Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Annyira szomorú vagyok és tanácstalan...szakitottam! fórum

Annyira szomorú vagyok és tanácstalan...szakitottam! (beszélgetős fórum)


1 2
19. Mufurcka :) (válaszként erre: 18. - Manul)
2010. szept. 19. 13:01

Figyelj, ez egy olyan unalmas téma, hogy sms-ben szakitani (váááá, juuuj, köcsög aki ilyet tesz).Ha ugy volt, hogy talalkozunk de ő a haverjait választotta inkább, ha felhivom, és csak röhög a telefonba a haverjaival, és érezhetően le akar rázni...akkor igenis sms-ben fogok szakitani! És ugy gondolom igenis fontos, hogy megértsen, hogy beszeljunk a jövőnkről, hogy mik a céljaink...mert célok nélkul nem sokat ér egy kapcsolat.

Te egyébként hány éves vagy?

18. manul
2010. szept. 19. 12:42

Ez akkora baromság!

"Nehogy már te fuss utána?!Meghogy megbántott!?Négy éve vagytok együtt és harmincegynehány évesen sms-ben szakítasz mert nem ért meg "lelkileg"?!

Hát nem csodálkozom!

Az ilyen nők miatt általánosítanak a férfiak!Remélem a pasidnak lesz egy csöpp esze és menekül ameddig tud!

17. b73e24f31f (válaszként erre: 13. - Puritan)
2010. szept. 19. 12:31
Ebben is van igazság, nem lehet megváltoztatni, főleg nem ennyi idősen, ha meg a lány mégis másra vágyik mint amit kaphat, akkor más után kell nézni. Vagy elfogadja, vagy nem és véget vet!
16. b73e24f31f (válaszként erre: 12. - Mufurcka :))
2010. szept. 19. 12:28
Hmmmm, érdekes! Lehet, hogy ő agglegény akar maradni? Szoktatok beszélni a jövőről, vagy ő szokott?
15. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Mufurcka :))
2010. szept. 19. 12:24
Várd meg míg eszébe jut, hogy megbántott, nehogy már te fuss utána, ha meg nem jut eszébe, akkor nem érdemes vele foglalkozni, gondolom nem akarsz mindig sírni miatta!
2010. szept. 19. 12:20
Hagyd kaparni.Ha szeret azt fogja érezni bármit megtesz hogy ujrakezdhesse veled,és ennek nyiltan jelét adja.Ha meg nem,azt sem érdemelte hogy 4 évig kitarts mellette.
13. puritan (válaszként erre: 12. - Mufurcka :))
2010. szept. 19. 12:17

Nem könnyíted meg a helyzeteteket.

Miért kellene küzdenie érted?

Mit értesz egyáltalán küzdelem alatt?

Milyen lelki dolgokra gondolsz?


Ha te elhagytad, akkor elhagytad, mégis úgy teszel, mintha ő hagyott volna el. Sárkányok nincsenek, ne várd, hogy levágjon nem létező fejeket.


Valahogy úgy kellene élni szép nyugalomban, hogy ne a másiktól várd, hogy kitöltsön benned hiányokat. Kiegészíteni lehet valakit, kitölteni a benne lévő űrt nem.


A legtöbb ember melegedni akar, nem égni. A viták, a másik halálra szekálása csak arra jó, hogy eltávolítsd magadtól. Sms-eket küld, kedves annak ellenére, hogy szakítottál vele...ez is elgondolkodtató, négy év után sms-ben...hmmmm.


Én bizony hagynálak főni a levedben ha pasi volnék.

12. Mufurcka :) (válaszként erre: 7. - Mendra)
2010. szept. 19. 12:10
Már régóta ilyen, azt mondja próbálja ugy csinálni, hogy boldog legyek, igyekszik...szerintem meg marhára nem igyekszik. Már ha azt vesszuk, hogy 4éve egy pár vagyunk. Neki van egy lakása, én mégis a szuleimmel élek, mert nem ajánlotta fel, hogy összekoltozzunk...35éves, gyerekre, családra kéne hogy gondoljon már, de ehelyett ugy érzem sehová sem haladunk...csak egy helyben toporgunk :(
11. Mufurcka :) (válaszként erre: 8. - 504d3546bf)
2010. szept. 19. 12:07
Annyira igazad van! Erre csak ennyit tudok irni. Minden szavad igaz sajnos :(
2010. szept. 19. 12:06

Küszi, hogy irtatok. Elég nehéz lenne most jópofizni vele, meg vidámnak lenni...biztos, hogy nem fogom felhivni és ugy csinalni mintha semmi bajom nem lenne már...nekem ez nem megy! Ráadásul ezzel csak az ő helyzetét könnyiteném meg.Azt érezné, hogy "na hát nem kellett magam megerőltetni, ahhoz, hogy minden jó legyen!"

Én bizom benne, hogy "észhez tér" és küzdeni fog értem(bár nem az a fajta,az ő filozofiája az, hogy ha menni akarsz, akkor menj)

Nem is lenne ez olyan nagy gond ez a várakozás, ha az idő közben nem cammogna ólomlábakon.Az estéktől meg előre félek, mert az meg borzasztó! Egyébként 4éve vagyunk/voltunk együtt! :(

9. manul (válaszként erre: 1. - Mufurcka :))
2010. szept. 19. 07:50

Kicsit rázd fel Magad mert egy hapsi sem szereti a picsogó nőket!Ha szereted és vissza akarod kapni akkor légy vidám nyitott és boldog akivel szívesen tölti az ember az idejét.A hapsik alapból utálnak lelkizni nem is kell erőltetni.Ha van valami gondod mondd el neki nyafogás és dráma nélkül.

Egy összezörrenés még nem a világ vége a családunk tagjaival is veszekszünk mégis szeretjük Öket és kitartunk mellettük,de ehhez az kell,hogy legyen tartalma egy kapcsolatnak és ne csak arról szóljon,hogy szerelmes tragédiát írunk belőle!

Csináld vele azt amit szeret,légy felszabadult és dorombolj mint egy macska.Biztosan nem marad el a hatás!

2010. szept. 19. 07:33
Amennyit e kiveszek a soraidbol az az hogy tudja ,hogy nem tudsz meglenni nelkule, nem vesszi komolyan a szakitast.Teht ha vissza fogadod szamolj azzal , hogy barmit megtesz velled , mert ugy sem hagyod el. De ez csak egy felteves.
7. mendra (válaszként erre: 1. - Mufurcka :))
2010. szept. 19. 05:19
Szia! Ha öngyilkosságra gondoltál azt gyorsan felejtsd el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nem derült ki miota vagytok kapcsolatban,de ha csak pár napja változott meg azon tudsz még segiteni ,de ha régota ez a probléma akkor NEM.Tudom,hogy nehéz mert nem én vagyok ebben a helyzetben és könnyü osztani az észt ,de ha aztválasztod,hogy szeretnél még sokat sirni miatta akkor most hagyd egy kicsit gondokodni hagyd ,hogy ö döbbenjen rá magátol mit ront el .De ha okosan gondolkodsz ,és egy kicsit tovább látsz a jövötökre nézve akkor jobb a szakitás.
6. 30696edd32 (válaszként erre: 4. - Mufurcka :))
2010. szept. 19. 01:58
Ha fontos vagy és hiányzol neki, akkor majd kifejti ezt bővebben is (idővel). De ha alapból sem egy érzelmes típus, akkor ne várj tőle szerelmes ömlengést.
5. Frontember (válaszként erre: 4. - Mufurcka :))
2010. szept. 19. 01:57
Ha holnap nincs különösebb programod akkor menj ki a szabadba és sétálj egész nap,estére jól elfáradsz és hamar elalszol....
2010. szept. 19. 01:55
4 napja gyakorlom a "hagyd a csudába" módszert, nem hivtam, nem válaszoltam a számomra ebben a helyzetben semmitmondó sms-eire.De egyre nehezebben birom, bár ha feladom, akkor tudom uygis minden ugyanugy folytatodna mint eddig...csak hát nehéz!
2010. szept. 19. 01:53
Nem vagyok a szavak embere,ezért csak annyit tudok tanácsolni hogy szedd össze magad!!!!
2010. szept. 19. 01:51
"Arra" semmiképp se gondolj! Inkább próbáld vele megbeszélni személyesen, mondd el neki, hogy mit érzel! Vagy hagyd a csudába, és ha valóban szeret, akkor fog keresni.
2010. szept. 19. 01:49

Szakitottam a párommal. Illetve volt egy összezördülésünk pár napja...egyáltalán nem figyelt rám (lelkileg) az utóbbi időben és abba a bizonyos pohárba belekerült az utolsó csepp! Sms-ben utaltam rá, hogy sajnálom, de én ezt már nem birom tovább, és részemről elég volt...

Azóta eltelt 4 nap. Minden nap irt 1smst, de csak annyit, hogy "mizujs édes?", "jo éjt szivem", "jo reggelt". Szoval mintha mi sem történt volna...(egyébként a döntésem legfőbb oka épp ez volt, hogy nem figyelt arra amit mondok, érzek...egyszeruen egyik fülén be, másikon ki)

Viszont egyik smsben sem irta, hogy szeret, és sajnalja, hogy megbántott...

Én nagyon szeretem őt, megtudnék érte halni, de valami annyira nem müködik, az utóbbi időben csak sirtam miatta! Már azon gondolkodom, hogy...ááá mindegy, ezt inkább nem irom, mert elitélnétek...:( De nagyon magam alatt vagyok. Mit tegyek? Hivjam fel? Az is fájna, mert vele nem lehet "lelkizni", és még inkább rontanék a saját helyzetemen...vagy ignoráljam? Adjatok tanácsot kérlek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook