Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Almanapok – Ötletek és eredmények fórum

Almanapok – Ötletek és eredmények (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Almanapok – Ötletek és eredmények

1 2
18. 8ef78160df (válaszként erre: 10. - 0565efa6e6)
2007. ápr. 4. 18:42
Attól mert te nem bírnád 10-15 napig, attól még nem egészségtelen
17. szekelyb (válaszként erre: 10. - 0565efa6e6)
2007. ápr. 3. 22:41

Szia!


Mit értesz az alatt, hogy a köztudatban lévő méregtelenítés nem létezik?


Barb

2007. ápr. 3. 13:53

Én mindig is úgy fogyóztam, hogy nem fogyókúraként, hanem normál állapotnak tekintettem a dolgokat, pl, hogy nem eszek édességet és eddig mindig működött. Nem is voltam éhes, ha úgy gondoltam, hogy ez total normális, hogy negyed annyit eszek, mint addig, fel sem tünt a különbség. És ami a legfontosabb, hogy tudatosítani kell, az étel a létfenntartáshoz kell, nem pedig az élvezethez.

Egyébként almától nekem is akkora gyomorégésem szokott lenni, hogy nem bírom ki!

15. zolko96 (válaszként erre: 14. - Tozserk)
2007. ápr. 3. 09:53
Szia megszeretném kérdezni milyen diétával fogyiztál?
2007. ápr. 3. 08:02

Sziasztok,


Nekem is volt részem fogyókúrába, mindössze 28 kg-ot fogytam le, és hála az istennek, tartom a súlyom, ami most csak 59 kg,172 cm.

Sokat diétáztam és sokszor csináltam almanapot, de arra ráfáztam, mert gyomromat teljesen kikészítette és az anyagcserém is lalassult. Most már ésszerűen eszek, mindent a megfeleő időbe és csodálatos, hogy nem érnek össze combjaim, izzadás, kövér érzés stb...MIndenkinek aki fogyni akar, kívánom, hogy legyen elég kitartása.

Kellemes napot mindenkinek.

Kata

13. 0565efa6e6 (válaszként erre: 12. - Loch ness)
2007. ápr. 2. 19:06
Az alapdolgokban megegyezünk. A különböző tápanyagok hiánya mindenkinél hiányt okoz. Az energiahiány hatására is erősen valószínű az anyagcsere alkalmazkodása (ebben lehetnek egyéni elétérések, nagy szerepe van a zsírszövet nagyságának), ezekhez nem fér kétség.
12. loch ness (válaszként erre: 2. - Camay)
2007. ápr. 2. 18:24

Amit írtam, az a saját tapsztalatom. Gondolom, ez is, mint más, mindenkire másképp hat. Az első almanapon én is éhes voltam és fájt a fejem, de mikor rájöttem, hogy rengeteget kell innom, és ha megéhezek, rögtön ennem kell egy-két almát, semmi problémám nem volt többet. Én nem másztam falra az éhségtől, nem is voltam éhes, még a harmadik nap elején sem.

Azóta persze mást is eszem, de nem olyan zsíros, cukros dolgokat, mint előtte, és igyekszem naponta minimum háromszor, de inkább többször enni. Azóta még egy kilót fogytam, bár persze ezt nem olyan gyorsan, mint az almával. Szóval, egyelőre nem jött vissza a súly, és remélem, nem is fog.

Üdv:

loch ness

11. loch ness (válaszként erre: 6. - Supermario)
2007. ápr. 2. 18:21

Nem hiszem, hogy feltétlenül le kell reszelni. Úgy tudom, olyankor a szervezet könnyebben és gyorsabban meg tudja emészteni, de nem ez a lényeg, hanem az alma csodálatos hatása.

Remélem, neked is bejön!

10. 0565efa6e6 (válaszként erre: 8. - 52665f9580)
2007. ápr. 2. 15:59

Az egy dolog, hogy te csinálod, te dolgod, hogyan cseszed szét a szervezetedet, de másoknak legalább ne adj káros tippeket (10-15 almanap...)!

Már a 3 nap is megkérdőjelezhető (semmi értelme, a köztudatban élő "méregtelenítés" egyszerűen nem létezik)...

2007. ápr. 2. 13:38
Nem rossz,de már gyüminapon hányingerem van a gyümiktől.
2007. ápr. 2. 10:00

Az alma erős vízhajtó. Rengeteg értékes tápanyag és vitamin van benne, ezért azt mondják, hogy almával nagyon sokáig meg tud lenni a szervezet.

Akár 10-15napig is bátran csinálhatjátok.Ha lehet már gyümölcsöt ennem, akkor én is belevágok!

Méregtelenítésnek sem rossz!

7. d77e128ed9 (válaszként erre: 6. - Supermario)
2007. ápr. 1. 18:50
Én nem reszeltem sosem.:)
2007. ápr. 1. 15:58

Szia loch ness!

Fontos lereszelni az almát? Én jobb szeretem egészben, az sem baj?Én még most kezdtem fogyizni, kíváncsi vagyok Nálam milyen hatással lesz az almanap!

2007. ápr. 1. 15:40

Csak egy figyelmeztetés:


A tavaszi allergiások el ne kezdjenek almanapot tartani, mert az alma keresztallergiát okoz,aminek nagyon extra "mellékhatásai" vannak.

2007. ápr. 1. 14:37
Nekem is be szokott jönni az almakúra.Csak alma és semmi más napokig.Fogyaszt az tuti,de gyorsan vissza is jön:),méregtelenítésnek jó
2007. ápr. 1. 14:21
Gyümölcsnap után iszonyúan éhes leszek, úgyhogy ez nálam sajnos nem jött be. Szédelegtem, éhes voltam és fájt a gyomrom. De ha te birod akkor sok kitartást.
2007. ápr. 1. 14:13

Szia!


Gratulalok az eredmenyedhez, na meg a kitartasodhoz! :))

En is csinaltam almakurat, de nalam nem volt semmi valtozas. Ha fogyni akarsz, akkor inkabb egyel naponta tobbszor, keves kaloriat fogyasszal es ha teheted, akkor valami testmozgast is iktassal be. Tudom ez mar lassan kozhely, de koplalassal, (mert az almakura vegulis koplalas), csak pillannyi jollakottsag erzeset kelti, de utana falra lehet maszni az ehsegtol.:))

Inkabb adjal munkat a gyomornak, mert ha nem mukodik a gyomor, akkor beall a tartalekolas, ami hizashoz vezet. :))

2007. márc. 30. 20:03
Három almanap alatt 4 kg-ot fogytam. Ennek a tapasztalatát szeretném megosztani másokkal, biztatásul. Közben alkalmazható apró praktikákról is írtam benne, amitől könnyebb lesz annak, aki rászánja magát.

Nem tudom, jó helyre küldtem-e be, de új vagyok, és még kicsit tétován bolyongok a honlapon. Nem is cikket akartam írni, hanem csak beszámolni a tapasztalataimról, segítségképpen másoknak. Meg nekem is élmény volt a dolog.

Ugrás a teljes írásra: Almanapok – Ötletek és eredmények
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook