Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Amit a diétákból kifelejtenek... fórum

Amit a diétákból kifelejtenek... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amit a diétákból kifelejtenek...

1 2
7. vikucka (válaszként erre: 5. - 4327a8e017)
2011. márc. 19. 12:46

Az orvos mondta nekem, hogy nem mindenkinek a szervezete tolerálja a teljeskiőrlésű cuccokat, illetve a zabot. Nem tudom megenni. Azóta többször leteszteltem (zabfalatka vagy valami ilyesmi)

A gyógyszer, amit ittam duphalac nevű szirup. Kb. 6 hétig ittam, most már nem kell, mert rendesen beállt minden. Az orvos utasításainak megfelelően iszom, eszem.

2011. márc. 19. 12:35

Szia!

Nagyon-nagyon jó cikk.Remélem sok fejben gyújt egy kis világot,hogy nem kell elvakultan követni amit a magazinok,fogyúkúrás oldalai írnak.

A sok zabkaja,teljes kiörlésű cucc ráadásul vashiányhoz is vezet.


Sok sikert a diétádhoz!

2011. márc. 19. 11:49

A sikerednek örülök, és hajrá továbbra is!

De ettől függetlenül butaságnak tartom, h a teljes kiörléső dolgok problémát okoznának odalent. Pont, h a rosttartalmú dolgok indítják be a bélműködést. Ráadásul te is azt írtad, h "elég folyadékot ittam". Szerintem vmi más hiányzott a szervezetedből, amit most már minden este pótolsz azzal a meg nem nevezett vmivel.

4. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Vikucka)
2011. márc. 19. 11:32

Szia!

Örülök, hogy ezt a cikket megírtad, mert kb. Én is így vagyok ezekkel a dolgokkal!


Az alább idézett sorodra kaphatnék egy kicsit bővebb választ??


"A belgyógyászom nagyon jó módszert ajánlott, amivel heti egy kg fogyás tartható."


További sikereket kívánva előre is köszönöm!!

2011. márc. 19. 10:58
Nem is tudom pontosan mikor írtam ezt a cikket. Már kezdenek rámjönni a régi farmerjaim, nadrágjaim. Elkezdtem szaunázni is. Most már végre minden rendben van odabent.
2011. márc. 19. 10:26

Szia!


Örömmel olvastam a cikkedet. Én is sok mindent kipróbáltam, mire rájöttem hogy nekem mi a legjobb, nekem mi hatásos és mi nem az.

Szerintem nincsenek hosszútávon olyan diéták, amelyek mindenkinek egységesen működnének...mert mindenki más..:)


Örülök hogy megtaláltad a neked valót, ha kitartó vagy és nem várod pár héten belül a nagy változást, akkor menni fog! Légy türelmes!


Rengeteg türelmet és akaraterőt kívánok neked :)


Sok sikert :)


Dorka

2011. márc. 19. 10:08
Pár hónapja eldöntöttem - novemberben -, hogy diétázni kezdek. Úgy kezdtem el fogyókúrázni, ahogy a legtöbb ember. A fehér lisztet lecseréltem barna lisztre, a fehér kenyeret teljes kiőrlésű kenyérre. Elkezdtem enni a "mindenki által favorizált" fogyókúrás étkeket. Próbáltam zöldséget, gyümölcsöt enni és vártam, hogy a fogyás beinduljon szépen lassan...

Ugrás a teljes írásra: Amit a diétákból kifelejtenek...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook