Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Álom a szülőkről fórum

Álom a szülőkről (beszélgetős fórum)


8. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 23. 11:21
Sokszor álmodhatunk a valós életünk (volt) szereplőivel. Velem is előfordul, általában kedves és ártatlan álmok ezek.
jan. 23. 10:08

Én is sűrűn álmodok elhunyt szeretteimről, elsősorban édesanyámról és a szerelmemről, aki meghalt. Nem adnak tanácsot,hétköznapi jeleneteket álmodok, utazunk, beszélgetünk, stb.

Ezek jó álmok, szeretem őket, sokszor jobb mint az ébrenlét.

Krúdy szerint tényleg esőt jelent, de nem szoktam ellenőrizni.

6. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 23. 09:55
Halottról álmodni legtöbb esetben esőt jelent. Én csak apuról szoktam álmodni, "be is jön", hogy reggel esik az eső.
5. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 23. 01:15
Arra vagy kíváncsi, hogy tényleg a szüleid beszélnek hozzád? Állítólag minden kérdésünkre tudjuk a választ. Van, hogy megálmodjuk. Pl. álmodban te adsz tanácsot saját magadnak a szüleid képében. Hasznos tanácsokkal látnak el?
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 22. 23:52
Mikor haltak meg?
3. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 22. 22:55
Igen, van. Amikor álmodunk, akkor tudnak velünk "kommunikálni", így üzennek. Amikor alszunk és álmodunk, akkor vagyunk kb abban a dimenzióban, ahol ők vannak.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 22. 22:53

Van. Az álom lehet bármilyen. PL. én semmi mást nem álmodok, mint nem létező marhaságokat.

Néha az folytatódik álmomban, amiről napközben gondolkoztam.

jan. 22. 22:17
Szüleim meghaltak. Álmaimba szerepelnek sokszor. Olyan mintha többszőr tanácsot adnának. Szerintetek van ilyen??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook