Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Amikor kezd kihűlni a kapcsolat... fórum

Amikor kezd kihűlni a kapcsolat... (beszélgetős fórum)

2008. nov. 15. 18:16
ma megint a jövőt tevezgette és úgytűnik talán én is benne leszek...én azt mondtam nem bánhatsz igy velem és az érzéseimmel...úgyhogy egy utolsó esély az ő részére is...ha valami gebasz lessz még egyszer,akkor én rúgom ki őt...én nem fogom tönkretenni magamat egy olyan emberért,akiről talán kiderűl,hogy meg sem érdemli,érdemel engem...úgyhogy ebben maradtunk...majd az idő megoldja...
22. Ada12
2008. nov. 15. 16:19
Mindenképpen :))
21. 6c5f346e46 (válaszként erre: 20. - Ada12)
2008. nov. 14. 18:46
köszi,úgy lessz,remélem,bár a párom tegnap feladta,de nem költözött el rögtön az annyához és ez már jó jel...ma már tudtunk normálisan beszélni....meglátjuk...szurkoljatok nekünk...
20. Ada12 (válaszként erre: 17. - 6c5f346e46)
2008. nov. 13. 09:30
Sajnálom...., tudom nagyon nehéz, de azért azt ne feledd, h ne hagyjátok elhűlni a dolgot, tegyetek meg mindent ezért a kapcsolatért, talán a legnagyobb bajban nem széthúzás, hanem inkább összefogás lesz. Én még szorítok Nektek. Attól, h külön éltek még lehet közös jövőtök. Ne add fel kérlek.
19. 6c5f346e46 (válaszként erre: 18. - 486341e386)
2008. nov. 12. 19:55
hidd el én is...
18. 486341e386 (válaszként erre: 17. - 6c5f346e46)
2008. nov. 12. 14:09
sajnálom,hogy így alakult,és ilyen rövid időn belül ennyi kellemetlen döntést kellett hozni..
2008. nov. 12. 08:57

sajnos arra kényszerültünk,hogy eladjuk a házat,mert úgy lecsökentették a fizuját,hogynem gyözzük az adósságot fizetni...én most váltam el és sajna az összes adósság itt maradt a nyakamon..de ő igy döntött és hajthatatlan...azt mondja,ha külön is költözünk,akkor is folytathatjuk,de elöbb mindenki szedje összemagát egy kicsit,aztán ha lessz hova,akkor ismét összeköltözünk...de én ebben nem tudok hinni...

sajnos anyukámnál nincs hely hármunknak,nekem van egy lányom,az ő anyukájánál sem férünk el...albérletre meg nem nagyon telik és ő nem költözik panelba,neki kell,hogy az udvaron bogarászhasson...én ezt tudomásul veszem és nem akarom őt "megkötni",mert azzal "megölném"....inkább elengedem és legyen szabad mert ő ilyen,nem birja a kötötségeket és pórázt....

"ha valakit igazán szeretünk,azt eltudjuk engedni"

16. 486341e386 (válaszként erre: 14. - 6c5f346e46)
2008. nov. 11. 13:39

hát ez sem jó helyzet,de még jobb,mintha lenne valakije,vagy irántad nem érezne már semmit!

ezt együtt kell átvészelnetek,de azért megmondhatnád neki,hogy miért kellett ennyit várni,amíg elmondja neked?hisz csak együtt éltek,egy pár vagytok..sok sikert a megoldáshoz!!

15. Ada12 (válaszként erre: 14. - 6c5f346e46)
2008. nov. 11. 13:29
Sajnálom, de legalább nem Veled van a baja. Látod nem kell mindig arra gondolni, h már nem szeret. Próbálj meg beszélgetni Vele, segíteni Neki, hátha együtt kiokoskodtok vmit. Most van csak igazán szüksége Rád.
14. 6c5f346e46 (válaszként erre: 13. - 52d67c6df3)
2008. nov. 10. 20:05
meg van az oka,hogy miért volt ilyen,nincs szó arról,hogy már nem szeret,de nagyobb a baj,mint gondoltam volna...nem szeretném elmondani...de nem egy másik nő...hanem pénz és a munkahelye....
13. 52d67c6df3 (válaszként erre: 12. - 6c5f346e46)
2008. nov. 9. 19:44
Mit mond? Miért? Szeret téged?
12. 6c5f346e46 (válaszként erre: 9. - Nívea)
2008. nov. 9. 19:22
azt mondja,hogy ne nyúzzam már őt...ha azt mondanám,hogy elmegyek,akkor azt mondaná,hogy megérti,ezen már túl vagyunk az egy év alatt,egyszer már volt úgy ,hogy elmegyek,de akkor megbeszéltük,és mindej jó volt...ő inkább kiverne a fejéből,de akkor sem marasztalna,ő ilyen...volt egy felesége,akit nagyon szeretett,de az megcsalta,átverte,elválltak és azóta nem tud bizni a nőkben...én ezt is megértem,de még is...tudtam annak idején mibe vágok bele,de gondoltam majd én megváltoztatom,de lassan inkább feladom...
2008. nov. 9. 19:19

Az igaz, hogy ennek oda-vissza kell működnie.

Nincs ötletem :-(

10. 6c5f346e46 (válaszként erre: 8. - Fa57b27510)
2008. nov. 9. 19:14
én mindig maximálisam kiszolgálom,nem csak őt,hanem a lányokat is...hááát,hogy csak vele foglalkozom...sokat vagyunk kettesben és olyankor csak vele foglalkozom,de velem mikor foglalkozik már valaki?????volt egy pasi,akivel együtt lehettem volna,ő a tenyerén hordozna,de nekem nem kell...jóképü,kisportolt,kedves,humoros...de én kitartok egy a párom mellett,mert ugyérzem,hogy mellette a helyem...hát nem vagyok ép...
2008. nov. 9. 18:33
Ez az a pont, amikor nem tudsz mit tenni. Ha ő nem akar változtatni, vagy nem érdekli, akkor te kevés vagy. Mi is jártunk hasonló cipőben, de sikerült kiláballni belőle. Nem tettünk semmi különöset érte. Ha nem válaszol a kérdésedre, akkor az nagy baj. Ha szeretne, akkor rávágná egyből, hogy ez hülyeség, szeret, de legyél türelmes. Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy rád unt. Rossz érzés, amikor sosem dicsér a párod, és nem érezteti veled, hogy szeret. Lehet, hogy válaszút elé kellene állítani?! Jól látod szerintem a dolgokat. Én a helyedbe megpróbálnám azt a hazaköltözést, hátha rájön mennyire hiányzol. Ezt viszont beszéld meg vele, hogy nem szakítás. Én így gondolom. De ha csak pár napja furcsa, akkor lehet, hogy csak fáradt. Adj időt neki!
2008. nov. 9. 18:27

Az hogy ha maximálisan kiszolgálod és csak vele foglalkozol?

Hmm, akkor nagyonnagyon fáradt lehet:-)

7. 6c5f346e46 (válaszként erre: 4. - Fa57b27510)
2008. nov. 9. 18:25
próbálkoztam már vele,de nem nagyon érdekli...
6. 6c5f346e46 (válaszként erre: 3. - Winny)
2008. nov. 9. 18:24
akkor is ilyen volt,de akkor még nem zavart,mert eljártunk kirándulni,van egy kis méhészete,oda mentünk együtt,ki az erdőbe sétáli,nekem nem a bulik hiányoznak,csak az együttlétek és ő....
5. 6c5f346e46 (válaszként erre: 2. - Ada12)
2008. nov. 9. 18:22
csak együtt élünk,vele beszéltem,nem neki,és tényleg ezt gondolom...
2008. nov. 9. 18:19
Szerintem csak fáradt! Vegyetek ki szabit és menjetek el valahova kettesben pár napra. Vagy nem is kell se szabi, se elmenni sehova. Csak egy hétvége, mikor ő csak fekszik, pihen, te meg kiszolgálod. Tudom, hogy ez neked munka, de utána kiderül, hogy tényleg fáradt volt-e, kellesz-e neki.
3. winny (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2008. nov. 9. 18:18

Szia

Amikor udvarolt akkor is inkább otthon szeretett lenni?

Lehet,hogy tényleg fáradt.

Biztos szüksége van egy kis nyugira.

Ne fontolgasd a hazaköltözést.

2008. nov. 9. 18:15

Házasok vagytok? Vagy csak együtt éltek?

Azért mielőtt elköltöznél próbálj meg beszélni vele. Ne beszélni Neki, hanem Vele. Az kevés, h Te ezt gondolod, nem biztos, h így is van.

2008. nov. 9. 18:13

mit tegyek,úgyérzem a páromat már nem érdeklem...pár napja olyan furcsa...és ha megkérdezem mi a baja,akkor azt mondja semmi...mindenkivel lelkesen beszélget,engem pedig úgy érzem kerül...amikor haza érek ő már otthon van,kint pakolászik az udvaron,ha besötétedik be jön és lehuppan a tv elé,ha vége a filmjének akkor vacsizik,tv,zuhany és elmegy aludni,de ha én leülök vele tvzni,akkor fogjam be a szám,azt mondja,én meg nem szeretek tvt nézni...

igaz ami igaz,az utóbbi időben rengeteget dolgozott,és azt mondja csak fáradt...beszélgettem az anyukájával is és ö is azt mondta,hogy látja rajta,hogy valami nem stimmel...amikor közeledem felé,mindenféle meglepit kitalálok,akkor ad egy puszit,megköszöni és ennyi...de amikor sexre kerül a sor,akkor nem utasit el,lehet,hogy tényleg csak fáradt...

nem akarom macerálni,mert akkor csak a veszekedés van,én mindent megteszek érte,úgyérzem de ezt ő nem értékeli,soha nem mondja pl,hogy csinos vagyok,vagy hogy jó a hajam,vagy csak megkérdezné,hogy hogy vagyok,de semmi...

ugyérzem ez a kapcsolat lassan a végét járja,de amikor megkérdeztem,hogy ezt akarja-e nem válaszolt...szerintem ez igent jelent,csak akkor őneki ugrik a kényelme és még sok minden mása is,amit most nem firtatnék..

azon gondolkodom,visszaköltözöm anyukámhoz,de én szeretem őt és nem akarom elvesziteni...

én néha elmennék valahova,ő mindig otthon szeret lenni,28 éves vagyok,nem szeretnék besavanyodni,de ő nem akar változtatni semmin,neki jó igy,pedig 34 évesen nem kellene neki sem igy élnie.....mit tegyek?????....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook