Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Amikor nem jön a baba... fórum

Amikor nem jön a baba... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2017. szept. 12. 12:11
*részét
2017. szept. 12. 11:52

Sziasztok!


Ezt a fórumot nem azért nyitom,hogy tanácsokat kérjek,sem pedig tapasztalatokat. A célom az lenne,hogy mindenki kiírhassa magából a témával kapcsolatos érzéseit,élményeit. Láttam fórumokat ilyesmi témában,de a legtöbb fórumon inkább a tervezés rézét emelték ki,én viszont szeretném magát a sikertelenséget kiemelni a dologban. Szeretném,ha lelkileg kicsit támogatnánk egymást,hiszen előbb-utóbb eljön ám a mi időnk is,csak néha nehéz kivárni a dolgokat.


Nem tudom, ki hogyan éli meg,kinek segít kiírni magából a problémáit,de szeretném,ha egy kellemes beszélgetés alakulna ki. :)


Párommal szeretnénk babát,de már a 21. hónapot buktuk el. Persze nem nevezhető bukásnak,de nehéz néha nem így élni meg. Voltam vizsgálatokon,minden rendben van eddig,most jutottam el a petevezeték átjárhatóságiig. Már pár hónapja mondta a dokim,hogy következő menstruációm után csináljuk meg,de az az igazság,hogy nem éreztem azt,hogy lelkileg kibírnám a dolgot. Mostanra sikerült felkészülnöm,így holnap megkérem az időpontom,és majd kiderül,tud-e fogadni a dokim,vagy várnom kell újabb 1 hónapot.

Páromat még nem vizsgálták,de 1-2 hónapon belül szeretnénk egy spermavizsgálatot is csináltatni,jó lenne minél előbb kideríteni,mi a gond.

A legnagyobb félelmem az,hogy ha semmit sem találnak egyikünknél sem. Persze nem túl nagy az esélye,de azért csak ott kavarog az ember lányának fejében,hogy "de mi van,ha...".


Hát mi jelenleg így állunk. A lelki részéről tudnék írni bőven,de fölöslegesen egyenlőre nem szaporítanám a szót. :)


Remélem tényleg tud segíteni ez a fórum másokon is egy kicsit és sajnálom,ha kicsit össze-vissza lett ez az egész,de eddig nem nagyon fórumoztam és nehéz így elsőre összeszedni a fontosabb gondolatokat. :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook