Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amputált nők fórum

Amputált nők (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
207. pinea (válaszként erre: 205. - V.Cili)
2011. febr. 13. 10:20

Köszönöm, kedves Cili, a nyugtató szándékú választ. Remélem, előbb-utóbb sokasodik majd a mondanivaló.

Nálam egyébként korlátlan mennyiségű 25 fokos víz található (sőt, ha szükséges, melegebb is) a fürdőszobában. Szívesen felajánlom használatát. Természetesen díjmentesen. Kiegészítő extraként ajánlhatok még tusfürdőket, halk zenét, gyertyafényt, igény szerint.

206. V.Cili (válaszként erre: 204. - Sunyirepaarus)
2011. febr. 12. 19:29
Hát jó lenne most egy kicsit melegedni, régóta hideg van. 25 fokos viz pedig az álmok netovábbja.
205. V.Cili (válaszként erre: 203. - Pinea)
2011. febr. 12. 19:28

Kedves Pinea!


Csak arról lehet szó, hogy mindenki elfoglalt, és kevés mondanivalója van.

204. sunyirepaarus (válaszként erre: 203. - Pinea)
2011. febr. 10. 19:19
ugyan, gondolom a többiek már Mauritiuson nyaral a kellemes, 25 fokos Indiai-óceánban. Én is indulnék, velem tart valaki? :)
203. pinea
2011. febr. 9. 20:17
Sajnálnám, ha szilveszteri hozzászólásom miatt lefagyott volna a topik. Nem akartam, elnézést.
202. pinea
2010. dec. 31. 10:16
Én is boldog újesztendőt kívánok az idelátogatóknak! Persze, mondanom se kell, hogy főleg a címben érintett hölgyeknek, mert örömömre szolgál az a megértő, toleráns hozzáállás, ahogy többségük viszonyul a magamfajta, furcsának mondható emberekhez. Köszönöm!
2010. dec. 31. 03:47
Boldog új évet mindenkinek!:)
200. sunyirepaarus (válaszként erre: 199. - Zotyaxx)
2010. nov. 10. 22:10

szia, persze; igaz amit írsz, de ha konkrétan rákeresel és megnézed az ebay ajánlatokat, akkor szerintem korrekt áron korrekt állapotú cuccokat találhatsz, gyártási számmal mindennel. A gyártási szám alapján pedig érdeklődhetsz ottó mesternél, hogy mi volt a gép története. Ennél tisztább bizniszt én nem tudok elképzelni.


~SR~

199. zotyaxx
2010. nov. 7. 11:27

oké, pontatlanul fogalmaztam, azt kellett volna írnom, nem mindegy, hogy honnan kerül fel az ebayre.

én azért körültekintő lennék, még attól függetlenül is, hogy arrafelé nyilván magasabb szintű az értékesítési kultúra. először is nem vennék használtat, ha kifogástalan állapotban van látszólag, akkor is ki tudja meddig. aztán az se mindegy, hogy lehet-e itthon szervizelni. és azért abban sem vagyok biztos, hogy az ebay önmagában garancia a minőségre. Tudtommal nemzetközi szolgáltatás, tehát nem csak az USA-ból kerülnek föl termékek. Két balkáni is le tud ott bonyolítani egymással tranzakciót, és kétlem, hogy előtte valaki ezeket bevizsgálná.

Vagy tévedek?

198. sunyirepaarus (válaszként erre: 196. - Zotyaxx)
2010. nov. 7. 03:09
Zotyaxx, az ebay nem szerez be semmit sehonnan, két kereskedő partner "összekötésére" szolgál, ahol a partnerek lehetnek cégek vagy magánszemélyek. Cserébe pl. tranzakciónként 60 napig teljes pénzvisszatérítéses garanciát ad (a Paypalon keresztül bonyolított fizetésekre).
197. sunyirepaarus (válaszként erre: 195. - V.Cili)
2010. nov. 7. 03:07
Kedves Cili, ne a magyar nyomorból indulj ki légyszi. Ha bárhol Európából / USA-ból veszel valami értékes terméket, biztos lehetsz benne, hogy nem vernek át, egyszerűen nem szorulnak rá - ezt tapasztalatból tudom, napi szinten vásárolok az ebayről - s hidd el a "precíziós műszernél" komolyabb/értékesebb dolgokat is.
196. zotyaxx (válaszként erre: 195. - V.Cili)
2010. nov. 6. 11:25
Nem szoktam ebayezni, de nyilván nem az a lényeg, hogy az ebayen van, hanem, hogy az ebay honnan szerzi be. Ha utána érdeklődsz a terméknek, hogy új-e, ki a gyártó, van-e garancia, akkor nagy baj nem lehet. Ha meg nem kapsz infót, akkor nyilván az egészet hagyni kell.
195. V.Cili (válaszként erre: 194. - Zotyaxx)
2010. nov. 6. 10:42
Nem az a probléma Zotya, hogy nem hiszem el (sőt korábban láttam is), hanem az, hogy ez egy preciziós műszer és az ebay-n pedig minden szemét megtalálható. Ez nem TV, vagy üveggyöngy, vagy WC deszka. Tudod ezek után nagyon meg kell gondolni, kitől mit vesz az ember, hátha innen szerezte be. Ez is vicc, remélem nem igy van.
194. zotyaxx (válaszként erre: 192. - V.Cili)
2010. nov. 5. 22:49
Ez szerintem könnyen ellenőrizhető. Nézd meg az Ebayen és akkor megtudod. :-) Amúgy, nem tudom, ez miért hihetetlen?
193. zotyaxx (válaszként erre: 190. - Egyezrelek)
2010. nov. 5. 22:38
Talán nem általánosít mindenki annyira. Amúgy meg nem árt bizonyos dolgokban a tisztánlátás, bár kétlem, hogy a fórumon leírtakból mindenki értené, hogy mi húzódik meg az szv18 jelenség mögött.
192. V.Cili (válaszként erre: 183. - Sunyirepaarus)
2010. nov. 5. 19:00

Szia SR!


Na ne már, méghogy az Ebay? Fogjatok le mert eldobom magam.

191. sunyirepaarus (válaszként erre: 190. - Egyezrelek)
2010. nov. 5. 01:10
maximum ha ki lehetne moderáltatni az egész beszélgetést, de sajnos "damage has been done"..
2010. nov. 4. 23:38
Le vagyok dobbenve amit irtok. Ez nem jo kepet vetit a devo nepre. Pedig itt az ido hogy vegre elfogadjak ezt a hajlamot!
189. sunyirepaarus (válaszként erre: 188. - Ottó101)
2010. okt. 19. 18:41

Köszönöm az egyetértést, nyugodtan írjatok a troll(ok)nak köszönő leveleket, nyilvánosak az elérhetőségeik.


Ugyanakkor nem értem milyen összhangról beszélsz - én nem találok devotee munkásságában semmi olyat, amivel én egyet tudnék érteni; ő is ott veri a nyálát, ahova semmi köze; bár ugyanúgy magát adja mint a másik kretén - de nekem ilyen "ajánlólevél" nem kell, köszönöm.


Szerintetek ha egy normális nő ezeket az őrülettel határos kitöréseket elolvassa, mit gondol?.. Jót nem, az fix.

2010. okt. 19. 17:28

Tisztelt Fórumozok !

SR -l egyetértettem ,azzal a véleményével ,hogy vannak olyanok ,akik a fórumon visszaélnek a többség jóhiszeműségével ,és a virtuális szabadsággal !

Sajnálom ,hogy köztünk sincs összhang ,de ezért vagyunk magyarok !

Kinek nem inge nem veszi magára !!!!---Én szintén így vagyok ezzel !:)

Szép napot mindnyájunknak !!!

187. sunyirepaarus (válaszként erre: 186. - Pinea)
2010. okt. 19. 17:14

pinea, egy azonos nevű fórumra írt bejegyzésemre válaszolt; mondjuk a véleményem ugyanaz róla is, mint szv18-ról.


~SR~

186. pinea (válaszként erre: 185. - Devotee)
2010. okt. 18. 23:06
Eltűnődtem, hogy SR vagy bárki érti-e ezt a hozzászólást. Megpróbáltam visszaolvasni pár oldalt, hátha kiderül. Nem derült ki. Szerencsére nem nekem szólt, így végül is érdektelen számomra, mi lehetett az indíték.
185. devotee
2010. okt. 17. 18:51

Kedves SR !

Hogy gondoltad azt a csapdát fellálítani !!!:)))))))))))))))))))))))))))))

Én is osztom a véleményed !

??????-at kell állítanunk ????????????????????

Üdv ! -mindenkinek !

Devotee

2010. okt. 12. 22:41
183. sunyirepaarus (válaszként erre: 182. - V.Cili)
2010. okt. 11. 19:14

Szia Cili,

igen ismerem a C-leget (mérnöki szemmel is érdekes),

viszont azt is tudom, hogy több egyetemünkön is van hasonló irányú fejlesztés. A magyar gyártmányú protézis azért még álom, de én nem tartanám megvalósíthatatlannak; arra viszont kíváncsi vagyok, hogy a kínai ipar mikor tör be Európába a C-leg másolatokkal, mivel ezek már léteznek. Hozzáteszem, az e-bayen $3-5000-től már lehet kapni komplett C-leget, ami ha jól számolom a magyar ár tizede még így is...:)

SR technikai rovatát hallották! :D

182. V.Cili (válaszként erre: 181. - Sunyirepaarus)
2010. okt. 9. 20:14

Szia, már az is egy nagy előrelépés lenne, ha idehaza elérhető lenne egy robot láb, ami megfizethető lenne. (pl. [link]

Tudom most a C-leg-et hozod fel, hogy az van. Igen ám, de csak az tudja megfizetni, akinek sponzorálják. És nem elég az, hogy csak a megvételt spozorálják, akkor hol van még az évi szervizelés, a computer frissités. Naponta kell tölteni, vagyis akkuról megy, és mi van akkor ha elromlik az akku, vagy nincs mindig mód a töltésre. A C-leg garanciája 5 évre szól, és utána mi van.

Vannak már a világban igazi csodák, csak ....., hát ez az.

181. sunyirepaarus (válaszként erre: 180. - V.Cili)
2010. okt. 5. 16:56
szia Cili, sajnos ez az orvostudomány mai állása, de aggodalomra nincs ok, a mérnöki tudomány dolgozik, rengeteg érdekes fejlesztés van, például az un. exoszkeletonok, amelyek külső vázat jelentenek, vagyis mint egy "páncél" viselhetők, és tehermentesítik/helyettesítik viselőjük mozgási funkcióit. Pl.: egy bénult srác visszatérése a járók közé: [link]
180. V.Cili (válaszként erre: 175. - Sunyirepaarus)
2010. okt. 1. 18:11
Igazad van, tényleg igy van
179. pinea (válaszként erre: 178. - Csillucy1976)
2010. szept. 30. 17:57
Igen, Csillucy, ez a kislány pretender, aki még esetleg nem tudná. Ez is egyfajta másság; tudomásom szerint kétféle pretender van. Az egyik, mint ez a lány is, aki úgy próbál viselkedni - különböző segédeszközökkel - mintha amputált lenne, és élvezi, ha így megnézik vagy ha a partnerével testközelbe kerül. A másik azt szereti, ha a partnere úgy tesz, mintha amputált lenne (lásd az előbbit), ő meg ezt élvezi. Ismertem devot, aki egyben pretender is volt. Itt is esett szó már ilyen vonzalomról (84. és 151. hozzászólás). Engem sosem tudott lázba hozni. Talán azért, mert a tökéletes illúziót úgysem lehet megteremteni, meg aztán mindig aggódtam volna, mikor kap görcsöt az órákra beszorított végtag. De mint a többi mássággal, ezzel is toleráns vagyok, azaz nem zavar, nem háborít fel. Szép estét nektek.
2010. szept. 30. 15:33
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook