Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mentsetek meg! Kozmetikust keresek fórum

Mentsetek meg! Kozmetikust keresek (beszélgetős fórum)


16. Nixiii
2011. nov. 1. 19:36
Sziasztok!Nemrég költöztem Pécsre és kozmetikust keresnék, lehetőleg Uránváros-Belváros érdekelne és persze az, hogy elfogadható árakon dolgozzon.Aki tud valakit ajánlani írjon légyszi. Köszike! :)
2011. jan. 9. 00:31

Abasáron keresek elsősorban kozmetikust de műkörmöst is. Nem rég költöztem!

Kérem aki segíteni írjon! Köszönöm!

2010. dec. 14. 10:25
Én a 10. kerületben tudok egy nagyon jót ha érdekel, az Örshöz közel. Édenkert szépségszalon. facebookon fent vannak,ha meg akarod nézni. Egy családi ház alsó szintje az üzlet. Van fodrász, kozmetikus, körmös, mindegyik nagyon jó. Ha kell telefonszám és pontos cím, akkor küldj egy privit és dobom.
13. Gubóka (válaszként erre: 12. - Mimmo33)
2010. dec. 13. 10:25
na akkor mar mindenképpen be kell ugranom, mert növeszteni kell :DD
12. mimmo33 (válaszként erre: 10. - Gubóka)
2010. dec. 13. 10:21
számít.De azt megmondja neked a kozmetikus;)
2010. dec. 13. 10:20
Én úgy tudom,hogy kb fél centisnek kell lennie,hogy a kozmetikus le tudja szedni gyantával :) Amúgy nekem a lábamon jobban fáj,mint az intim részeken...
10. Gubóka (válaszként erre: 9. - Mimmo33)
2010. dec. 13. 10:15

nem járok. az arcom-bőröm miatt sose kellett. és epiláltam, de meguntam és a borotvától megerősödött. meg hát jó lenne ha egy hnapig babapopsi sima lenne a bőröm :)))


de most kiderult, h két hazzal arrabb van egy kozmetika. oda ma becsöngetek és megkérdezem oket.


de azt se tudom milyen hosszan kell meghagyni a szört ha regota borortvalja az ember..szamit az?

9. mimmo33 (válaszként erre: 8. - Gubóka)
2010. dec. 13. 09:57

ott nem tudok:(

de hogy fogsz;)fáj az biztos, de ha találsz egy ügyes kozmetikust akkor túléled(egyébként is;))

Nem jársz kozmetikushoz?Ő nem csinál?

8. Gubóka (válaszként erre: 7. - Mimmo33)
2010. dec. 13. 09:54

ugyertem h valami megbizhato olcsó kozmetikus a 22kerben :))


azt gondolom h elefogok dögleni az intimbe...:|

7. mimmo33 (válaszként erre: 6. - Gubóka)
2010. dec. 13. 09:35

Először elég kellemetlen,de ki lehet bírni;)

Megéri egyszer a kínlódást:D

2010. dec. 12. 22:31
na valaki? senki semmi tapasztalat? nem akarok szörös maradni!! :DDDDDDD
5. r.m. (válaszként erre: 4. - Gubóka)
2010. dec. 12. 20:56

semmi gond! Direkt nem írtam a címbe a helyszínt, hátha másnak is szüksége lesz a topikra :)


És az elérhetőséget előre is köszönöm!

2010. dec. 12. 20:54

nekem is ugyan ez a gondom!! csak XXII ker és XI ker :)


havalaki tud jót nekem is írjon erről a környékrl. uyganezt szeretném én is mint r.m.


r.m.! tesom a blahara jár egy nagyon jó kozmetikus lányhoz, megkérdezem töle holnap hogy hova, és este megírom 8 fele! és bocsi h kihasználom a fórumnyitásodat :))

3. r.m. (válaszként erre: 2. - Szelavi)
2010. dec. 12. 20:51
sajna muszáj :( Mondjuk az intim és bikini között általában pihentségi és idegállapot függvényében döntök :D
2010. dec. 12. 20:47
Hú, teljes szőrtelenítés :D
1. r.m.
2010. dec. 12. 20:44

Kozmetikust keresek, de nem járok sikerrel.


A 19-20-21 kerületben vagy a hatos villamos vonalán, a körúton keresek kozmetikust, kifejezetten gyantázásra a következő igényekkel:

- teljes láb, intim, hónalj gyanta + szemöldökszedés ne kerüljön többe kb 5e forintnál

- az intim gyantát ne patronossal csinálja.


Priviben is jöhetnek az ajánlatok, honlapcímek, bármi. Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook