Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van most valami előírás, maszkon kívül a repülésre, betegen? fórum

Van most valami előírás, maszkon kívül a repülésre, betegen? (tudásbázis kérdés)

dec. 6. 17:11
Semmi nem kötelező a repülőn. Én mondjuk repülésnél veszek maszkot egészségesen is, pont a beteg emberek miatt. Csodás megérkezni az egy hetes nyaralásra és végig betegnek lenni…Szóval, ha felveszed se néznek ki, meg ha nem, akkor sem. Bennem van annyi felelősség, hogy betegen a BKV-n is veszek, ha már muszáj mennem, mert nem szeretnék senkit megfertőzni.
11. Epresturmix (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 5. 20:29
Orrfolyás, szag és ízvesztés. Hová utaztál? Szerintem a kutyát sem érdekelte, ki szörcsög ki nem. Ez most egy ilyen időszak.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Epresturmix)
dec. 5. 16:15
Milyen tüneteid vannak? Én már kiutaztam ma. Végig paráztam h leraknak a repülőről ha eltüsszentem magam... Mint mondjak.. A gépen én voltam a legkevésbé beteg. Pedig, elég ramaty állapotban éreztem magam. Mindenki szörcsögött, köhögött, én meg 1 szer orrot fújtam.
dec. 4. 19:00
Szeptemberben repültem ramaty állapotban. Nem húztam maszkot. Mondjuk akkor náthás voltam. Tesztem negatív lett. Ha most mennék, lehet vennék fel, mert ma pozitív lettem. Náthás vagy? Azt se tudom mi most a kovid előírás. Most jellemzően azok mondják, hogy nem létezik, akik 2 évig be voltak pánikolva. Röhej. 🤓
8. Karmol (válaszként erre: 7. - Karmol)
dec. 4. 16:56

Se ide, se oda.

En kivartam orakat, hogy elismerjenek, es utazhassak (haza).

7. Karmol (válaszként erre: 6. - Karmol)
dec. 4. 16:54

Meg hogy hogy jonnan jossz.


A torveny nem tudasa nem mentesit fel.

6. Karmol (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 4. 16:46
Minding meg kell nezni a landolasi helyet.
5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 4. 15:33
Szívesen
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Simple)
dec. 4. 14:50
Oksi köszi
3. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 4. 14:32
Október elején repültem utoljára, senkinek nem kellett semmi. Egy jómadár végig is krehálta az egész utat, senki nem szólt rá, hogy vegyen fel maszkot, tehát betegen sem kell.
dec. 4. 14:18
Kb azok hordanak maszkot, akik covid előtt is hordtak. Jellemzően az ázsiaiak.
dec. 4. 13:56
Azért írok, így ide, mert saját tapasztalat érdekel, aki mostanában utazott, és/vagy betegen tette ezt. Vagy másokon látta, hogy azok, mégis repültek elég ramaty állapotban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook