Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Állkapocscsont töréssel kapcsolatban tudna valaki tanácsot adni? fórum

Állkapocscsont töréssel kapcsolatban tudna valaki tanácsot adni? (tudásbázis kérdés)


1 2
15. nikeri (válaszként erre: 10. - 36a26f5226)
2013. febr. 3. 21:46

Nem gondolom, sajnos a mai világban nagyon sokan kűzdenek sokféle problémával, és bizony ettől súlyosabbakkal is.


Elnézésedet kérem, nem akartalak megbántani, vagy ilyesmi nem úgy gondoltam, de nem vagyok a legjobb passzban és idegállapotban.


Természetesen értem amit írtál és egyet értek vele, itt is látom sokszor kérdeznek dolgokról, ahelyett, hogy rögtön az orvoshoz fordulnának, csak húzzák az időt ami bizony néha sokkal nagyob bajt okoz.


Szóval bocsi mégegyszer

14. hpkati
2013. febr. 3. 21:44
8 napon túl gyógyuló súlyos testi sértés...
13. nikeri (válaszként erre: 12. - Hpkati)
2013. febr. 3. 21:42
Egyenlőre annyit tudok az iskola rendezi a jegyzőkönyvet meg gondolom fegyelmi tárgyalás. A klinikán látleletet vettek és mivel kiskorú nekik "hivatalból" jelenteni kell a rendőrségnek mivel ez súlyos testi sértés
12. hpkati (válaszként erre: 9. - Nikeri)
2013. febr. 3. 21:28
Úristen!!!! Milyen világban élünk??? Mit kapott a verekedő? Mi lesz vele?
11. Kriszti0711 (válaszként erre: 9. - Nikeri)
2013. febr. 3. 21:27
Jézusom:O Sajnálom!
10. 36a26f5226 (válaszként erre: 8. - Nikeri)
2013. febr. 3. 21:27

Miből gondolod, hogy csak te élsz át kálváriát? Más biztos, hogy nem.


Ez csak egy vélemény volt, hogy pont ma foglalkoztak azzal, hogy az emberek újabban már a fórumokon keresik a betegségekre a megoldást..


Ez volt az egyik műsor témája. Valós téma.

9. nikeri (válaszként erre: 7. - Hpkati)
2013. febr. 3. 21:25
Az osztálytársa megütötte ököllel
8. nikeri (válaszként erre: 5. - 36a26f5226)
2013. febr. 3. 21:25
Nem a fórumot keresem és hidd el 1,5 óráig beszéltünk erről a professzorral,aki minden lehet neki bugyutának hangzó kérdésünkre készségesen válaszolt. Mivel pár perce a kiírásom előtt egy kollégám mondta, hogy a hozzá tartozójának így oldották meg, mondjuk beparáztam és az juttott eszembe, valamit nem hallottam meg akkor vagy félre értettem, És bocsáss meg, de ha a te gyerekeddel azt a kálváriát végig jártad volna mint mi, hidd el jobban átlátnád a dolgot. 2-órától senki nem látta el, mire elvittük egy magán klinikára ahol megnézték, ők intézték, azzonak a sájsebészeti klinikára felvételét.....
7. hpkati (válaszként erre: 6. - Nikeri)
2013. febr. 3. 21:17

Megkérdezhetem, mi történt?

Az biztos, hogy hosszadalmas lesz a gyógyulás...

2013. febr. 3. 21:15
Köszönöm, ezt jó hallani. 13-éves, biztosan nem engedném akkor inkább a "teljes" műtét, csak sajnos akkor újabb műtét amikor a lemezeket kiszedik, ezt szeretném ha egy tortúrával megúszná. Bár azt mondták, és úgy is írtuk alá a műtéti lapot, ha a drótozás nem megoldható, mert a minimális elcsúszást azzal nem tudják helyre húzni, akkor beleegyezünk, hogy a másikat csinálják.
2013. febr. 3. 21:14
Pont a mai esti Napló a kereskedelmi csatornán foglalkozott azzal, hogy az emberek egészségi problémájukkal fórumokat keresnek fel, és nem az orvost.. - és a fórumokon ahány ember, annyi tanács, és orvosok szemszögéből is a lehető legrosszabb megoldás..
4. hpkati (válaszként erre: 3. - Nikeri)
2013. febr. 3. 21:08

Felsőfokú szakápoló vagyok. Láttam már nem egy ilyen beteget(mondjuk nem olyan osztályon dolgozom), de olyat még nem is hallottam, hogy fogat húztak volna ilyen okból!!!

Nyugodj meg, ha kellene fogat húzni biztos mondták volna.

2013. febr. 3. 21:03
Kedden műtik a fiam, az egyik oldalon nyílt a másik oldalon "sima zárt" alsóálkapoccsont törése miatt. Elvileg összehúzatják és drótozzák. Most hallottam, hogy van akinek kihúzták egy fogát elöl, hogy tudjon szívószállal táplálkozni. Nekünk ezt nem mondták, hogy ilyet is tennének... Akkor ez most hogy van? Tudja valaki? Én úgy értelmeztem, hogy annyi helyet hagynak,hogy közte beférjen a szívószál.... Kérem aki látott ilyet, vagy volt neki hasonló élménye válaszoljon...
2013. febr. 3. 21:02
Mi a baj?
2013. febr. 3. 20:58
Állkapocscsont törésel kapcsolatban sürgősen segítséget kérek!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook