Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alsó fog implantálás után meddig normális a fájdalom? fórum

Alsó fog implantálás után meddig normális a fájdalom? (tudásbázis kérdés)


1 2
10. Channa* (válaszként erre: 4. - JuditC)
2023. okt. 19. 07:57

Csökken a fájdalom, vagy állandó azóta? Nem gyulladt? Milyen fájdalom? Nagyon erős? Vagy olyan tompa, mint a fogkezelések után szokott lenni?


Nekem nincs ilyenem, de foghúzásom már volt alul és felül is. Az alsó mindig tovább fájt.

A fogorvos azzal magyarázta, hogy alul a csontban van a fog, felül nem, ezért fáj foghúzás után az alsó hosszabb ideig.


Erről az jutott eszembe, hogy neked felvágták, pótolták a csontot és még bele is fúrtak a csontba az implantátum beültetés miatt, simán el tudom képzelni, hogy fájdogál ennyi ideig, hiszen meg kell gyógyulnia mindennek.


Az jó hír, hogy a felsővel minden OKÉ! Így valóban csak a beavatkozásra foghatjuk.


Ha az orvos azt mondta, hogy normális, akkor szedj gyógyszert és bízzunk benne, hogy megszűnik hamarosan, így a varratok kiszedése után.

9. Channa* (válaszként erre: 7. - Hattori)
2023. okt. 19. 07:51

Implantátumba tömés?

Biztos, hogy implantátumot kaptál a szádba?

8. Hattori (válaszként erre: 7. - Hattori)
2023. okt. 19. 00:30

Ja, meg amikor a mintát vette, nos, azt háromszor próbálta.

Akkor úgy nyomta az állkapcsom, hogy utána fájt egy napig.

7. Hattori (válaszként erre: 6. - JuditC)
2023. okt. 19. 00:29

1-et, alul.

De az implantálás után igazából csak pár napig fájt.

Amíg ideiglenes, ahogy fogdoki mondta "gagyi" tömés volt benne, addig érzékeny volt pár hétig. Aztán lett bele normális tömés, most már ok.

6. JuditC (válaszként erre: 5. - Hattori)
2023. okt. 18. 21:13
Neked alul vagy felül volt? Egyszerre hány fogat kaptál?
5. Hattori (válaszként erre: 4. - JuditC)
2023. okt. 18. 21:11
Nekem 1 hétig nem fájt, pár napig sajgott.
4. JuditC (válaszként erre: 3. - Hattori)
2023. okt. 18. 21:06
visszamentem ma. kiszedték a varratot. azt mondták még normális, nagy műtét volt......csak persze félek, hogy így maradok ezért jó lenne ha írnának tapasztalatokat
3. Hattori (válaszként erre: 2. - JuditC)
2023. okt. 18. 20:48
1 hét fájdalom sok, menj vissza!
2. JuditC (válaszként erre: 1. - JuditC)
2023. okt. 18. 20:16
Azért vagyok megijedve, mert felül már volt implantációm, sinus lifttel és ott semmi sem fájt. Ezt az alsót sokkal fájdalmasabbnak érzem:(
2023. okt. 18. 20:15

Alul ,jobb oldalon 3 egymás melletti fogat ültettek be. 1 hete volt a műtét. Csontpótlás is kellett, saját csontból vették-az állkapocsból azt is. Így egy hét múlva még eléggé fájdalmas, szorító, feszítő érzés.

Volt valakinek ilyen tapasztalata?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook