Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anyós porhanyósan, és az após? fórum

Anyós porhanyósan, és az após? (beszélgetős fórum)

2009. aug. 29. 18:37
Anyósom,apósom nagyon szerettem,sajnos már nem élnek.
20. cintiah (válaszként erre: 19. - Szabotimi)
2009. ápr. 22. 16:54
Örülök, hogy ilyen is van!
2009. ápr. 22. 10:11

Az én apósom húsvétkór meglocsólta a lányom és azt mondta, hogy locsóljuk meg anyát is hogy MÉG SOKÁIG ILYEN SZÉP MARADJON!!!!

Meg is repedt a plafon!!

De azt hiszem ő próbálja jobban elfogadni, hogy élek ( vele beszélgetni is szoktam ha átjön)

18. anyuca66 (válaszként erre: 17. - 39f5f6877d)
2009. ápr. 22. 09:16

Sütve, főzve?

Nemsokára én is az leszek/ vagyok. Lányomnak vőlegénye van közel 2 éve. Úgy néz ki nem az én közelembe lesznek, ő lesz anyósnál. Az öszes isi szünetet náluk töltötte, amúgy 3 éve odajár, illetve a vő ide...

2009. ápr. 22. 00:31
ropogósan. :)
16. cintiah (válaszként erre: 14. - Anyuca66)
2009. ápr. 21. 15:39
Ettől félek én is néha, mert sokszor úgy alszik, hogy ha rángatja az ember, akkor sem ébred fel. Altató + nyugtató + konyak = tuti mély alvás! Ez az ő receptje! Szerintem...
15. cintiah (válaszként erre: 10. - Castellina)
2009. ápr. 21. 15:37
Így van! Egy percig sem panaszkodom, eszembe sem jut, abból a korból már kinőttem, hogy azt higgyem, elérhetek valamit a sírással. Csak érdekel mások véleménye ennyi. Amúgy meg tudva vállaltuk fel a dolgot, de csak azért, mert nem volt más választásunk, ha nem akartunk az utcán aludni. Te sem választottál volna mást! Szerintem...
2009. ápr. 21. 15:35
Ezek szerint a szükség az nagyobb úr! Talán a lehető legkevesebbet dumcsizni vele. Arra figyelni nehogy felgyújtsa a házat. Nem egyszer égett le lakás/ház, mert bagózott az ágyba...
2009. ápr. 21. 15:34

Hát, nagyon sajnálom, elég nehéz jo anyost kifogni.


Nekem hál istennek szerencsém volt, van. Egy szavam nem lehet az anyosomékra, pedig 5 éve náluk lakunk, de amiben tudnak, segítenek. Most nem azt mondom, hgy nézeteltérések nincsenek, de alkalkalmazkodni meg kell tanulni. Hálás vagyok nekik!!!

12. cintiah (válaszként erre: 8. - 064209f635)
2009. ápr. 21. 15:34
Az igaz, hogy vitába szállni nem kell, nem is vagyok hajlandó rá. Egy percig sem. De... Sokszor kiáll mellettem az anyósom a fia ellen, de nem azért, mert igazat ad nekem, hanem mert a saját fiát sem szereti. Nem egyszerű a nőszemély, sőt, valószínű, ha ezt valaki elmesélné nekem, nem hinném el. Mindent és mindenkit utál. A sajátjait is. Nem "normális" család voltak sosem, ez nekem 3 év után is borzalmas. Az én családom nekem "normális", apa, anya, tesó, meg én, kívülről gyönyörű, meg jól hangzik, de onnan menekültem ide. Asszem, el kéne mennem egy agyturkászhoz... Vagy mi?
2009. ápr. 21. 15:33
Nem egy egyszerű kérdés ez az anyós - após dolog. az én leendőbeli apósommal semmi gond nincs, viszont az anyósomról én is tudnék mesélni. Nem szeretem az olyan anyákat, akik mérföldnyi különbséget tesznek a gyerekeik között. Ő ezt teszi, persze a párom hátrányára. Mivel a párom Ausztriában dolgozik, ezért relatíve jól keres, és az anyja, ezért fillérezik vele szemben, sőt még tartozik is neki...
10. Castellina (válaszként erre: 9. - Cintiah)
2009. ápr. 21. 15:33
Hát akkor ezt bevállaltátok rendesen, akkor nem illik panaszkodni rá...tudva és akarva vállaltátok fel a helyzetet.
2009. ápr. 21. 15:30

Mert a jelenlegi anyagi helyzetünkben nem tehetjük meg, hogy + havi 40.000-et bevállalunk, ha nem többet. Örülünk, hogy így megvan, ami kell.

A másik része a dolognak az, hogy a háznak 2 tulajdonosa van, tehát a fele az övé, a másik fele a páromé. Eladni nem lehet, ő pedig egyedül lelakja. nem egyszerű, de egyelőre ez a rossz a legjobb. Szerintem...

8. 064209f635 (válaszként erre: 1. - Cintiah)
2009. ápr. 21. 15:29

Szia!

Én nem tudnám ezt elviselni...

Minden elismerésem a tiéd!

Az én anyósom kivétel.

21 vagyok 3 kapcsolatom volt.Mármint ahol belefolytam a család életébe.Mindegyik anyósommal jól kijöttem .Az elsővel másfél évig , a másodikkal 3 évig és most az utolsó anyósom viszi a prímet.nagyon kedves és aranyos, ha kell a fia ellen fordul miattam:)

Mindent meg lehet vele beszélni,bármilyen témáról is legyen szó.

jujj most olvasom hogy apósról szól a fórum:)

Na mindegy velük is ugyanez a helyzet.

ha probléma akad ,mindíg jobb ha nem vitázunk ,hanem inkább engedünk.

7. Castellina (válaszként erre: 5. - Cintiah)
2009. ápr. 21. 15:27
Egy fedél alatt az ősökkel ...akár jó, akár rossz a kapcsolat, sosem egészséges, még sose vezetett jóra. A tisztes távolság mindenképp gyümölcsözőbb.
2009. ápr. 21. 15:26
Miért nem mentek albérletbe ha ennyire piás??
5. cintiah (válaszként erre: 2. - Castellina)
2009. ápr. 21. 15:25
van neki két külön szobája, de minden más közös. Kivéve a hálószobánkat.
2009. ápr. 21. 15:22
Igen van benne valami.
2009. ápr. 21. 15:19
Az is..:D
2009. ápr. 21. 15:18
Az, hogy együtt éltek mit jelent? Ott lakik veletek?
2009. ápr. 21. 15:16

Volt olyan "szerencsém" 23 életévem alatt, hogy (mivel elég korán kezdtem a dolgot, a 3. komoly kapcsolatomban vagyok) soha nem volt apósjelöltem. Az első már rég meghalt, sőt anyós is elég idős, beteges, de rendkívül kedves, aranyos. A második após leszarta a fiait, úgyhogy soha nem is találkoztak, elment külföldre. A 3., a jelenlegi, az előtt halt meg 2 hónappal, hogy megismertem volna a fiát. Nem tudom, hogy milyen kihívás egy apósnak megfelelni, valószínűleg ezt vonzom valamiért. Az anyósok viszont nagyon kegyetlenek! Nem akarok általánosítani, de nekem nem sok jó tapasztalatom van. Az első, minti már mondtam, kedves volt, meg minden, de nem az a fajta, akivel közös nevezőre lehet térni, mert kb. most 75 éves, és ez 10 éve még többnek tűnt.

A második az egy szipirtyó volt, aki 50 egynéhány évesen a szüleinél lakik, két fiát "neveli", de köze ninsc hozzájuk, mert ő mindig is lánygyermeket szeretett volna, azok meg semmirekellők. Mellesleg a családsegítőben dolgozik:) (Nem vicc!)

A jelenlegi viszi a prímet! Alkoholista, 30 éve egyedül él, két fia van, mindig az a jó, aki épp ad neki némi konyakot! Sokszor olyan részeg volt, hogy összetörte a WC ülőkét, amikor elvesztette az egyensúlyát és megfejelte a kagylót! Igénytelen, gusztustalan, nem fürdik, nem főz, nem mos, nem takarít... 3 éve "élünk" együtt, látom,mit csinál. Van egy szenvedélye: gyűjti a konyakosüvegeket, és nagyon szeret az ágyban fekve dohányozni, részegen! De nem ez a fő gond, mert ez az ő élete! Hanem az, hogy az utolsó csepp vére is rosszat akar. Mert ő besavanyodott tönkrement vénasszony lett, és senkinek ne legyen jobb élete az övénél!

Segítséget kap minden nap. Még van türelmünk. De hiába, nem kell neki.

És a tied? Milyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook