Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van valaki, akinél az internetet a Nordtelekom szolgáltatja? Szeretnék véleményeket róla. fórum

Van valaki, akinél az internetet a Nordtelekom szolgáltatja? Szeretnék véleményeket róla. (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 30. 17:59

Nem jó ötlet az egyik ismerösömnek is onnan van nete,de ők is váltani akarnak mert nagyon szemetek(bocsi)

Nekünk vodafonos van usb és nagyon megvagyunk vele elégedve,mind az usb-vel mint a vodafonal

2009. jan. 30. 17:13
Olvasgattam neten és megijedtem, hisz úgy szidják,mint a ....Nekünk invitel van, de a t-com vonal alig bírja így más lehetőség után kell nézni...
2009. jan. 30. 16:14
Nekünk az volt, de most cseréltük le. Van jobb
2009. jan. 30. 15:21
Helyesbítésrégen akartam kötni velük szerződést, azóta új ÁSZF van, módosult tartalommal. Erről nem tudok nyilatkozni...
2009. jan. 30. 15:07
Igen, én is velük akartam szerződni. Elolvastam a szerződést, amit küldtek és a fülem kettéállt tőle. Bűnöző egy bagázs. Pl. 1 éves hűségidő, ami AUTOMATIKUSAN meghosszabbodik 1 évvel ha időben nem mondod le írásban. Azaz évente egyetlen nap tudod lemondani, különben fizetsz, mint a katonatiszt....
3. a74de3d08a (válaszként erre: 2. - Potyek)
2009. jan. 30. 14:59
jobban jársz, ha nem ezt választod.
2009. jan. 30. 12:26
Szeretnék véleményeket,mert épp szolgáltatóváltáson gondolkozunk.
2009. jan. 30. 12:24
Van valaki, akinél az internetet a Nordtelekom szolgáltatja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook