Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Amikor papíron egészséges valaki. fórum

Amikor papíron egészséges valaki. (beszélgetős fórum)


2012. jan. 15. 19:13

Ne sebészt hanem pszihológust keressetek, de egy hozzáértőt. Mondom, ha kell tudok egy nagyon-nagyon jót. Rengeteg emberen segített már.

Minden betegségnek lelki háttere van, még akkor is ha nem hisszük el. Ép lélek = ép test.

10. Csipke50 (válaszként erre: 1. - Szomorú9)
2012. jan. 15. 16:12

Nem jutott eszébe valamelyik orvosnak, hogy szerológiás vérvételt csináltasson?(Általában nem szoktak maguktól küldeni, mert drága.)15 ezer forintért megcsinálják, s amit az egyszerű vérvétel nem mutat ki, azt így ki lehet mutatni. Olyan betegségeket, amik sejt szinten épültek be a szervezetbe. Baktériumokat, gombákat, kórokozókat, vírusokat.


Más. Egyik fiatal ismerősünknek hasonló tünetei voltak. Hosszú idő után jöttek rá, hogy vakbél- gyulladás, pedig számtaléan orvos vizsgálta.

9. 1c92396beb (válaszként erre: 8. - Szomorú9)
2012. jan. 15. 12:33

Nekem is voltak hasi görcsök, puffadás. Aztán amikor abbahagytam a tejtermékek, kávé, tea, üdítők a cukor és a fehérlisztes neműk fogyasztását, két hét után minden abbamaradt.

2 hét mig egy kis kanál cukor kiürül a szervezetből.

Ezután el kezdtem vitaminokat szedni, hogy megerősödjek. Kb egy hónap volt mire a panaszok mind megszűntek.

2012. jan. 15. 11:42
Az illető férfi és 53 éves. Bélgyulladást kizárták.Étel allergia sem lehet szerintem mert kedden ment be,és szerdán kapott másfél liter infúziót kaját semmit.Szerda délben ebédre pépes répa meg 2 dl erőleves.Vacsorára zsemle meg már nem is tudom mi volt.Csütörtök sem infúzió se kaja.Péntek se infúzió se kaja.Szombaton szóltak a nővérnek hogy az ügyeletes orvos megnézhetné mert teljesen le van gyengülve rossz a közérzete.Akkor megint kapott 1 liter infúziót.Ma vasárnap reggelire kapott baba piskótát,meg tejes kávét.A hasa most is görcsöl.Van mikor jobban van de van amikor elégé fáj neki.Nem is tudjuk mi laikusok mi volna jó neki.Hisz az orvosok is csak pilláznak.4 orvos közül 2 műtené 2 nem.Marad a kétségbe esés.A műtéttől persze félünk mert ez egy több órás és még talán az sem adja meg a választ mi is a baja.Jó sebésszel kéne beszélni aki talán megmondaná mi is a baj.De az nagyon sok pénz.Mindennél jobban szeretnék ha meggyógyulna vagy legalábbis tudnák mi a baja.
7. Ametiszt19 (válaszként erre: 1. - Szomorú9)
2012. jan. 15. 10:08

Hol fáj a hasa? Nő, vagy férfi az illető? Lehet, hogy nem is az emésztő szervrendszerével van a baj. Azt is fontos lenne megnézni, hogy mikor mit eszik, mikor jön elő a baj. És igyon rengeteg vizet. Azt nézték, hogy van-e valamilyen táplálék intoleranciája? Azt sem lehet megállapítani az általad felsorolt eredményekből.

Jobbulást kívánok Neki!

2012. jan. 15. 09:33
Egy ismerősömnek ugyanez volt a problémája. Ezermillió orvosnál járt és mindenféle vizsgálaton... Kivették az epehólyagját, mert ugye epekő - de nem javult. Utána azt mondták, fertőzés, a fertőző osztályra került. Neki is feltáróműtétet akartak, de nem engedte. Tömték antibiotikummal, diétázott, nem javult. Akkor volt egy hosszabb munkaszünetes hétvége, csak ügyeletes orvosok voltak az osztályokon, ezért levitték az intenzív osztályra, mert ott folyamatos megfigyelés alatt volt. Egy hétig volt az intenzíven, addig nem evett semmit, csak infúzión át táplálták, egy pár napig nagyon rosszul volt, de aztán elkezdett javulni. A hét vége felé kezdtek valami vitaminos trutyit itatni vele, aztán kis zsömle, leves... naponként. És kb. másfél hét alatt teljesen jól lett. Állítólag valami fetrőzés volt, bélgyulladás. Szerintünk attól gyógyult meg, hogy teljesen "leállították" a gyomorműködését, kapta a gyógyszert és az hatott. Már kb. 2 hónapja otthon van, diétázik, és jól van.
2012. jan. 15. 09:27

Míg írtam a gondolataim, érkezett válasz.

Lélek " betegsége " tud produkálni szervi fájdalmat.

2012. jan. 15. 09:25
Attól tartok, " mi " se tudunk segíteni. Ez nagyon orvosi probléma.
2012. jan. 15. 09:24

Mióta fáj a hasa? Hol? Ha fáj és görcsöl, a széklete milyen? Mit eszik? Epéje rendben van ezek szerint? Nem eszik, iszik olyat rendszeresen, ami ezt kiválthatja? Valami tea, gyógyszer?

Én szedtem koleszterinszint csökkentőt és attól nagyon rosszul voltam.

2012. jan. 15. 09:23
Szerintem lelki eredetű lehet a probléma. Egy jó pszihológus, vagy természetgyógyász segíthente... Ha kell priviben tudok mindkettőt.
2012. jan. 15. 09:16
Egyik közeli hozzá tartózómnak fáj és görcsöl a hasa.Beutaltál az orvoshoz ahol vérvétel vizelet vizsgálat,gyomor tükrözés,székletminta,vastagbéltükrözés,CT,hasi ultrahang vizsgálati eredményei jók.Semmit nem találtak nála.16 kg fogyott 3 hónap alatt.Az egyik orvos feltáró műtétet akar a másik azt mondja nincs szükség rá.De azt már nem mondja hogy akkor mégis mit kéne rá szedni.Segítenék de nem tudok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook