Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcbőrömre keresek hatékony kozmetikumot... fórum

Arcbőrömre keresek hatékony kozmetikumot... (beszélgetős fórum)


1 2
2010. nov. 13. 16:49

Jut eszembe...Holt tengeri sós bőrradírt szoktam használni és úgy tonik és krém,de heti egyszer csak.Annak szokott örülni,szebb,mint amúgy csak tonik és krém esetén.De rendbe az sem teszi.

Na,szóval igazán drága cuccokat nyomok rá,nem ezen múlik...Valamit tuti nem jól csinálok.Sminkelni meg nem akarok,elég jó a természetes szépségem,el vagyok nélküle,mert hát félek,hogy öregítené az arcbőröm.Inkább nem elfedném,kezelném.

De jó,szóval szaki...Hát...Nehéz jó kozmetikust találni...Pesten esetleg ha van valakinek jó tapasztalata...

9. 5239d91094 (válaszként erre: 7. - 06bfdda89d)
2010. nov. 13. 16:47

Figyelj, ha a börgyógyászban nem bízol, akkor szerinted mi itt tudunk neked tanácsot adni?

Mégis mit mondjak, hogy nekem mi segített? De az lehet, hogy neked nem segítene...

8. 06bfdda89d (válaszként erre: 6. - Arcansas)
2010. nov. 13. 16:45

Köszi,azzal minden rendben.Normális.

Nem volt mindig ilyen.Igazából a normális kezelés hiánya okozhatja.Tudod,hogy ilyen poros,koszos a város,ahol lakom...Szóval talán a pórusok vannak eltömődve...Nem tudom.

7. 06bfdda89d (válaszként erre: 5. - 5239d91094)
2010. nov. 13. 16:42

Hát...igen.Azt tudom,hogy szakemberhez kéne mennem,de félek,hogy elzavarna a bőrgyógyász,a kozmetikus meg nem tudom,hogy mennyire ért ehhez...Vagyis na,ez most így furi,de hogy lehet valamit kezelni,ami centinként (szinte) mást igényelne...Kombinált,de nem a klasszikus értelemben.Ha egyikre kezelem,rontja a másikat.

Drága krémem van,4-5000ft-osak,de...ha nem ilyet használnék,rosszabb lenne.Mostanában azt csinálom,hogy végig tonikozom az egészet,hogy le legyen fertőtlenítve baciktól.Ez nem annyira jó a száraz résznek,de mindjárt utána be is krémezem.Így a homlokomon a sok apró kis piros szelídebb színű lesz,mintha nem tonikoznám.De igazából hatékony megoldást szeretnék.Nincs remény,mi? :(

Ja,elég fiatalka vagyok,de már felnőtt.Így jó?:)

2010. nov. 13. 16:37

a nőgyógyászati dolgokkal hogy állsz?rendszeres a menzid?

ha mindig ilyen volt az arcod,lehet kellene egy vérvétel és egy hormonvizsgálat:S

2010. nov. 13. 16:36

Szia!

Kozmetikusnál, börgyógyásznál voltál?

Nekem is nagyon vegyes volt a böröm, de nem ennyire és csak a havi kozmetika és a börgyógyász segített rajta.

Mondhatnék neket tippeket, de legjobb , ha szakemberhez mész.

Általánosságban igaz, hogy a jó termékeknek ára van, én Nivea, Loeral és társait nem javasolnám.

Használsz peelinget, maszkot, tonicot? Milyen termékekkel és hogyan ápolod a böröd? Hány éves vagy?

4. 06bfdda89d (válaszként erre: 3. - 06bfdda89d)
2010. nov. 13. 16:29
Szóval kissé feladja a leckét,hogy mire is kéne kezelnem.Meg mivel...:(
2010. nov. 13. 16:28

Homlok: száraz,pattanáshegyek(tisztán piros)

Halánték: száraz

Nózim teteje: száraz,pattanások(tisztán piros)

Nóziszárnyak: zsíros

Nózi és száj között:száraz,de széli része könnyen pattanásos,az állon levőhöz hasonló

Állcsúcs: zsíros,pattanások

Áll többi része: száraz

orca fülig: száraz,pattanások

2010. nov. 13. 16:24
Rögtön írom a paramétereim...:P
2010. nov. 13. 16:24
S.O.S!!! Arcbőrömre keresek hatékony kozmetikumot...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook