Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Álló vagy Fekvő szoli a jobb?Hány percre kell menni és hányszor hogy látszodjon v.mi?:-) fórum

Álló vagy Fekvő szoli a jobb?Hány percre kell menni és hányszor hogy látszodjon v.mi?:-) (beszélgetős fórum)


2010. okt. 14. 16:48
:-)
8. e2da8c4d63 (válaszként erre: 1. - 5be60535a2)
2010. okt. 11. 12:11

Az allo jobb sztem is, egyenletesebben barnit.

En telente jartam, hogy ne legyek hofeher. 2-3 hetig minden 3.-4. napon, de csakis egy zsetonnal, ami kb. 6 perc. 2 het alatt mar egesz szep alapszint ad. Utana heti 1 alkalom eleg sztem a megtartashoz.

Tanacsos elotte zuhanyozni, utana nem, par oran at.

7. sunshine24 (válaszként erre: 1. - 5be60535a2)
2010. okt. 11. 11:50
16 évesen egyik se jó. Majd 15 év múlva meg lehet sopánkodni a bőrgyógyászaton a melanoma szűrés eredménye felett.
2010. okt. 10. 18:47

Nekem az orvos heti 20 percet engedélyezett két részletben.

De már nem vagyok hajlandó használni. Maradjon a természetes bőrszín.

2010. okt. 10. 18:39
Én is az állót szeretem. Ne akarj egyik pillanatról a másikra csokibarna lenni. Szép fokozatosan barnulj, mert így kellemesebb is, és biztonságosabb is. Egyébként a szoliban meg fogják mondani hány percet javasolnak. Ott azért értenek is hozzá talán, meg látják hogy milyen a bőröd. Mert nem csak a színére kell odafigyelni, hanem bőrhibák, anyajegyek, stb.
2010. okt. 10. 18:38
Meg ugyanabba menjél, én is a múltkor úgy odakozmáltam, mert másikba mentem, és az sokkal erősebb volt.:D Lehámlott az egész bőröm.:)
2010. okt. 10. 18:35

az állóban nem lesznek fehér foltjaid, és sokszor erősebb is

de én nem szeretek ott ácsorogni, nekem a szoli csukott szemmel fekve relaxálás :)


a hány perc meg teljesen bőrtípus plusz cső kérdése, az enyémmel a helyi szoliba minimum 15 percre kell menni, más meg akár 2 perc alatt megég...


elsőre mindenképp csak négy percre menjél, mert veszélyes. akkor is, ha nem látszik utána semmi. legyél óvatos.

2010. okt. 10. 18:24

Szerintem az álló jobb, 6 perc elég, gyorsabb mint a fekvő.

Én ha 4 alkalommal elmentem 6 percre utána már jól látszott a barnaság :).

2010. okt. 10. 18:21
Álló vagy Fekvő szoli a jobb?Hány percre kell menni és hányszor hogy látszodjon v.mi?:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook