Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amputált nők fórum

Amputált nők (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
327. devotee
2013. dec. 10. 21:01

:)

Kézcsók ! -szép estét!

:)

Ezt örömmel olvasom !---tisztelet a kivételnek !

nem akartam általánosítani ....................

Az én ismerettségi körömben sajnos nagy sokan meggondolják ,hogy mikor menjenek ki az utcára !

Nem egy szekérhez van kötve ..............

,mert a protézist nem tudja használni ........

és van köztük harmincas is !

tudomásom szerint könnyen megtudjuk számolni ,hogy ? visel C-leg -t !

Azokat ,akik a börtokos füzös kivitelt viselik .............csodálom és a kalapomat emelem !

Megismerhetjük a jó példát?

:)

326. Doublestar (válaszként erre: 325. - 48c99da622)
2013. dec. 10. 16:34
Nem élek a négy fal között, élem az életem, mint bárki más. És ismerek még jó pár más hasonló lányt.
325. 48c99da622 (válaszként erre: 322. - Devotee)
2013. dec. 10. 13:46

Sziasztok!

Nem nagyon tudok hozzá szólni , de azt megjegyezhetem: Nem négy fal közt élnek a mozgássérűlt hölgyek.

2013. dec. 9. 12:49
Köszi pinea... ha nem kerül szóba, tuti nem nézek rá az oldalra, már leszoktam róla, mivel vagy fél évig nem frissült!
323. pinea (válaszként erre: 320. - Dominowap)
2013. dec. 9. 12:35
A Devguide-ot bizony frissítették már február óta (bár volt egy hosszabb csend), jelenleg is vagy hét újdonságot, módosítást jelez a címoldal. A legutóbbi épp egy jobbkéz-amputált ifjú hölgy. Itt egy kis rövid videója: [link]
322. devotee
2013. dec. 9. 12:30

A Hallgatag többség nevében is köszönöm az infókat!!!

:)

A Távolság nagy úr !

:(

A szomszédos Slovákia felé lenne valakinek tippje ,mert én csak zsákutcákba szaladtam .............

:(

Bármi infót közkincsé tehettek !

:)

Sajnos én kifogyóban vagyok az ötletekből !

A rehabilitácó szinvonalát kellene emelni ,hogy ne a négy fal között éljék le az életüket azok ,akik különben egy kis segítséggel akár a miénkkel is teljes életet élhetnének !-:)

321. dominowap (válaszként erre: 318. - Devotee)
2013. dec. 9. 10:33

A krokodil szót írd be a youtube-ba, milló videó foglalkozik a témával.

Fél évat szinte elrohasztja a sejteket, az ereket, stb. Akit még idejében elkezdenek kezelni, azok talán túlélik végtagamputációkkal.


A fizetnek érte így túlzás szerintem. A koldulásos dolog meg inkább kényszer :-(

Sok orosz lánnyal beszéltem, van akinek egy sima lábtörésből adódóan veszítette el a lábát, mert nem figyeltek oda egy vérrögre pl. vagy elfertőzésre a gipsz alatti seben. Sajnos arra felé még inkább leszarják a betegeket.

Egy lányt ismerek, aki wanna volt és végül is a megélhetés is besegített, hogy amputáltassa a lábát. így heti 150-200eur-t keres modellként és ahogy kivettem a szavaiból, meg lehet vele alkudni másra is :-) de sajnos a világ végén lakik...

320. dominowap (válaszként erre: 316. - Medve555)
2013. dec. 9. 10:27

A devguide-ot asszem február óta nem frissítik sajnos... nem tudom, mi történt ott :-(


Az orosz/ukrán vonalra az ottani "facebook"-on keresztül jutottam el, ez a vk.com továbbá van egy másik közösségi oldal is, a my.mail.ru itt is rengeteg a felhasználó, a csoport, stb.


Van egy speckó amputee-devotee-wannabe chat is, amit egy amputált orosz nő hozott létre, akinek a férja wanna volt, azóta már amputált (sőt, a nő meg amp létére devo lett közben) ez az invadiving.chatovod.ru Nem mondom, hogy nagy a tolongás, de lehet jó fej embereket találni ott is.


A vk.com-on keresztül eljutottam még pár helyre: pl. ampgirl.su igaz itt csak cikkek vannak.


Most nincs időm mindent kigyűjteni, inkább azt mondom, jó böngészést mindenkinek :-)

319. kovacsgeza2013 (válaszként erre: 314. - Dominowap)
2013. dec. 9. 10:22
Nem ertettel jol. A sajnos arra vonatkozodott hogy nagyon keves a magyar lany aki ezt felvallalja. A tobbi hozzaszolashoz: igen ismerem ezeket az oldalakat es azert irtam mert ott nem van szinte csak labamputlat. De aki kez olyan nagyon keves (bocs az ekezetekert de most telefonrol vagyok ez nem mukdoik az ekezet)
318. devotee
2013. dec. 8. 23:36

Én azt hittem már mindent tudok ebben a témában ,de úgy látom tévedtem !

Én a megélhetés ,jobb élet körülmények választására fogtam rá ,hogy "keleti "lányok képeit látjuk többségében ,Nekem korábban is tetszettek az orosz lányok ,.....:)

A Wanna tudatosan választja ,vagy annak is más szociális oka lehet ?

Jól értettem ,hogy fizetnek az amputáció ért !

Akkor ezért szebbek ..................

Mesélnél a krokodil drogrol?

317. medve555 (válaszként erre: 313. - Kovacsgeza2013)
2013. dec. 8. 23:01
Szia Géza! Pedig tele van az internet. Ezerszámra vannak. Google képkeresőbe beírod és azon keresztül eljutsz mindenhivá. alapforrás: www.devguide.org
316. medve555 (válaszként erre: 315. - Dominowap)
2013. dec. 8. 22:46

Sziasztok! Szia Dominowap!

Azt a szép kis csajt a Ferenciek terén én is ismertem. Ajaj.

Az ampgermany-t meg az ampworld-öt is ismerem. De a szöveged alapján az az érzésem, hogy van még pár hely amit nem. Az oroszokról és ukránokról mondottak forrását elárulnád? Van site-juk a neten? Én pl. az ukránokról semmit sem tudok. A krokodil nevű drogról is hallottam, de pl. nem tudtam, hogy tömegeket érint és pont ilyen következményei vannak. Adnál még infót, ha van? Kösz előre is.

315. dominowap (válaszként erre: 312. - Devotee)
2013. dec. 8. 22:22

Keletebbre is, nem is kicsit.


Ha megnézed azt a pár oldal, amely ilyen lányokkal foglalkozik, mint modellekkel pl. a legtöbb szereplő tőlünk keletebbről érkezik.

(ampgermanyru.net vagy ampworld.de)

Ami meglepő, hogy az utóbbin van jó pár magyar lány is, ráadásul nagyon csinosak :-) Az elsőn viszont csak oroszok, szebbnél szebbek (tisztelet a kivételnek)


Az oroszoknál amúgy is nagy divat az amputálás... nem sokat szarakodnak egy végtag megmentésével, ráadásul egy munkanélkülivel kevesebb, tehát javítja a statisztikát. Sok a baleset és rengeteg a drogos... sok fiatal lány él lábak nélkül pl. a krokodil nevű drog miatt is :-(

A másik érdekes, hogy ennyi wanna-t sem láttam még sehol, mint arra felé. Ukrajnában pl. szinte tömeges az öncsonkítás, vagy a pénzért "megvett"

Furcsa számomra, hogy valaki direkt így akar élni, na de nem vagyunk egyformák!


Jut eszembe felénk is volt ez divatba, mikor a bérkoldusokat csonkítgatták, hogy jobban keressenek... velük vajon mi lett amúgy?

Vagy 15éve rendszeresen volt egy lány a Ferenciek terén... mindkét lába térd felett amputált és koldult. Őt pl. romániából hozták, koldultatták... adtam neki mindig pénzt, beszéltem vele pár szót, mire elmondta, hogy ne adjak neki pénzt, mert úgy is elveszik tőle :-( szerettem volna neki segíteni, sőt szivesen megismerkedtem volna vele, mert egész csinos lány volt és értelmes... azt mondta ez egy maffia, amibe belekeveredett, inkább maradjak ki belőle!

Brutál :-(

314. dominowap (válaszként erre: 313. - Kovacsgeza2013)
2013. dec. 8. 22:13

A "sajnos" azért így nem egy szép megfogalmazás.

Legyünk őszinték, senkinek sem kívánhatjuk, hogy veszítse el valamelyik végtagját. Borzalmas trauma lehet!


De ha már így alakult, akkor együtt kell élni az új állapottal... és el kéne fogadni azt is, hogy van akiknek az ilyen hölgyek, emberek a vonzóak, kívánatosak.

Nagy mellekkel sem öröm az élet, főleg hogy sok pasi bámulja őket és belebolondul, hogy akár csak megérinthesse. (engem meg olyan szinten nem érdekel, hogy na... sőt, utálom ha egy nőnek nagyok a mellei)

2013. dec. 8. 21:36
Ezzel sajnós nekem is egyetértésem van. De mível nekem még azval is nehezebb, hógy nekem az tetszík ha lány keze híányzik. Sajnós ólyan nagyón kevés van. Mert ítt is csak ólyanók vannak akíknek a lábúk híányzik. De ólyan egysem van akínek a keze. De a neten sem találtam ílyet. Pedíg sók ílyen óldalt néztem át.
312. devotee
2013. dec. 8. 20:03

Igen !

:)Nálunk nyugatabbra értem ,de hogy keletebbre is !- elöttünk járnak ebben megköszönném a felvilágosítást !

én is kb 10 éve ismertem meg a fogalmat ,az érzést kb már vagy + 30 éve magamban hordoztam ,elnyomtam,.......................................


SAJNÁLOM az ELVESZTEGETETT IDőt !-és a pár lehetőséget amit a tudatlanság miatt kihagytam ..............................................

Szeretném ,ha még nem lenne késő!

???

:)

311. dominowap (válaszként erre: 310. - Devotee)
2013. dec. 8. 15:40

Nálunk szerintem nagyon kevés érintett tudja, mit is jelent ez... vannak országok, ahol viszont felvilágosítják az embereket tapasztalataim szerint.


Námeteknél, osztrákoknál Amelo és Ameline néven futnak a hozzánk hasonlóak :-) ahogy tapasztalom, az érintettek jobban felvilágosultak.


Nehéz dolog ezt az egészet megérteni... de változtatni rajta még nehezebb?

310. devotee
2013. dec. 8. 09:27

Kellemes Ünnepi készülődést !

:)

Én nem tudok olyan szépen fogalmazni,mint Pinea!

:)

-köszönet Neki a Nevünkben is !

:)

Én a tabu megtörése ,ismeretterjesztés ,felvilágosítás céljából regisztráltam a DEVOTEE

nick névvel ---a pár év alatt senki nem kérdezett rá ,hogy mit jelent ?

Írhattam volna fapapucsot is ,az lehet előb lett volna téma !

:(

Volt kedvesem több évi kapcsolat után is perverziónak nevezte ,amikor a kis lábát kényeztettem !..........................

és többször felvittem a netre és próbáltam kinyítni a szemét ,felvilágosítani mind hiába !

tudnám sorolni a negatív példákat ,.......de nem akarok ünnep rontó lenni !

A Facebook - Két -ezer lelkes csportot számol Amputee-Devotee néven nem volt bennt egy Magyar Hölgy se ! de Slovák sem !

Elgondolkodtató ,hogy miért van így !

Ebben is lemaradtunk .....................?

Szép napot!

:)

309. dev_p (válaszként erre: 308. - Pinea)
2013. dec. 7. 01:12
egyetértek! (y)
308. pinea (válaszként erre: 307. - 48c99da622)
2013. dec. 6. 22:59
Az emberi természet különös sokszínűsége miatt bizony, ritka kincsnek számítotok sokunk szemében, de tartva attól, hogy bántónak gondoljátok a vonzalmunkat, nem nagyon merünk kitárt szívvel elétek állni. Ha egyáltalán sikerül a közeletekbe kerülni. Így aztán nemcsak mi veszítünk a hiábavaló vágyaink miatt, hanem az érintett nők is, nem sejtvén mennyi hálás köszönetet, kedvességet kaphatnának engedékenységükért.
307. 48c99da622 (válaszként erre: 304. - Dominowap)
2013. dec. 6. 19:26

Hm.. Ritka kincs?

A francba. Ha én ezt hamarább tudtam volna! :)

306. dev_p (válaszként erre: 305. - Pinea)
2013. dec. 6. 14:08
Tökéletesen egyetértek az előttem "szólóval". Sajnos vannak unintelligens formák, akik nem veszik figyelembe az érintettek lelkivilágát.
305. pinea (válaszként erre: 304. - Dominowap)
2013. dec. 6. 13:24
Az ismerkedés lehetőségét külön nehezíti, ha akadnak társaink, akik kissé kulturálatlanul nyomulnak. Ez sajnos elriasztja az érintett hölgyeket.
2013. dec. 6. 12:49

Felesleges bosszankodni :-) egészségtelen!


Mondjuk az tényleg bosszantó, hogy mennyire nehéz a sérült hölgyekkel ismerkedni... de megértem, hogy bujkálnak és rejtegetik magukat. A ritka kincsekre illik nagyon vigyázni :-)

303. dev_p (válaszként erre: 301. - 48c99da622)
2013. dec. 6. 01:31
Nincs mit Locska ;-)
2013. dec. 6. 00:23
Jo, róssz helyre kattíntóttam, annyíra felbósszantót Gáz bácsi hózzászolása. Nem haragúdjál.
301. 48c99da622 (válaszként erre: 300. - Dev_p)
2013. dec. 5. 18:12
Köszönöm Dev-p!
300. dev_p (válaszként erre: 299. - Kovacsgeza2013)
2013. dec. 4. 14:05
Szerintem a 291-es hozzászóláshoz akartad ezt írni... Mert amire hivatkozol ott nem szerepel a hülye szó.
299. kovacsgeza2013 (válaszként erre: 293. - 48c99da622)
2013. dec. 4. 12:21
Bocs most nem vóltam sókáíg neten. Szóval míért íród, hogy hülye vagyok? Te vagy szerintem az. Ez egy teljesen nórmálís dólóg.
298. pinea (válaszként erre: 297. - Dev_p)
2013. dec. 4. 11:50

Ha nem is épp a fórum címéhez igazodó videó, de azt hiszem, megszólít mindannyiunkat.

[link]

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook