Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Április 1-én kezdenék dolgozni GYED után régi m.helyemen, előtte le kell töltenem a fennmaradt 30 nap szabimat. Ezután elmehetnék táppénzre? fórum

Április 1-én kezdenék dolgozni GYED után régi m.helyemen, előtte le kell töltenem a fennmaradt 30 nap szabimat. Ezután elmehetnék táppénzre? (tudásbázis kérdés)

1 2
7. krizsanevi (válaszként erre: 3. - L.Niki18)
2009. febr. 12. 13:58
Úgy tudom, nem kötelezhetnek délutáni munkavégzésre a gyerek 6 éves koráig.
2009. febr. 12. 13:36
Gyed után még jár a Gyes!Muszáj visszamenned dolgozni?
2009. febr. 12. 13:32

Na senki sem tudna nekem segíteni? :-(

Senki sem volt még ilyen szituációban? :-)

2009. febr. 12. 13:18
Remélem egyébként, hogy elég érthető a kérdésem, ha nem akkor kérdezzetek! ;)
2009. febr. 12. 13:16
Sziasztok! Április 1-én kezdenék dolgozni Gyed után a régi munkahelyemen. Mivel márciusban még itthon le kell töltenem a fennmaradt 30 nap szabimat. Nos a kérdésem az, hogy szabadság után rögtön elmehetek e táppénzre? (Azért mennék táppénzre, mert április vagy május elején megyünk ki a gyerkőccel lehet véglegesen külföldre férjemhez, és addig kiíratnám magam táppénzre, mivel havi minimum 10 napot délutánra kellene járnom dolgozni amit nem tudok megoldani a kisfiam miatt). Vagy esetleg csak úgy mehetek táppénzre ha legalább pár napot dolgozom, vagy szabadság után is mehetek? Köszönöm előre is a válaszokat!
2009. febr. 12. 13:15
Mi a kérdésed?
2009. febr. 12. 13:12
Táppénz...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook