Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Profi kozmetikust keresek fórum

Profi kozmetikust keresek (beszélgetős fórum)


2011. jan. 11. 20:31

Száva Katalin (Újpest) Tungsram u. 51

(30)924-5859

Már elég sok kozmetikust végig jártam, de szerintem ő a legjobb:)

2010. ápr. 5. 19:09

Sziasztok, újpesten lakom(IV. ker) kozmetikust keresek, eddig nem nagyon jártam de most elhatároztam h szépítek magamon :) úgyhogy ha esetleg vki tudna ajánlni egy jó kozmetikust itt a közelbe azt megköszönném :)

H.Helga

2009. nov. 14. 21:31
Én ezzel segíteni akartam, mert ide azért ír valaki általában mert érdekli más véleménye. És egyébként itt mindenki látatlanban ajánl valamit ami neki jó volt. Én nyilván nem biztos, hogy mindenkinek az jó ami nekem. Na mindegy és egyébként én is kozmetikus vagyok, akár magamat is ajánlhattam volna, de nem véletlenül őt írtam, mert így helyes. Na mindegy, ilyen butaságokon nem érdemes ennyit rágódni, mindenkinek más a jó, ez így van rendjén. És nem bántottál meg mert tényleg nem írtam le, mert nem akartam.
2009. nov. 10. 20:23
én is kozmetikus vagyok és te is làtatlanban ajànlasz vmit, ami neked müködött, de lehet, h màsnak nem. Sajnàlom, nem akartalak megbàntani. és azt elfelejtetted irni, h gyogyszert szedsz...
2009. nov. 10. 20:14
Hát sajnálom, hogy ezt csak így látatlanban leírtad, mert konkrétan gyógyszert szedek a bőrömre mert aknés, és ő volt az egyetlen aki tudott vele bármit is kezdeni és mára csak hegek vannak. Egyébként azóta 4 hetente tisztít, de mikor évente elég volt mennem akkor sem volt éppen tökéletes a bőröm...
10. milochou (válaszként erre: 9. - Renice13)
2009. nov. 9. 21:53
valoszinu mert neked olyana borod...de egy aknés, problémàs boru ember valoszinuleg nem csak evente 1x megy kozmetikushoz....és nem azért mert rossz a kozmetikus...
2009. okt. 16. 20:53
Szia! Én a 15.kerületben tudok egyet aki tökéletes, nekem ha egyszer elmegyek,utána 1 évig nem is kell kb mennem. Ha kell a szám írj :)
8. NAZARET (válaszként erre: 2. - 0b024dbfb9)
2009. szept. 13. 20:29
Igen, érdekel ez a szám is! köszi!
7. NAZARET (válaszként erre: 4. - Milochou)
2009. szept. 13. 20:27

Szia! Köszönöm, érdekelne a száma!


Nagyon kedves vagy privátban írd meg,légyszíves!

2009. szept. 11. 13:48
és a Rékàhoz kell menni ( van egy màsik kozmetikus is )
2009. szept. 11. 13:48
a szalon, ha kivàncsi vagy; természetesen az àrak fent vannak a honlapon ( a kozmetikusrol nincs kép) www.giselle.hu
2009. szept. 11. 13:43
Szia, a 11ker-ben dolgozik egy nagyon jo kozmetikus ( Albertfalva). Kuldjem a szàmàt? Tényleg csak ajànlani tudom, mert nem olyan, mint a mai kozmetikusok, akik nem szeretnek dolgozni...
3. 4ece112af0 (válaszként erre: 2. - 0b024dbfb9)
2009. szept. 11. 13:31

Szia!


Nekem is elküldenéd a számát? Meg, hogy mennyi egy ilyen kezelés? Pontosan a 3.kerületben hol van? köszönöm.

2009. szept. 11. 13:25

Szia!

Nagyon jó, alapos kozmetikust tudok ajánlani Budán a III. kerületben! (bár nincs közel Hozzád)

Nekem nyár előtt csinált arctisztítást és utána nem lehetett rám ismerni :) nem azt mondom, hogy kellemes az a 2 óra, de megéri!!

Tényleg lelkiismeretes, nem kapkod és alaposan mindent kinyomiz a pofidon :)

...ha érdekel priviben elküldöm a számát!!!

2009. szept. 11. 13:15

Olyan kozmetikust keresek, aki maradéktalanul és szépen kitisztítja az arcom. Sajnos az a tapasztalatom, hogy ezt a részt sok kozmetikus elnagyolja. Nekem nem kell mindenféle extra pakolás meg illóolajak ,csak az, hogy a legutolsó miteszer is legyen szakszerűen és szépen eltávolítva. Sajnos ,ha nem így van nekiesek én, annak meg sosincs jó vége!


Elsősorban budai oldalon érdekel, mert budaörsi vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook