Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van-e tapasztalatod a táblagéppel? Melyik jobb a netbook vagy a tablet internetezéshez? fórum

Van-e tapasztalatod a táblagéppel? Melyik jobb a netbook vagy a tablet internetezéshez? (tudásbázis kérdés)


16. 8ca72da6f9 (válaszként erre: 15. - Napra_forgó)
2012. nov. 6. 12:20
igen, csak az ára is számít...:(
15. Napra_forgó (válaszként erre: 14. - 8ca72da6f9)
2012. nov. 3. 18:25

Erre írtam a Transformert. ;o)

Az mindenre jó. :oD

14. 8ca72da6f9 (válaszként erre: 13. - Vfruzsi)
2012. nov. 3. 14:33

Köszi mindenkinek!

Valószínűleg marad a netbook, hiszen sokat kell irnom...:)

13. vfruzsi (válaszként erre: 12. - 8ca72da6f9)
2012. okt. 31. 15:21

Engem nem zavar, bár ha nagyon sokat akarok gépezni, akkor inkább a laptopot használom. Nem tudom más tabletekre is van-e vagy csak az apple-re de nagyon praktikus a kis "tokja", így kicsit döntve is le lehet rakni az asztalra és úgy még kényelmesebb.

Szerintem meg tudnád szokni, hogy nincs billentyűzet!:)

12. 8ca72da6f9 (válaszként erre: 9. - Vfruzsi)
2012. okt. 31. 13:24

Igazából netezni, emailezni keresek valami könnyű megoldást. Van egy netbookom, de sokszor nehéz cipelni. Láttam már kisebb súlyút, ami még talán 1 kg sincs...

Tabletnél nem zavaró, hogy nincs billenytűzet íráskor?

11. eandi78 (válaszként erre: 9. - Vfruzsi)
2012. okt. 31. 12:37
Azt még flash nélkül is tudnám szeretni:)
2012. okt. 31. 08:49
Nehezen barátkoztam meg a tablettel, de meg lehet szokni. Mostmár nekem teljesen mindegy melyiket használom. A tablet kicsi elfér a táskámban.. telefon is egyben... praktikus. (És mivel a fiamtól kaptam kedves nekem. De ez az érzelmi oldala. :))
2012. okt. 31. 08:43

Nekem Apple tabletem van, én nagyon szeretem.

Attól függ mennyit használnád, mert ha napi több órát, akkor valószínűleg kényelmesebb a netbook(bár számomra túl kicsik a billentyűk). Olvasásra, cikkekhez, ha valamit gyorsan meg akarsz nézni, receptekhez, stb a táblagép nagyon jó!:)

2012. okt. 31. 08:25

Tablethez is van billentyűzet? Ezt nem tudtam.

Ha ez így van, akkor a tablet. Mert az androidhoz annyi minden van (mobilom van ilyen), imádom a sok alkalmazást, mindenre lehet találni valamit.

2012. okt. 31. 08:02
Netbook sokkal jobb, mint a tablet, ha fontos a kis súly és a hordozhatóság. A netbookon teljes értékű windows vagy linux fut, tabletnél vannak kompromisszumok pl. flash. Sokat nézegettem a tableteket utazáshoz, munkába hordani, de flash nélkül felejtős:( Még megvárom a windows 8-as tableteket, de szerintem netbookot fogok venni.
6. Andesz75 (válaszként erre: 4. - 8ca72da6f9)
2012. okt. 31. 07:48

10 colos szerintem mindenképpen kell.

Nekem se jött be a tablet egyébként. Netezésre jő de e-mail, cset meg az ilyen pötyögős dolgokra nem.

2012. okt. 31. 07:26

Nekem Asus Transformerem van, az a kettő kombinációja tulképp...

Használhatod táblagépként, de a billentyűzettel együtt teljesen olyan, mint egy netbook.

A legnagyobb különbség, hogy ezen Android van.

Ha az nem zavar, akkor csak ajánlani tudom...

Ja, és még office is van rajta. ;o)

4. 8ca72da6f9 (válaszként erre: 3. - Ht keksz)
2012. okt. 31. 07:13
Mit jelent a kicsi képernyő? Mekkorát érdemes nézni?
2012. okt. 31. 07:09
én nagyon szeretem a tabot,egy baja van, a kis képernyő,de màr jo áron kaphatò nagyobb,mint az enyém.Hiba nélkül gyorsan fut rajta a net,az àgyban simàn elfér mellettem.Csak office nincs rajta,de az netezéshez ugy sem kell.én csak ajànlani tudom.
2012. okt. 31. 07:07

Én kaptam egy tablet-et, de nagyon nem jött be. Üzenetet írni ezen az érintőképernyős sz*ron elég körülményes. Chatelni abszolút nem tudtam róla, mert 20 embernek nem tudok válaszolgatni. Elvileg lehet venni hozzá klaviatúrát, de én meg se néztem. El is dobtam a tabletet, egy rakás kaki.

Arra jó, hogy cikkeket tudjál rajta olvasni, de másra nem. Nekem legalábbis nagyon nagy csalódás volt :(

2012. okt. 31. 06:57
Tablet - van-e tapasztalatod a táblagéppel? Melyik jobb a netbook vagy a tablet internetezéshez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook