Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Annyira unalmas a párom, hogy úgy érzem már nem is élek mellette. Normális ez? fórum

Annyira unalmas a párom, hogy úgy érzem már nem is élek mellette. Normális ez? (beszélgetős fórum)


1 2
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Birebora)
2021. okt. 31. 19:03
Nem vagyunk házasok
2021. okt. 31. 19:00
Házasok vagytok?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Birebora)
2021. okt. 31. 18:55
Hát az túlzás lenne állítani hogy lelkesen akar gyereket, de ha én annyira akarom akkor persze ő is. De így még el sem mertem kezdeni, pedig már ideje lenne.
2021. okt. 31. 18:54
Mondjuk igen, ha lenne gyerkőc nem hiszem, hogy unatkoznátok...:D
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9370250d08)
2021. okt. 31. 18:54
Nagyon ritkán találkozok barátnőkkel, ő meg addig otthon ül. Csak sok kedvem nincs hozzá mert én a párommal szeretnék menni, vagy beszélgetni nagyokat. De egyszerűen képtelenség. Sokszor arra gondolok hogy visszamegyek a régihez, csak félek hogy megbánnám, nem tudom mi a jobb.
2021. okt. 31. 18:53

Más szeretne ilyen unalmas életet:)

Ő is akar gyereket?

2. 9370250d08 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 18:51

Szia!


A biztonság, jólét sztem is unalmas tud lenni, de megbízható is.


Mondjuk én szeretek mászkálni mindenfelé, programozni, egyedül is, társasággal is, szoktam is.


Az nem opció, hogy külön szórakozzatok?

2021. okt. 31. 18:40

Sziasztok! Az előző partnerem egy vagányabb nagyszájú típus volt, akivel rengeteget lehetett programozni, beszélgetni, nevetni de féltékeny volt nagyon, így elhagytam…és mindig inkább egy kis kocka unalmas pasira vágytam.

Na megkaptam! Olyan mint egy szobanövény. Rossz kimondani de én is úgy érzem magam mellette. Dolgozik, főzni is szeret, megbízható…nincs vele semmi gond. De van mikor egész nap azon kívül hogy mit együnk vagy mit nézzünk meg sem szólal. Szex 2 hetente egyszer max. Ha nem beszélek rá vmi programot, akkor ő tv-n néz elégedetten.

A régi humoros, aktív párom azóta is vár vissza. Már annyira elbizonytalanodtam hogy nem tudom mi lenne jó. 40 éves vagyok, és egy kis településen lakunk, sok variációra már nem számíthatok. És már pánikolok is keményen. Jó lenne már gyerek, családi élet. De hogy ilyen pokoli unalmas a normális..abban kezdek kételkedni. Szeretjük egymást, de már nincs kedvem vele menni sehová mert szinte meg sem szólal. Megyünk egymás mellett mint két szomorú Jóska. Volt már más is ilyen szituban?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook