Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » ARCHOS 80 G9 Internet tablet - 250 GB - Mi a véleményetek róla? fórum

ARCHOS 80 G9 Internet tablet - 250 GB - Mi a véleményetek róla? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. aug. 29. 17:00

Köszy hogy írtatok :D


rá írtam a T-home-ra (anno voltam ügyfelük tölük kábeles netem volt és megvoltam velük elégedve leszámítva a magas árat :D)

2012. aug. 29. 16:55
Nekem kellene..de tényleg nem ér annyit.
3. virus2008 (válaszként erre: 1. - Hamyka)
2012. aug. 29. 16:55
Kellene a f.szomnak tablet...Annyit nem ér.
2012. aug. 29. 16:43

Szia. :)

Vidéken, hol? Mert falun biztos nincs 3G, de szerintem még a nagyobb városokban is nagyítóval kell keresni. Ámbár a Balaton környéke eléggé le van fedve, biztos ott lakik a főmufti, vagy lehet a külföldiek miatt.

2012. aug. 29. 16:40

Sziasztok!!


Érdekelne a véleményetek erröl a készülékröl:


ARCHOS ARCHOS 80 G9 Internet tablet - 250 GB


ha jol értelmezem (és miért ne értelmezném jol) mobilnetet használ....


eléggé vannak kétségeim afelöl hogy menne rajta a rádio.... tudjátok internetes rádio....


és még ezt is írják:


Az ARCHOS 80 G9 tablettel minden multimédia anyaghoz egyszerűen hozzáférhet. Az Android Honeycomb operációs rendszert ARM Cortex A9 kétmagos processzorral ellátott Web tablettel fantasztikus élményben lehet része. A WiFi és Bluetooth kompatibilis ARCHOS 80 G9 tablet egy külön megvásárolható USB/3G pendrive-val is használható. Nem szükséges előfizetés hozzá, a felhasználó csak az Internet 3G fogyasztását fizeti. Ráadásul, ez a pendrive minden mobiltelefon szolgáltatóval kompatibilis, bármely SIM kártya belehelyezhető. A teljességet kínáló ARCHOS 80 G9 8" érintőképernyőjén filmeket és fényképeket nézhet, illetve a legutolsó Internetes játékokkal játszhat, azoknak kitűnő képminőséget biztosítva. A Wi-Fi-n szélessávú Internet csatlakozásnak köszönhetően az Internetet is használhatja ezzel a táblagéppel. A beépített kamerával, illetve kényelmes virtuális billentyűzettel ellátott ARCHOS 80 G9 ráadásul Bluetooth 2.1 kompatibilis. A könnyű és rendkívül vékony (11,7 mm vastag) Archos tablet számos alkalmazást bocsát rendelkezésére, bárhol legyen is. Multimédia anyagait a 250 GB memóriás SD kártyán tárolhatja, és azokat televízióján is lejátszhatja a HDMI kimenetnek köszönhetően. A csúcstechnológiákat alkalmazó ARCHOS 80 G9 Internet tablettel biztos lesz a kikapcsolódás!



Tehát: azt is írják hogy csak azé fizet amenyit használ, ez azoknak jo akik nem akarnak havidíjat és ha nem neteznek akkor nem kell fizetniük havidíjat, igen ám de ha valaki nagyon sokat használja akkor a gatyáját is ráfizetheti....


van valakinek ilyenje? érdekelnének a tapasztalatai... elég a beépített (vagy nincs beépitve?) antenna amivel jön a net vagy pedig érdemes külön venni hozzá ezt:


ARCHOS G9 3G stick


ezt írják róla:


Az ARCHOS gyártmányú G9 3G stick-kel az ARCHOS Android tableteknek és a hordozható számítógépeknek Internet hozzáférést biztosíthat. Ez a dizájnos stick tökéletesen illeszkedik a G9 tabletekhez. A G9 3G stick vételnél 7,2 Mbps, küldésnél pedig 5,76 Mbps sebességet kínál.



gondolom ez ugy müködne hogy az egyik mobiltelefon szolgáltato mobilnetjét használjuk rajta vagy tévedek??


bocs ha roszul értelmezem a dolgokat :D


írjatok és üdv: hamyka


Ui: kérdésed hogy itt vidéken mennyire van kiéptve ez a 3 g vagy mi a nyavalya...


Jobban szakember véleményét várom hogy érdemes-e vele foglalkozni vagy hadjuk a picsába?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook