Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Álló vagy fekvő szoli? fórum

Álló vagy fekvő szoli? (beszélgetős fórum)


19. Krisztine2 (válaszként erre: 18. - Krisztine2)
2010. máj. 16. 17:15
Ajánlanám a Dr.Kelen szolikrémet,nem égsz le és aktivátort is tartalmaz.Én mindig bekenem magam.
18. Krisztine2 (válaszként erre: 1. - 7f4731178d)
2010. máj. 16. 17:12

Fekvő és csokicsöves.

Nekem ez jött be:)

Barna vagyok,nem égek le,és nem vagyok foltos:)

Ja és hetente egyszer megyek csak 6 perc elég:)

2010. máj. 16. 15:48
Mindkettőt használom...pillanatnyi hangulatom dönti el!:)
16. caffi (válaszként erre: 15. - 2656c806ea)
2010. máj. 15. 19:40

Persze a cső száma a legfontosabb hatékonyság szempontjából.....de az állónál messze vannak a csövek a testedtől,így nem annyira hatékony!

Míg egy nagyobb stúdióban a fekvőbe 3x cserélnek csövet,addig az állóban 1x-mert olyan lassan pörgetik ki a csövek üzemóráját(általában egy csőnek 600-800h az üzemórája),mert kevesebb a vendégek száma az állóban!

A sípcsontot és a bokát az álló nem fogja be annyira!

15. 2656c806ea (válaszként erre: 7. - Caffi)
2010. máj. 15. 18:10
hatékonyság nem azon mulik,hogy fekvő vagy álló,hanem azon,hogy hány cső van benne és mikor cserélték,amit persze ugysem mondanak meg. Amugy álló. egyenletesebben fog és higiénikusabb,csak papirtörlővel fogd meg a kapaszkodót és a talpad alá is tegyél egyet.
2010. máj. 15. 16:54
6 percre szoktam járni pedig barna bőröm van nem fehér első alkalommal így is leégtem és másodjára is bepirosodtam estére
2010. máj. 15. 16:48
álló...de nem tudom milyen csövek meg uv stb már 2 szer voltam heti 1 szer bemegyek nekem jobb hogy nem fekszek benne de a lábat nem fogja annyira igaz ez???
12. sysy66
2010. máj. 15. 16:47

az ujfajta szolit probáltad már?

bőrpir nélkul lehetsz szép barna

o,3 / m3

én tegnap voltam 15 percre nagyon jo

11. judyt640 (válaszként erre: 1. - 7f4731178d)
2010. máj. 15. 16:18
Szia Én szolit üzemeltetek mindig azt ajánlom a vendégeimnek hogy felváltva használják .A fekvö jobban fogja a lábat az álló jobban körbe fog/hónalj,cici/.Kérdezd meg milyen csö van a gépben és fokozatosan emeld a zsetonok számát is .Ha eu-s csö van /de ez jelezve kell hogy legyen/ akkor többre mehetsz ha még nem akkor max 5-6 percel kezdj.
2010. máj. 15. 16:14

Fehér bőrűnek a 6 perc sok. Felénél kell kezdeni, vagy égés lesz a vége.

Szolikrémet mindenképp kell venni.

2010. máj. 15. 16:11

Én állóba egyetlen egyszer voltam, de többet nem is megyek. Számomra kényelmetlen! A fekvő jobb! Szerintem! De nem vagyunk egyformánk!

A perceket pedig fokozatosan kell emelni, fehér bőrű ne menjen be első alkalommal 10-12 percre! Kezdjen 6 perccel.

2010. máj. 15. 16:04

Álló!

Nekem is fehér bőröm van és 3 percekre mentem először! Aztán növelni akartam, de olyan forró volt, hogy a 4.-nél kiléptem inkább.

A fekvő az elég kemény, nekem mindig nyomta a farokcsontomat:S Na igen, meg a higiénia miatt is inkább az állóba megyek.

Bár évek óta nem szolizok, mert nagyon sokba kerülne, mire színem lenne és mert sok az anyajegyem. De megmondom őszintén, nem is hiányzik, nem bírom azt a szagot, ami vele jár.

2010. máj. 15. 16:00
Fekvő hatékonyabb....de csak olyan helyre menjél,ahol oda figyelnek a higiéniára!
2010. máj. 15. 15:49
Ja, és szerintem akkor érdemes emelni a percek számát, ha már az addig szokottal nem érsz el barnább színt! Inkább lassabban, mint hogy leégj! Én kábé 3 hónap alatt, fokozatosan szereztem magamnak egy szép színt a tavalyi esküvőnkre. Se előtte, se utána nem jártam.
2010. máj. 15. 15:48
Köszi. Hány alkalom kell,hogy legyen egy pici szinem?
2010. máj. 15. 15:46

Álló! Ott kevesebb az esélye, hogy összeszedj valamit, mert nem kell hozzáérj magához a plexi részhez, persze azt is le kell fertőtleníteni. De egy jó tanács még: ha le is fertőtlenítik előtted, Te még egyszer fújd át és várj egy percet, mielőtt letörlöd, nincs azonnali hatóidejű fertőtlenítő, a leggyorsabbnak is fél perc kell a hatáshoz!

Fehér bőrrel szerintem eleinte a lehető legkevesebb időre menj, nekem is fehér, én 3 percről indultam és úgy mentem felfelé.

2010. máj. 15. 15:46

Az álló azért jobb, mert nem kell letakarítani mindig a plexit amire fekszel! (Ha nincs rendesen letakarítva bőrbetegséget is össze lehet szedni, az egyik barátnőmnek sikerült is...)

Szerintem eleinte csak kevesebb percre menj, és amikor már kezd valami látszani akkor emelheted ha akarod... :-)))

2010. máj. 15. 15:45

Szerintem az álló jobb!

Először semmiképen se menj 12 percre,mert lehet,hogy leégnél ha fehér a bőröd!

2010. máj. 15. 15:43
Álló vagy fekvő szoliba menjek? Az álló azért drágább,mert hamarabb "fog"? Fehér bőröm van...kb. mennyi alkalom kellene,hogy látszódjon valami szín. Ma csak 6 percre szeretnék menni. Vagy 12re menjek? :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook