Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Apró örömök az életben. Vettem a kínaiban kicsi,... fórum

Apró örömök az életben. Vettem a kínaiban kicsi,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. jún. 2. 16:40
Nyertem ma sorsjegyen 4000 ft_ot. Nem nagy összeg tudom, de örültem neki mert nem tartozom azok közé akik bármin is nyernek.
2023. jún. 2. 15:42
Nekem mindig lepotyognak egy idő után.
2023. jún. 2. 15:41
Ha lehetne, én is így tennék, dobozban tárolnám. De a fali szekrényke nyitott, oldalt polcos. Más szekrény meg csak fent a törülközőtartó, mert nincs hely. Kettőt lépek és elértem a vécéig és a zuhanykabinig, közvetlen egymás mellett. Nagyon kicsike a fürdő. A hajszárító konkrétan úgy fér el, hogy az összecsukott vasalóra lábai közé rakom enyhén döntve. A fürdőkagyló alatt meg teli van tisztítószerekkel és az öblítővel, mosáshoz szükséges dolgokkal. 5x5 cm-es dobozka sem férne el, nemhogy más, hogy elkerüljem a porosodást.:(
2023. jún. 1. 10:50

Én ezeket dobozokban tartom inkább, hogy ne porosodjanak.

Annál jobban semmit nem utálok, ha mindenhol van kint az asztalon, polcon, akasztva valami és porosodik.


Nincs is nyitott polcunk nagyon, egyéb helyeken pedig egy nagyobb aránylag jól kinéző dobozba teszem ezeket, hogy egyszerűbb legyen takarítani.

2023. jún. 1. 09:16
Jól tetted,kellenek az apró örömök. Élvezd sokáig jó egészséggel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook