Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » APEH feljelentés fórum

APEH feljelentés (beszélgetős fórum)

1 2 3
5. Nala63 (válaszként erre: 1. - B462d48cfa)
2011. jún. 25. 11:04
Ó sem tudja bizonyítani,hogy fizetett neked? Mert akkor semmit. Mondhatod,hogy csak a rezsiért adtad ki,hogy ne kelljen azt is neked fizetni,és hogy ismerősöd volt:))Se Te se Ó nem tud ebben az esetben bízonyítani semmit.Különben meg ha Ő is tudott róla, hogy nem adóztál akkor Ő is megütheti a bokáját.Üres fenyegetés,ne törödj vele,jó magyar szokás:(( Ha látja,hogy félsz akkor azért is támadni fog.Mond neki menjen nyugodtan,csak számoljon a saját felelősségével is.
4. 41fdab80c1 (válaszként erre: 1. - B462d48cfa)
2011. jún. 25. 11:02
Hát bizony igaza van Andinak, elég nagy! Ilyenkor nem érdemes tagadni, aha arra kerül a sor, mert a szomszédok megmondhatják az igazat. Amit kaphatsz, az az 5 évi adó+az érte járó bírság.
2011. jún. 25. 10:58
Konkréten mire számítsak?
2011. jún. 25. 10:57
Elég nagy.
2011. jún. 25. 10:57

Sziasztok!

5 éve kiadtam a lakásom, ami után nem adóztam. 2 hónapja felmondtam a bérlőnek, mert most már szükségem van a lakásra. 1 hónapot kapott, hogy kiköltözzön. Most azzal fenyeget, hogy feljelent az APEH-nál, mert 5 évig nem adóztam a lakás után. 1-2 számla az ő nevére ment, a többi az enyémre, szerződésünk is volt a bérbeadásról. Egyedül arról nincs papír, hogy havonta fizette nekem az albérletet. Mekkora problémám lesz ebből, ha feljelent? Köszönöm a válaszokat!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook