Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Apának lenni fórum

Apának lenni (beszélgetős fórum)


10. survivor3 (válaszként erre: 1. - 9e63bb23cd)
2009. nov. 3. 07:57

Izgalom, félelem, öröm, aggodalom. Nehéz lenne leírni.

Izgalmamban a köldökzsinór helyett az ujját akartam levágni a szülésznek.

2009. okt. 30. 20:38

Ja és még annyit hogy miután hazaért írt ide a hoxás csajoknak és képet tett fel büszkén.


Akkor ezt írta: Kedves HOXA Lakók :)Mézyke férje Vagyok és azt a jóhírt kell közölnöm veletek! hogy megszületett orsika hercegnő.Mind a ketten jól vannak,és kipihenik a szülés fáradalmait,főleg Mézyke ugyanis Császár lett a 11-órás vajúdás vége:)(

3100g 53cm és nagyon boldog hogy kintvan!

Ha valamit üzen akkor megírom nektek, de képet nemtudok felrakni egyenlőre mert nem tudom hogy kell :(

Mégegyszer köszönöm a gratulációt!!

És az természetes hogy akárhányszor rájuk gondolok elsírom magam???? :)()(


És van egy kép róla az adatlapomon ahogy büszkén áll a kék ruciában a szülőszobán:-)

2009. okt. 30. 20:34

Ugyan én is anya vagyok, de azt eltudom mondani mit láttam akkor.A párom velem volt az első perctől.Hozzá teszem ő idegesebb volt mint én.Sietettett a kórházba is:-)Majd amikor már megszületett a lányunk(hozzáteszem minden vágya egy lány volt)elsírta magát.Büszke volt rám.Sosem láttam még ilyennek.Engem is meghatott.Pedig a végén nem is volt bent mert sűrgősségi császár lett így kint izgult tovább.

Utál telefonálni is, de akkor le sem tette a kezéből a telefont.Büszkén hívogatott mindenkit.Majd otthonról mindíg felhívott és sírva beszéltünk egymással.Alig várta hogy hazahozhasson minket.Onnantól pedg elválaszthatatlanok.Ezt már leírni nem lehet át kell élni:-)

Sok sikert és bocsika hogy én is beleszóltam az apás fórumodba:-)

2009. okt. 30. 11:17
Sziasztok! Bár az apás érzést nem ismerem,én anya vagyok,de biztos,hogy 1 életre szóló elmondhatatlan boldogság.Nekünk négy gyermekünk van,de mindkettönknek minden gyermek maga volt a csoda.
2009. okt. 30. 10:18

Hát az első gyermek megszületése egy igazi csoda hát még mikor ez a gyerek karácsony délutánjára jön...el se tudom mondani ..minden szépet jövőt már benne látunk...

ez egy nagyszerű dolog és gratulálok nektek... persze ennek az érzésnek értéke késöbb csak nő...nem kopik semmit...

5. 874eb11dfd (válaszként erre: 3. - Koperta)
2009. okt. 30. 09:46
Ez olyan jó...de szeretnék már én is átélni :)
2009. okt. 30. 09:22

Ez csodálatos!

Köszi a hozzászólást!

2009. okt. 30. 09:17
Bár nem vagyok férfi, azért azt sohasem fogom elfelejteni, amit a páromon láttam az első gyermekünk érkezésekor. Még sohasem láttam zokogni, a meghatottságtól és az örömtől. Nem tudhatom, hogy mit érzett, csak azt amit láttam. Teljesen átélte velem együtt a fájdalmat, szenvedést, majd a megkönnyebbülést, amikor Tamást a karjában foghatta. Szerintem ez leírhatatlan. Olyan csoda átélni a szerettünkkel ezt a pillanatot, amilyenben még sohasem volt része, részünk. S bár ez már közhely, de attól a pillanattól teljesen megváltozott, apává vált. Ez egy olyan szeretet, olyan érzés, amit csak azok élnek át, akiknek gyermekük születik. Remélem Te is megtapasztalod ezt a csodát, ezt a fantasztikus boldogságot, ami semmihez sem hasonlítható. Remélem apukák is válaszolnak, hiszen a kérdés nekik szól, én csak bele kontárkodtam :) elnézést!
2009. okt. 30. 09:08
engem is érdekel:)
2009. okt. 30. 08:47

Párommal szeretnénk babát.

Az érdekelne, hogy apás szemmel nézve milyenek voltak az első pillanatok, milyen érzés fogott el titeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook