Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Allergia és párás levegő fórum

Allergia és párás levegő (beszélgetős fórum)


7. Alnisa (válaszként erre: 6. - De82bd5a12)
2022. nov. 25. 09:44

Lehet nem ártana. Valamire allergiás vagy, vagy a klórra vagy valamire a levegőben. Mert az egy dolog, hogy mondjuk kiszárítja a klór és ezért véreset fújsz, de be nem dugulna tőle. Tehát valami allergizál is.

Mondjuk nekem a vény nélkül kapható gyógyszerek nem használnak, nekem a Lendin vált be. Háziorvos felírja. Esetleg lakik itthon valakid aki fel tudja íratni és kipostázni Neked?

6. de82bd5a12 (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2022. nov. 25. 08:37
Nem szedek gyógyszert jelenleg.
5. bnedora (válaszként erre: 4. - De82bd5a12)
2022. nov. 25. 08:36
Sajnálom, de ha rosszabbodik az állapotod, akkor lehet, hogy munkahelyet kell változtatnod. Az egészséged többet ér!
4. de82bd5a12 (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2022. nov. 25. 08:33
Szerintem a klór okozza, sajnos nem tudok elmenni orvoshoz, Ausztriában dolgozok egy kis településen, örülök, ha van szabadidőm, autó nélkül elég nehéz itt mozogni...
2022. nov. 25. 07:46
Nedves levegőben szerintem nem száradhat ki az orrod. Alnisával értek egyet. Fordulj fül-orr-gégészhez. Jobbulást!
2. Alnisa (válaszként erre: 1. - De82bd5a12)
2022. nov. 25. 07:20

Nem a nedves levegő árt, hanem a klóros levegő, az marja szét a nyálkahártyád.

Szedsz allergia gyógyszert?

2022. nov. 25. 06:26
Sziasztok! Allergiás vagyok, és jelenleg uszodában dolgozom, átlagosan napi 9 órában, heti 5 napot. Azt vettem észre, hogy súlyosbodnak a tüneteim, párás levegőben vagyok, meleg van, az orrom kiszárad, véreset fújok, bedugul. Aludni sem tudok jól, sokszor fáj a nyálkahártya. Okozhatja ez a környezet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook