowie (válaszként erre: 19. - Emmus)
2012. okt. 9. 14:50

Hátha majd később jelentkezik valaki..

Amit tudsz még tenni, hogy ott a fb oldalán megnézed kik voltak és privát üzenetet írsz valakinek, hogy ő mit kapott a pénzéért cserébe..és akkor úgy konkrétan meg tudsz kérdezni olyanokat, akik biztos, hogy voltak nála, személyesen, privát üzenetben. Lehet, hogy úgy többen elmondják. Csak mindenképp értesíts, mert roppant kíváncsi vagyok.

21. Emmus (válaszként erre: 13. - Rika1)
2012. okt. 9. 14:49

Lehet csak én voltam ilyen szerencsétlen és túl sokat vártam ettől a naptól..!


Biztosan vannak olyan szalonok akik nagyon profik és odafigyelnek Rád!!!

20. mafalda (válaszként erre: 16. - Emmus)
2012. okt. 9. 14:49
Nahát,ez disznóság!Én is úgy képzeltem,h majd próbálgatni kell ruhákat,mi áll jól,mit érdemes hordanom ezután.Még fele ennyiért se mennék el ezek után!Pedig egyszer ezt szerettem volna ajándékba kapni:(((
19. Emmus (válaszként erre: 15. - Bowie)
2012. okt. 9. 14:47

és minden péntek, szombat, vasárnap már tele van az idén.....


Úgy szeretnék itt valakit találni aki szintén volt ott, hogy ő mit gondol????

18. bowie
2012. okt. 9. 14:47
Anyám..akkor ha sportcipőbe mennék, én abban maradnék, mert picike a lábam...:DDD Le vagyok döbbenve és mélységesen fel vagyok háborodva...
2012. okt. 9. 14:47

hátha még kárpótlást is kapnál

az fb-n elég pozitívak a visszajelzések, lehet, hogy ott kellene felvenni velük a kapcsolatot, hátha a végén egy szuper napban lenne részed

tudod, a negatív reklám is reklám, ráadásul, ha hozzászólásban írod ki, tuti, hogy felfigyelnek majd rád

16. Emmus (válaszként erre: 12. - Bowie)
2012. okt. 9. 14:45

Igen, a tv-ben elmennek egy boltba. Itt egy öltöztető szoba van, ahol van egy nagy szekrény és egy álvány ruhákkal... abból tudnak válogatni!

Ha nincs olyan a méretedben akkor pech..

Ha más szín állna jól neked, na az is pech...


Az ékszerek, kiegészítők??? nekem szebbek vannak itthon:)

15. bowie
2012. okt. 9. 14:44

Én tuti a tv-nek is írnék..persze ne annak a csatornának amelyiken fut a műsora, hanem a másiknak...szerintem semmiképp ne hagyd annyiba..ki tudja mennyien csatlakoznak majd még hozzád.....szerintem minimum az a másik 11..de úgy gondolom mindig így megy....

Ennyi pénzért komolyan én is úgy átalakítanálak, és tuti úgy mennél haza, hogy jól érzed magad...

Belegondoltam, hogy ő ott egy nap megkeresett 1 millió ftot.....

14. Emmus (válaszként erre: 10. - Fdd7be0684)
2012. okt. 9. 14:43

A barátnőim pont egy olyan nappal akartak meglepni, mint ami a tv-ben van...

Én is szerettem azt a műsort. De ez most teljesen megdöbbentett!

Csak a pénzről szól és ez a legszomorúbb!!!!

13. Rika1
2012. okt. 9. 14:41
Midig szerettem volna ilyenen részt venni, de ezek után már nem annyira! :(
12. bowie
2012. okt. 9. 14:41

Aztaaa...ennyi pénzért egy ruhát se kaptál? Se tanácsokat, se semmit? Én tuti írnék levelet..igaz nem oda, hanem a médiának...ilyet..114 ezer a semmiért....anyáám..nekem olyan jó fodrászom van, hogy ha ő eltöltene akárkivel egy napot tényleg megújulna a saját ízlésén belül..ha valakinek vág egy új hajat elmondja szerinte milyen kiegészítők és ruhák passzolnak ahhoz a hajhoz, és megmondja azt is, ha úgy gondolja, hogy egy adott haj nem passzol a stílusodhoz...és nem 114 ezer ft az ára...szerintem ez rablás...csak legálisan.

Akikkel van a műsorban, azzal nem elmegy üzletekbe is a Márk személyesen?

11. Zsönzsi (válaszként erre: 6. - Emmus)
2012. okt. 9. 14:40

szerintem írd meg a panaszaidat a facebook oldalára, azt mindenki látja...így segítesz azoknak, akik ilyenen gondolkodnak...hogy ne tegyék


ez rablás azért amit leírtál:(((

10. fdd7be0684 (válaszként erre: 6. - Emmus)
2012. okt. 9. 14:39

Én szeretem a műsorát, és nem gondoltam volna, hogy ennyi pénzért futószalagon foglalkoznak veled!

Szerintem mindenképpen írj panaszos levelet nekik, esetleg más közösségi oldalon is érdemes lenne megjegyezni, hogy milyen is volt az átváltoztatás!

9. Kicsiszivem75 (válaszként erre: 8. - Emmus)
2012. okt. 9. 14:39
Hát azt hiszem engem nem tudnának egy ilyenre rávenni.
8. Emmus (válaszként erre: 7. - Kicsiszivem75)
2012. okt. 9. 14:36

nem:) a ruhák külön üzlet!

Megveheted borsos áron ott azonnal!!! ;))))

7. Kicsiszivem75 (válaszként erre: 6. - Emmus)
2012. okt. 9. 14:35

Mondjuk a tévében futó műsorában is elég erőltetett szokott lenni a "páciensek" mosolya. Nem is tetszik az a műsor.

És a ruhákat nem is kapják meg akik már ennyit fizettek? Ez borzasztó!

2012. okt. 9. 14:31

Én ezt ajándékba kaptam, de tudom, hogy 76.000 huf volt. ez egy közepes csomag ára, amiben haj+smink+ 2 ruhapróba van röviden. Én úgy gondoltam, ha már lúd legyen kövér, úgyis csak egyszer megyek el ilyen helyre, akkor én ráfizetek és megveszem a nagyobb csomagot, ami 114.000 huf. Na ezt meg is vettem és a leírásból ami a honlapon volt én is azt gondoltam hogy egy csúcsszuper napom lesz, ennek ellenére nem igazán úgy alakult ahogy én azt képzeltem....

12 nő volt.

én csak 1 voltam a sok közül.

ez a csomag amivel több: a plusz hajszínfestés, pedikür-manikür, mini sminktanfolyam(ami nem is volt)


És a végén 3 ruha próba, amiben a fotók is készültek. Ebből 6db retusált képet küldenek majd el.

A programban szerepelt egy dietetikus által összeállított 1 fogásos ebéd is, ami szendvics volt papír dobozból.... És mivel szoros a program ezt úgy kellett megennem, hogy közben a pedikürös, már reszelte a lábamat... no comment!!!

NAGYON NEM ÉREZTEM JÓL MAGAM!!! És óriásit csalódtam!!!! :(((((


Kíváncsi vagyok, hogy ezt más is érezte e ott vagy csak nekem volt ekkora pech-em????

Gondolkodom egy panaszos email írásban, de nem tudom lenne e valami hatása, vagy egyáltalán reagálnának e erre...


A homokszőke hajamból csináltak egy vöröses szőkét! Ez nem én vagyok:(

nagyon nem érzem jól benne magam... ezért mehetek még fodrászhoz is... plusz költség..


PErsze, más akarsz lenni mint úgy általában, de én azt hittem hasznos tanácsokkal lát el, hogy elmondja mit kell viselnem... hogy megtanítanak sminkelni... a honlapon az van, hogy ők ezt a programot azért csinálják, mert tanítanak téged nőnek lenni a hétköznapokban is!

35 éves vagyok! Erre egy olyan tweed kosztümöt adtak rám, amit még anyukám sem venne fel!!!!

Csak olyan ruhákat tudsz választani ami épp ott az öltöztető szobában van! És stílus tanácsadás??? Na azt felejtsd el, még én mondtam meg, hogy mi mihez illik inkább szerintem....

2012. okt. 9. 14:29
Na de mennyibe kerül?
2012. okt. 9. 14:22
Az a durva, hogy ha simán bejelentkezel egy fodrászhoz vagy kozmetikushoz, ő nem hív oda veled együtt 11 embert még..
2012. okt. 9. 14:20
Én azt gondoltam, hogy úgy van, hogy az adott időpontban csak veled foglalkoznak....nem másik 11 emberrel is...
2012. okt. 9. 14:18

Szia!

Mindig szerettem volna kipróbálni egy ilyet.Öltöztettek is,vagy csak smink és haj volt?Én pont azt szeretném,ha mást csinálnának belőlem,ami persze jól néz ki:)))Megírnád,hogy mennyibe kerül egy ilyen?

2012. okt. 9. 14:14

sziasztok, kíváncsi lennék, hogy közületek ki volt már az Átváltoztatás programon Lakatos Márknál vagy más átváltoztató szalonban?

Milyen tapasztalataitok vannak? Elégedettek vagytok?

Én nagyon rossz élménnyel lettem gazdagabb és óva intek mindenkit, mert nincs ár-érték arányban sajnos az amit ott kapsz. Ezért nem tudom csak én jártam ilyen rosszul vagy más is ezt gondolja?

A fent említett szalonban 12 hölgyet fogadtak egyszerre, úgy éreztem magam mint egy futószalagon, ahol én vagyok a konzerv, akit csinosítani kell! Borzalmas volt! És a végeredmény: egyáltalán nem én voltam! Persze, már mint az eredeti ÉN, de nem az lenne a cél, hogy méginkább ráhangoljanak Önmagadra? Hogy megtudd mi az előnyös neked? Na itt nem ez volt:(


Írjatok tapasztalatokat erről!:)

köszönöm előre is!:)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook