Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Amikor beléptek a hoxára, nektek is megjelenik az alábbi oldal? fórum

Amikor beléptek a hoxára, nektek is megjelenik az alábbi oldal? (tudásbázis kérdés)


1 2
11. globus (válaszként erre: 7. - L.luiselotte)
2018. máj. 2. 20:27
Nekem sehol másutt, csak itt.
10. globus (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2018. máj. 2. 20:26

Igen, már kb. egy éve. Szürke mezőben ugrik le a szöveg és mindenképpen mellé kell kattintani, mert ha véletlenül sikerül eltalálni, akkor bevisz az erdőbe. Ilyenkor anyázok egyet, bezárom, és visszajövök... :D

Telefonon nem, csak gépen szórakozik.

9. l.luiselotte (válaszként erre: 8. - Gyöngy:))
2018. máj. 2. 20:14
ja és kártéritést is, gondolom, hogy a Judit villanyszámláján látszik is az örökös fennlétel.
8. gyöngy:) (válaszként erre: 4. - Bjudit55)
2018. máj. 2. 20:12

:DDD

Te valami díjat érdemelnél Hoxától!:)

2018. máj. 2. 20:10
nekem a facebookon is megjelenik, ritkán az ügyfélkapun is, pedig - nem elriasztáskpént írom, " hogy ne hallgassatok el ! " - de egyáltlán nem gagyi a jelszavam, a fiam kreálta, én nem is tudom puska nélkül.
2018. máj. 2. 20:09
Nincs SSl ,engem nem zavar ,itt talán nem annyira fontos.Nagyobb gáz lenne, ha az én oldalamon nem lenne:) Bár most meg jön a GDPR, hogy ne unatkozzak )
2018. máj. 2. 20:07
Nekem is megjelenik az áthúzott kis lakat, de nem terel új oldalra. Annyiból bosszantó egy kicsit, hogy mindig be kell pötyögnöm a felhasználónevemet, a lakat előtti időszakban meg kiírta helyettem, de ez tisztán lustasági kérdés, úgyhogy tulajdonképpen nem zavar. Pláne, mióta Hoxa valahol elmagyarázta, hogy mindegy, mit írnak ki olyankor, biztonságos a belépés.
2018. máj. 2. 19:54
Én meg ki se lépek évek óta, így semmi olyan nem jelenik meg ami zavaró lenne.
2018. máj. 2. 19:47
Nekem is megjelenik de elé kattintok és beírom a jelszót. Nem dominózom, azt nem tudom.
2018. máj. 2. 19:46
Nekem is megjelenik ez a szöveg egy kis szürke ablakban, mikor írom be a jelszót, de már régóta (talán egy éve is?), de külön oldal nem nyílik meg.
2018. máj. 2. 19:42
akkor megjelenik, hogy a kapcsolat nem biztonságos, feltörhető lehallgatható ? nekem ujabban egy külön oldal ,jön be, ami tanigat, hogy milyen jelszó a jó jó biztonságos jelszó. Multkor emiatt nem tudtam felvenni dominót, mert eltrerelt az oktatgató oldalra. Ja és hogy milyaen sznű áthúzott lakat mit jelent.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook