Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyukám (13 éve) november 28-án halt meg. Nekem november... fórum

Anyukám (13 éve) november 28-án halt meg. Nekem november... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

nov. 29. 20:31

Nyugodjon mindenki ősei békében!

Nem kivánják ők hogy szomoruan emélékezzünk rájuk

Én nem tudom mikor született és hunyt el nagyanyám, apámnak nem tudom a halála dátumát, és nem tudom anyám születésnapját és halála napját

Semmit nem jelent!

Jó szívvel emlékezek rájuk, köszönöm a lelki támogatásukat és annyi

Többet már úgysem tudunk tenni értük.

nov. 29. 19:47

Sajnálom!

Boldog születésnapot kívánok!


Azt meg engedd el, hogy azért te nem érzed jól magad, mert ez a sajnálatos esemény akkortájt történt.


Az anyukám József napon halt meg. Utáljam a Józsikat? A fiam születése utáni napon temették. Ne ünnepeljük a fiam születésnapját?


Az apósom karácsony szenteste reggelén halt meg, nem kellene karácsonyoznunk? És még sorolhatnám a párhuzamokat.


Ne tedd ezt magaddal! Nem hinném, hogy anyukád azt akarná, hogy miatta boldogtalan legyél és ne tudj örülni semminek.

Ráadásul úgy, hogy már 13 éve történt.

Amikor ilyet hallok/olvasok, akkor mindig azt gondolom, hogy van ott más probléma is, ha ezt képtelen valaki feldolgozni.


Ja, a nagymamám december 1-én halt meg, de én most is szabin leszek ezen a napon, sokszor eszembe fog jutni a mama, de azért feldíszítem a lakást.


Fel a fejjel!

6. 6924d8a23f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 29. 17:56

Együtt érzek veled! Nekem 14 éve halt meg Apukám,a Nagymamámnak előtte 1 nappal van a szülésnapja a Keresztanyámnak meg utána 1 nappal :(

Én soha nem fogom feldolgozni az elvesztését :(

nov. 29. 17:13
Részvétem, teljesen megértelek. Nekem is meghalt az anyukám már hosszú évek óta, de még mindig álmodok vele.
4. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 29. 13:40
Együtt érzek, én márciusban vesztettem el 😔
nov. 29. 13:26
Fogadd részvétem. Ez valóban nehéz teher. Nyugodjon békében.
nov. 29. 11:45
Megértelek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook