Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Amikor nincsenek itthon a szomszédaim, eszembe van hogy... fórum

Amikor nincsenek itthon a szomszédaim, eszembe van hogy... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. szept. 25. 16:33
A múltkor az egyik belvárosi erkélyen koncertezett egy eb, mikor visszafelé jöttem - vagy egy órával később - ugyanott állt és pont úgy zengett tőle tér. Gondoltam, ilyen is jó lehet a szomszédban, főleg, ha esetleg valaki éjszakai műszakos, vagy otthonról dolgozik. Másutt ilyenekre vannak szabályok.
11. Fisica (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 25. 14:53
Igen nagyon fajintos lenne, ha valaki az általad kiengedett kutyák miatt sérülne meg.
10. tien (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 25. 14:23

Sajnállak nagyon ,de szegény kutyákat is.

Ők nem tehetnek arról,hogy a gazdinak nem való kutya ,sem más élőlény.

2022. szept. 25. 14:05
Ha kiengedném őket, csak jót tennék vele. Mert ez a kutyak a szomszedomban olyanok mint a kerti törpék, leraktak őket egy helyre aztan jól van. De foglalkozni senki nem foglalkozik velük.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Tien)
2022. szept. 25. 14:01
Ilyenkor elkéne őket szeparálni jó messzire a szomszédoktól. Vagy rábízni őket vkire hogy vigyázzon rájuk. De helyette kib*sznak eléjük egy csomó kutyakaját, meg vizet, aztan elvan intezve. Mehetünk nyaralni, mulatni, haverokhoz, ide-oda..
7. tien (válaszként erre: 6. - Globus)
2022. szept. 25. 13:56

Sajnos ez a kutyáknál a szeparációs szorongás.

Mi is ezzel küzdünk , vannak módszerek,tréning stb..

Azt hiszi az eb ,hogy a gazdi nem jön vissza soha.

6. globus (válaszként erre: 2. - Csicsi25)
2022. szept. 25. 11:40
El tudom képzelni. Vendégként voltunk valakinél kertes házban. Házigazdát telefonon hívták, azonnal el kellett mennie valahová, ezzel nem is lett volna gond. Mondta, hogy siet haza. Szinte kibírhatatlan volt az a tutulás, amit kutya művelt az utcaajtónál. Nem lehetett elcsalni se étellel, játékkal, szép szóval, simogatással két órán át. Legszebb, hogy amikor visszaért végre, nem hitte el a műsort. Az ő Bobija "nem olyan"😁
2022. szept. 25. 11:31
Vki a férjétől szenved, én ezektől az átkozott kutyáktól. :D Pedig mindig szerettem a kutyákat, de mióta itt vannak ezek a szomszédba, én egyenesen rühellem őket. Nekem az is biztis hogy többet nem lesz kutyám.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Csicsi25)
2022. szept. 25. 11:28
Itt 2-3 napra is itthagyjak a kutyákat. Képzelheted mi van itt. De itt amúgy is mindig bevannak csukva. Van nekik egy elkerített hely, aztan ott vannak egész nap. A kutya üvölt, plane amikor parzasi időszak van. Mindkettő nőstény, ivartalanítva sincsenek. Amikor elkezdi az ugatast aztan egy órahosszáig legalabb amíg ki nem fárad, mintha az agyamon ugrálnának. Most is ugatnak, biztos nincsenek itthon a szomszédék. Bar ha itthon vannak se érdekli őket túlzottan. Őket nem zavarja.
3. timycat (válaszként erre: 2. - Csicsi25)
2022. szept. 25. 10:12

Nem tudod megszokni az állandó zajt?


Én hamar megszokom az ilyeneket. Nálunk a kettővel mellettünk szomszéd kutyája volt rettentően ugatós. Nem egyfolytában, de minden neszre, sőt ha fújt a szél azt is ugatta. Tavasszal elpusztult szegény, esküszöm hiányzik.

2022. szept. 25. 10:06

Nálunk ha itthon van a szomszéd, beengedi a kutyát a házba, amikor elmegy itthonról, kicsapja a kis udvarra. A kutya meg egyfolytában ugat, szinte megállás nélkül, még levegőt sem vesz.

Aki nincs ebben, el sem tudja képzelni, milyen idegtépő tud lenni ez az ugatás. Mert jó, egy kutya, azért kutya, hogy ugasson - már ha lát valamit - de az, hogy megállás nélkül, szinte levegővétel nélkül egyfolytában ugat, attól meg lehet őrülni. Egész nap itthon vagyok, itthon dolgozom, képtelen vagyok koncentrálni. Valószínű lesz még egy utam a kedves szomszédhoz ez miatt.

Szóval én maximálisan megértem a vallomás kiíróját.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook