Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Átlagos képességű vagyok, mégis dolgozni szeretnék! fórum

Átlagos képességű vagyok, mégis dolgozni szeretnék! (beszélgetős fórum)

1 2
2011. márc. 26. 14:34
Egy ismerősőm épp a minap írta ki a közösségi oldalra : 60% még csak arra sem méltatják az embert, hogy egyáltalán vissza jelezzenek miután beadtad a jelentkezést, 10% túlképzett, 3% alulképzett. 1% gond hogy még nem szült, 16% pedig kérnek 5-10 éves tapasztalatot..
7. titti7 (válaszként erre: 2. - Havran)
2011. márc. 26. 14:33

Igazad van, ha munkáltató lennék, én is a legjobbat keresném, választék van bőven. De mi lesz az olyan emberekkel, akik átlagos képességűek (azaz nem hülyék, de nem is zsenik)? Nekünk is kell a munka!


Nincs semmilyen szakmai tapasztalatom, viszonylag korán szültem gyereket, de GYES-ből nem lehet megélni.

2011. márc. 26. 14:30

Vagy egy érettségim, és egy TB ügyintéző tanfolyamom. Továbbá egy Kéz és Lábápoló képzőt is elvégeztem, de ehhez meg vállalkozói kell - ebben sem vagyok kiemelkedő, csak átlagos.

Mindenféle munkakört kipróbáltam: eladó, telefonos, gyári munka, irodai munka, még takarítani is próbáltam végső elkeseredésemben. Sajnos a nehéz fizikai munkát nem bírom.

5. katus3 (válaszként erre: 4. - 22342e0151)
2011. márc. 26. 14:29
Egyre gondoltunk.:-)
4. 22342e0151 (válaszként erre: 1. - Titti7)
2011. márc. 26. 14:28
Milyen szektorban próbálkoztál?
3. katus3 (válaszként erre: 1. - Titti7)
2011. márc. 26. 14:26
Milyen területen próbálkozol?
2011. márc. 26. 14:25
Szerintem a mai világban arra nincs idő,hogy időt adjanak,mindenki a legjobbat akarja.Én egy üzletben dolgozom,most mondtam fel,elkezdtek hirdetni 1 föt keresnek erre az egy helyre 30 jelentkező volt pár nap alatt.Én kicsit megdöbbentem,nem gondoltam volna.Amekkora most a munkanélküliség és van miből válogatni,addig szerintem sajnos ez lesz.
2011. márc. 26. 14:20

Sziasztok. Azért nyitottam ezt a témát, mert elkeserít, hogy nem találok munkát. Ha mégis találok, akkor meg pár hét alatt kitesznek, mert olyan magas követelményeket támasztanak, amiknek nem tudok megfelelni, hiába igyekszem. Többször előfordult már, hogy új dologba kezdtem, nem volt szakmai tapasztalatom, a munkahelyen meg nem foglalkoztak a betanítással, vagy csak gyorsan elhadarták a tennivalókat. Szinte mindig az lett a vége, hogy megmondták, hogy alkalmatlan, lassú vagyok, ezért megválnak tőlem. Pedig, ha adtak volna még pár hetet, vagy jobban törődtek volna a betanításommal, szépen belejöttem volna.

Sajnos átlagos a felfogó képességem, sosem voltam túl jó tanuló, de mindig igyekvő, szorgalmas voltam. Nem voltam semmiben sem kiemelkedő, de dolgozni kell, mert így nem tudok megélni.


A mai világban csak kiváló képességűeknek lehet munkahelye?


Sorstársakat keresek - várok ide minden dolgozni vágyó, de átlagos, vagy gyenge képességű embert.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook