Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alvó babámat nagyon közelről vakuval fotóztam - Lehet valami baja szerintetek? fórum

Alvó babámat nagyon közelről vakuval fotóztam - Lehet valami baja szerintetek? (tudásbázis kérdés)


2017. aug. 21. 20:49
szivesen ,és ne görcsölj az elsö gyereknél mindig izgul az ember ,de mindennap könnyebb,csak mindig az eszedre halgass és ne kapkodj,csak nyugi
2017. aug. 21. 20:24
Köszönöm Kedves Piroska! :-)
9. Piroska52 (válaszként erre: 8. - 140d4f9ec0)
2017. aug. 21. 19:07
édesem ,ne aggódj már annyit, nem porcelánból van az a baba,nem lesz semmi baja,csak nyugogj már meg ,ne kapkodj,nem kell, mindenre ugrani a kaputelefon is megvár ,aki odamegy tud várni 2 percet,ne kapkodj és ne idegeskedj, 5gyerekes 7 unokás nagymama vagyok higgyél nekem
2017. aug. 21. 17:19

Köszi Mindenkinek!

Ma történt még valami velünk. :-( Erre is tudnátok valami biztatót írni?

Csöngettek, s mivel a biztosítótól vártam valakit, mindenképp fel akartam venni a kaputelefont.

Mivel Picurkám már próbálna forogni, nem merem az ágyon hagyni.

Épp az ölemben ültettem kajcsi után, ahogy szoktuk, amikor megszólalt a csengő.

Visszafordítottam magam felé, felemeltem, s azzal a lendülettel léptem kettőt és már hajoltam is le Vele a szőnyegre.

Attól félek, hogy túl nagy lendülettel és gyorsan csináltam az egészet, onnantól, hogy felálltam Vele, felemeltem, addig hogy letettem.

Ettől lehetett valami baja?

1,6 m magas vagyok.

2017. aug. 21. 15:11
Nyugi, az idén már volt ugyanez a kérdés, az aggódó anyukát mindenki nyugtatta, hogy nem lesz semmi baja a picinek. Sok sikert a picidhez, gratulálok!
2017. aug. 21. 14:57
csukva volt a szeme nem is ébredt fel nyugi,legközelebb nem követed el az tuti,nyugi
2017. aug. 21. 13:57
Maskor vsku nelkul fotozz.
2017. aug. 21. 13:53

Nem lesz semmi baja. Nem kell mindent túl parázni.

Persze tudom milyen nehéz első babás ként.

2017. aug. 21. 13:50
Ne aggódj, semmi baja nem lesz.
2017. aug. 21. 13:48
semmi baja nem lesz
2017. aug. 21. 13:44

Sziasztok!


Kisbabám öt hónapos múlt pár nappal, viszont koraszülött, 35. hétre érkezett, így valójában csak négy hónapos lenne. Nem tudom, hogy ez a szeme szempontjából mennyit jelenthet.


Tegnap édesen elaludt a hintájában, kezében egy játékkal, amit a levegőben felejtett. Az ilyen pillanatokat szeretem megörökíteni, senki más nem tud így aludni, csak egy baba.

Lefotóztam párszor, aztán szerettem volna, ha jobban látszódik az arcocskája, hogy tényleg alszik közben.

S nem tudom, hogy miért nem jutott eszembe, hogy ZUMM is van a fényképezőn :-(, helyette csak jól közel toltam szegényhez a gépet, kb. 20 centire szerintem, s megnyomtam a gombot. Szegénykém összehunyorított majd elfordította a fejét. De én még ekkor sem kaptam észbe, a fejem a falba tudná verni emiatt, hogy nem kapcsoltam, csak sajnáltam, hogy megzavartam Őt az alvásban, s gondoltam, megpróbálom még egyszer, hátha sikerül. S akkor is ugyanez lett a vége. Akkor kaptam észbe én idióta, hogy a vaku zavarta!!!


Az a szerencsém talán, hogy éppen elaludt pár perce, bár mély álomban még nem lehetett, így csukva volt a pici szemecskéje, s a szemhéja remélem, hogy védett valamennyit.


De ez a hülye gép, először narancssárgán világít, utána fotóz a fehér vakufénnyel (kipróbáltam magamon). Lehet, hogy mindegyik mai digitális gép így működik, nem tudom, csak rettentően félek, hogy látáskárosodást okoztam Neki, vagy ne adja az ég, valami komolyabbat.


Mindez tegnap délután történt. Azóta alig aludtam, nagyon bánt, ideges vagyok, folyamatosan tesztelem szegényt, követ mindent a kis szemével, ahogy eddig, szerintem lát, nem pirosodott ki, látszólag minden rendben, én mégis úgy érzem, hogy egész életre szóló lelkifurdalást okoztam saját magamnak, mert ez az én hülyeségem volt! Annyira félek, hogy nem lesz-e baja!


Megyünk szeptember második felében szemészeti vizsgálatra, miután fél éves lesz. Nem tudom, hogy hogy bírom ki addig. :-(


Hiába a jó szándék, s hogy mindennél jobban szeretem a Picim, soha nem ártanék Neki szándékosan, mégis néha ilyenek történnek, s én pedig rettegek, úgy érzem, ez lesz egész életemben.


Kérlek, hogy ne bántsatok miatta, éppen elég a lelkiismeretem, de ha valaki tud valami pozitívat, vagy tapasztalata (akár ilyen, akár olyan), azt nagyon szívesen olvasnám!



Előre is köszönöm!

Mancsi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook