Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fontos! Hol találhatok diákmunkát? fórum

Fontos! Hol találhatok diákmunkát? (beszélgetős fórum)

2010. jan. 13. 20:04
olyan kellene amivel legalább 50et megkeresek egy hónapban... sajnos másképp nemmegy...bár amig nincs más,bármi jó...csak lenne...
2010. jan. 13. 12:18

Tatabányai szuperinfó vagy ilyesmi ahova ingyen feltudnál adni hirdetést?

Vagy körbe járni a környéket, idős néninek segíteni bevásárolni vagy takarítani?

2010. jan. 13. 12:15
bocs a helyesirásért,fél kézzel irtam :D
2010. jan. 13. 11:30
bejelentjeztem több hejre is de nem tudnak most épp semmit.... muszály találnom valamit, párom most vesztette el munkahejét.bár hamar fog találni mert van végzettsége,akkori kellene!! amig a munkaügyi per lezajlik valamit muszály...
2010. jan. 12. 21:41
Egyetértek :) Én is dolgoztam, tök jó munkáik voltak anno......... :)
2010. jan. 12. 21:33
Igen a diákszövetkezet a legjobb megoldás és biztonságos is.Úgy legalább nagy eséllyel nem vernek át és megkapod a pénzedet.Én is dolgoztam egy jó ideig általuk.
2010. jan. 12. 21:01
Miért nem jelentkeztek be egy diákszövetkezethez?Én anno ezt csináltam, és egy évig dolgoztam irodában napi 4 órában!
2010. jan. 12. 18:00
Ha valaki tud segitsen nálam is ugyanez a helyzet.
2010. jan. 12. 17:57
Tatabányai vagyok,16éves. Nagyon fontos lenne jelenleg egy 4órás vagy bármilyen állás! (otthoni adatrögzítést csináltam eddig,de kb 3 hónapja nincs munka,jó lenne hasonló,de manapság nem érdemes kitételt szabni...).Keresgetek egy ideje de jobbára fiukat keresnek vagy 18 felettieket. Nagyon fontos lenne,égető szükség!! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook