Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angliai diákmunka fórum

Angliai diákmunka (beszélgetős fórum)


22. 0b409e1a00 (válaszként erre: 21. - Mazzzsidrazzzsi)
2011. márc. 5. 13:42

Szia, kerestem néhányat, de privibe is elküldöm. Ezeken mindent megtalálsz. Egyszerű gyerekfelügyelőként, ami heti 25 órát jelent, minimum heti 70 fontot meg kell hogy kapj. Ezen felül van aupair plus, nanny, mother's help stb, amiknél az órákkal együtt a fizetés is arányaiban nő. Én amikor kijöttem, mother's help voltam L220/hét fizuval, alap szintű nyelvtudással. Semmiért ne fizess, csak regisztrálj fel.

www.findaupair.com

www.aupair.com

www.aupairsearch.com

www.aupair-world.net

www.euraupair.com

www.greataupair.com

21. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 20. - 0b409e1a00)
2011. márc. 3. 21:40
privibe akkor kuldenel par linket??:)
20. 0b409e1a00 (válaszként erre: 19. - Mazzzsidrazzzsi)
2011. márc. 1. 21:31

Persze ne magyarokon kereszül keress, hanem vedd fel a kapcsolatot közvetlenül, akármit is választasz. Ha van elépzelésed, lehet, tudok jó oldalakat.

Sok sikert!

2011. márc. 1. 19:59
köszönöm szépen a válaszokat, elküldtem a jelentkezésemet is, aztán majd lesz valami!:)
18. lliinnddaa (válaszként erre: 17. - 0b409e1a00)
2011. febr. 28. 22:53

igen... :)

de nem panaszkodhatok, jó volt a család. Voltak nálam sokkal rosszabb helyzetben lévők is... Ezt sajna előre nem lehet tudni.

2011. febr. 28. 19:49
Szóval, kinek a pap, kinek a papné jutott... :)
2011. febr. 28. 09:17

én voltam kint 4 évet Angliában. Ha szerencséd van, 1-2 hét alatt lehet munkát találni (felszolgáló, takarító, ilyesmi), de angol mindenképpen kell hozzá! Eleve el kell menned, és elmondanod, hogy munkát keresel, és meg kell értened, hogy mit válaszol. 3 hónap nem hosszú, így nehezebb, mert a munkaadók nem alkalmi munkásokat keresnek.


Voltam au-pair is, ennél rizikós, hogy milyen családba kerülsz. Nekem nagyon jó helyem volt, de csak 50 fontot kaptam, ami szinte semmire nem elég. Kaja, szállás persze adott. A gyerek ellátása mellett általában takarítani is kell, meg ez-az, amire megkérnek. Nekem pl csak kb 12-15.30-ig, utána meg este 7-től volt szabadidőm. De ezt családja válogatja.


Középfokú nyelvvizsgával mentem ki, de az elején egy kukkot sem értettem, idő kell, amíg belerázódsz. Én folyamatosan tanultam ott is, szótáraztam, és ingyenes angol nyelvtanfolyamra jártam. Ott sok ilyen van, nem a leghatékonyabb, de jobb, mint a semmi. Plusz meg tudsz ismerkedni másokkal.


Ha van kint ismerősöd, az aranyat ér, mert akkor tud segíteni munkát keresni, el tud igazítani, nem vaktában indulsz el.

15. 0b409e1a00 (válaszként erre: 14. - Mazzzsidrazzzsi)
2011. febr. 27. 21:21
Hogy értve? Nagyon egyszerű, összekészíted a gyereket reggel és délután felveszed. Előtte, utána, közte a tiéd az idő és a ház.
2011. febr. 27. 21:18
milyenek ezek az aupair állások?
13. 0b409e1a00 (válaszként erre: 2. - Mazzzsidrazzzsi)
2011. febr. 27. 20:45
Szia, mindenképpen menj! A nyelvtudásban alap elég, a többi ragad. Javaslom, hogy nézz szét aupair állásokban, akkor van kb 100 font heti bevételed és rengeteg szabadidőd akár nyelvtanfolyamra is, kiadásod viszont semmi, lakás, kaja van.
12. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 11. - Rezeda63)
2011. febr. 27. 20:24
Köszönöm a válaszod, 18éves ugyan már elmúltam, de ettől tartottam én is, amit leírtál. Azért kikérem majd még kint élő unokatesóm véleményét is, meg szívesen várok bármilyen hozzászólást, véleményt!:)
11. Rezeda63 (válaszként erre: 2. - Mazzzsidrazzzsi)
2011. febr. 27. 19:52

Szia! (nem írom a neved mert olyan bonyolult:)

18 év alatt nagyon nehéz lesz munkát találnod, főleg ha a nyelvtudásod is gyenge. Nyáron nagyon sokan keresnek munkát egyetemisták is, és ők már teljes munkaidőben tudnak dolgozni. Világot látni és nyelvet tanulni azt lehet, de dolgozni ott sem könnyebb mint itthon.

Az Én fiam 6. éve van kinn, és nyelviskolával indított, holott volt nyelvvizsgája, mert államvizsga után ment ki. Egy évig járt kint suliba. Ne higgyétek, hogy ott kolbászból van a kerítés.

Üdv Rezeda

2011. febr. 27. 19:45
:) te kint élsz egyébként?
9. haaeen (válaszként erre: 8. - Mazzzsidrazzzsi)
2011. febr. 27. 19:43
van meg par honapod nyarig, hogy tanulj :) amugy meg az akcentusok kifognak a jol beszelokon is :)
2011. febr. 27. 19:40

nagyon szeretném, csak attól félek, h az angol nyelvtudásom igen csak alapszinten van és hát ez nem éppen előny. De nyelvtanulásnak is jó lenne.

Enfieldbe.

7. haaeen (válaszként erre: 6. - Mazzzsidrazzzsi)
2011. febr. 27. 19:32

akkor meg mindenkeppen probald meg, foleg, hogy szallasod is lenne.

amugy melyik varosba mennel?

6. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 5. - Haaeen)
2011. febr. 27. 19:30
köszi a válaszod. Igazából nem is a pénz számít, hanem szeretnék kimenni külföldre, de hát ha már kint vagyok, akkor dolgoznék is valamit. Az lenne igazából a célom, h világot lássak;)
5. haaeen (válaszként erre: 2. - Mazzzsidrazzzsi)
2011. febr. 27. 19:28

szia.

angliai diakmunkanal nem szamit, hogy mi a vegzetseged, van-e erettsegid. gondolom valami mekis, pincerkedos melora gondoltal. azzal mindenkepp szamolj, hogy csak minimalbert kapnal, es nyaron nagyon sokan keresnek munkat.

2011. febr. 27. 19:27
na de jó:) reméljük valaki okosabb lesz, mint mi:)
2011. febr. 27. 19:26
ez engem is érdekelne :)
2011. febr. 27. 19:25

Jelenleg gimnazista vagyok, de nagyon szeretnék a nyáron két hónapot Angliába tartózkodni. A lehetőségem meglenne, tehát lenne szállás, meg minden.

Érdekelne, h közületek, dolgozott e valaki kint külföldön? és mit? ugye még nincs érettségim se, így talán nehezebb....

2011. febr. 27. 19:23
Angliai diákmunka

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook